Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: kondilomi plz
PostPoslato: Čet Mar 21, 2013 2:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 21, 2013 1:58 pm
Postovi: 19
Molim vas da mi pomognete... imam kondilome vec bukvalno 4 meseca izlecio sam ih jednom kremom i pojavili su se u vecem broju ta krema je bila pravljena u apoteci i stvarala opekotine... i isao sam kod doktora da mi mazu s nekom kremom odpale su mi jos 3 kond. i rekla je doktorica da radim azotom sa prze i radili su i opet nista samo pece i stvorilo mi rane u predelu zahvacenom kondilomima.. i na kraju lekar mi je rekao da uzmem kremu ALDARA koja kosta od 6200 do 7500 din zavisno od apoteke.. i koristim tu aldaru uma 12 kesica i evo posle 8 potrosene kesice nema nikakve promene... a receno je da kao 3 meseca treba da lecim to znaci da kupim jos jednom tu aldaru a to ce me izaci 13000 din... posto se maze 3 ili 2 puta nedeljno.... sad se pitam dal da nastavim sa tom aldarom ili da li da uzmem kremu PAPILOMA ili mogu da koristim i jednu i drugu kremu?? daj te mi neki savet molim vaz...hvala unapred...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Čet Mar 21, 2013 2:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Чуо сам да је Папилома добра, али само чуо. Никада не треба користити две креме истовремено за исту ствар, осим ако се надопуњују својим дејствима а то је веома ретко.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Čet Mar 21, 2013 5:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 21, 2013 1:58 pm
Postovi: 19
sad razmisljam da li da prestanem sa aldarom pa da uzmem tu papilomu kremu ili ne...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Pet Mar 22, 2013 11:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Чудо да се од форумаша још нико није јавио. Ја ти не знам ни цену Папилома креме. Свакако треба некако да провериш да ли можда да направиш паузу између две креме - ако будеш мењао.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 10:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 26, 2012 9:25 pm
Postovi: 6
Čao, ja sam koristila Papiloma kremu pre nešto više od dve godine.
To je više biljna mast nego krema, ja sam je po preporuci ginekologa mazala 2 nedelje pre i 2 nedelje posle uklanjanja kondiloma. Ona u početku deluje tako da izvuče sve kondilome iz tkiva napolje, pa ih u jednom trenutku bude više, ali je zato dobra i pre uklanjanja. Ja sam zadovoljna, samo sam išla na jedno spaljivanje, posle sam mazala i više ih nije bilo, što je ok rezultat jer se mnogima vraćaju.
E sad, za Aldaru sam tada čula da je najbolja krema od svih, ali kad sam ja imala problem, nisam nikako mogla da je nadjem, tako da sam uzela Papilomu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Pet Apr 05, 2013 1:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 21, 2013 1:58 pm
Postovi: 19
ninicalu93 je napisao:
Čao, ja sam koristila Papiloma kremu pre nešto više od dve godine.
To je više biljna mast nego krema, ja sam je po preporuci ginekologa mazala 2 nedelje pre i 2 nedelje posle uklanjanja kondiloma. Ona u početku deluje tako da izvuče sve kondilome iz tkiva napolje, pa ih u jednom trenutku bude više, ali je zato dobra i pre uklanjanja. Ja sam zadovoljna, samo sam išla na jedno spaljivanje, posle sam mazala i više ih nije bilo, što je ok rezultat jer se mnogima vraćaju.
E sad, za Aldaru sam tada čula da je najbolja krema od svih, ali kad sam ja imala problem, nisam nikako mogla da je nadjem, tako da sam uzela Papilomu.


sad koristim aