Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 56 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: dom zdravlja Vozdovac - kod koga?
PostPoslato: Pon Maj 29, 2006 4:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 6:13 pm
Postovi: 32
Ima li neko iskustva sa ginekolozima u domu zdravlja Vozdovac? Trebalo bi da tu prebacim karton jer mi je dom zdravlja u koji sam do sada isla jako daleko (preselila sam se). Kako mi je dz Vozdovac potpuno nepoznata sredina, molila bih svakoga ko nesto zna da mi napise: pozitivna, negativna iskustva, koga bi mi preporucio, koga da izbegavam... Bitnija mi je strucnost (posto imam problem, ne idem samo na kontrole), nego ljubaznost. Naravno, volela bih da moj buduci ginekolog ima dobru i strucnu i ljudsku stranu ali, ako ne moze oboje - neka bude i namrgodjen, samo da mi resi problem...

Ako neko ne zeli da iznosi javno imena i sl, neka mi posalje pp. Sva iskustva su mi dobrodosla.

Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 02, 2006 4:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 6:13 pm
Postovi: 32
Bas niko nema iskustva (ili je nesto cuo od drugih) sa ginekolozima u dz Vozdovac? A bas sam se ponadala da ce neko znati (veliki je forum).

Nista, da probam jos jednom. Mozda neko naleti. Jos uvek se nadam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 03, 2006 9:53 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Avg 06, 2005 11:23 am
Postovi: 87
Probaj da pitas na forumu Roditelj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 08, 2006 9:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 6:13 pm
Postovi: 32
Hvala, Ljubicice! Probacu i tamo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: nikako kod dr. mamule!
PostPoslato: Pet Jun 16, 2006 8:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 16, 2006 8:06 pm
Postovi: 4
Sto se dom zdravlja Vozdovac tice (onaj u Krivolackoj) ja sam bila kod dr Zorice Mamula i nikako je ne bih preporucila. Naime, ja dve godine bezuspesno pokusavam da otkrijem zasto mi je VA 3 grupa. Doktorka me je dve godine zavlacila da idem kod privatnika sa kojima je ona u dilu,a koji mi nisu otkrili ureaplasmu koju sam uzgred budi receno vukla vise meseci, navodno jer ona nema poverenja u Batut. Na Batutu su mi odmah uspostavili dijagnozu, ali sam se silno namucila da od doktorke uopste dobijem uput(tek posle 10 min mog insistiranja i prepirke). Tako da kod nje ni pod tackom razno!
Cula sam da je Dr Lazic bolji strucnjak od dr Mamula, ali nisam jos licno bila kod nje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 20, 2006 10:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 6:13 pm
Postovi: 32
Galex, hvala ti puno! Znaci mi da znam koga da izbegavam.

Jos kad bi se javio neko sa pozitivnim iskustvom, pa da znam koga da izaberem...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 29, 2006 11:17 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 2:51 pm
Postovi: 68
Ja sam cula od jedne devojke da moja dr iz privane klinike radi u DZ Vozdovac! Za tu doktorku mogu da kazem samo lepe reci. Da li je to bas taj DZ ili ima jos neki - nisam sigurna.

Dr se zove Marijana Banasevic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 29, 2006 9:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 16, 2006 8:06 pm
Postovi: 4
Super!
Onda ja moj karton prebacujem kod nje sto pre!!!
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 30, 2006 4:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 6:13 pm
Postovi: 32
Nikki03, hvala ti puno za ovo ime iz "pozitivne sfere".

Ako si raspolozena za jos malo pisanja, zamolila bih te da malo opises doktorku - zasto ti se svidja, da li si imala neki problem pa ga je ona resila itd... jos neku recenicu...

Pozdrav,
Ruza


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 01, 2006 5:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 18, 2005 8:08 pm
Postovi: 36
Lokacija: Beograd
Ja sam kod Marijane Banasevic dospela slucajno, kada sam se prebacila u Vozdovac, kod nje su mi na salteru otvorili karton.
Posto je to bila redovna poseta ginekologu, uzela mi je sve moguce podatke i postavila sva moguca pitanja koja se ticu gin.anamneze, uradila pregled, papa i kolposkopiju.
Sledeci put sam imala potrebu da odem posle 4 meseca, jer mi je test na trudnocu bio pozitivan.
Sada sam u 22 nedelji i dalje sam ostala kod nje, jer je zena zaista veoma profesionalna.Ja, doduse nisam imala takoreci nikakvih problema do sada,ali:
-na moje pitanje da li je nephodno da dolazim u njenu priv. ordinaciju(znajuci razna iskustva),kategoricno je odbila i rekla da ona ima isti pristup na oba mesta;
-dala mi je broj mob. telefona u slucaju bil kakvog problema u bilo koje doba sto mi, moram priznati daje sigurnost;
-uz aparat koji tamo postoji, kao i svuda u drz. ustanovama nije nesto,ali ona nijednom nije insistirala da mi radi na nekom drugom mestu.
Bas zbog tog aparata, ali i dodatne sigrnosti ja sam htela da u 20 nedelji radim detaljniji 3d nalaz, za sta je rekla da nije neophodno, ali je pozeljno ako imam mogucnosti.Ona mi je preporucila dr Zivanica uz ogradu da ga ne zna licno, ali iz strucnih krugova zna da je veoma pouzdan.Ja sam takodje cula slicno iz drugih izvora i zato sam otisla u Analife.
Kada sam donela izvestaj uredno je sve rezultate upisala u moj karton i odusevila se slikama.
-posebno me odusevila konstatacijama o raznim vitaminskim preparatima govoreci da je sve to propaganda, i da nema boljeg izvora za zdravlje od svezeg voca i povrca.Ja sam do sada imala stvarno OK rezultate, tako da osim folana i vitamina c nista mi drugo nije preporucila
Ja nisam od onih koji nece ni po kakvu cenu da plate dobru uslugu, cak mi pare nisu problem, ali u ovu dr sam stekla neverovatno poverenje, da ne vidim razlog da je menjam.
Nadam se da do k**** trudnoce necu imati nikakve probleme koji bi eventualno doveli do toga.
Eto nadam se da ce ovo moje iskustvo biti od pomoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 05, 2006 2:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 6:13 pm
Postovi: 32
Bojanab, hvala ti puno! Ovakve poruke su uvek od pomoci. Stice se utisak da je doktorka postena, sto mi se jako svidja.

Reci mi jos, koliko godina ima doktorka (otprilike)?

Pozdrav,
Ruza


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 07, 2006 7:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 18, 2005 8:08 pm
Postovi: 36
Lokacija: Beograd
Rekla bih da je tu oko 40-ak!

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 21, 2006 3:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 6:13 pm
Postovi: 32
Od jedne devojke sam cula da ide kod dr Jadranke Sisovic. Kaze, zadovoljna je njome, ali ne moze mnogo iz iskustva reci o njenoj strucnosti jer, maltene, nekih ginekoloskih problema nije ni imala. Dodala je jos da je kod nje uvek velika guzva, tako da bi se na osnovu toga mozda moglo zakljuciti da je medju najboljima u dz Vozdovac.

Zna li neko nesto o dr Jadranki Sisovic (Šišović)?

Pozdrav,
Ruza


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: :)
PostPoslato: Pet Jul 21, 2006 10:37 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 19, 2006 2:01 pm
Postovi: 93
Lokacija: Beograd
Moja mama ide na redovne preglede kod dr Sljukic (ne znam ime,a mama mi nije trenutno tu da je pitam),sve u svemu zena je u pitanju,i ja u ponedeljak idem prvi put kod nje,a na maminu preporuku...Kaze da je sjajna zena i dosta strucna (moja mama je imala zdravstvenih problema)
P.S.:Shljukic
Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 22, 2006 11:45 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Nov 21, 2005 7:23 pm
Postovi: 69
Lokacija: Beograd
Ja idem na redovne preglede takodje kod dr Šljukić, i ja sam veoma zadovoljna njenim radom . brine o tome da se redovno radi kolposkopija, Papa, brisevi, staložena je i hoće sve da objasni...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 56 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 71 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: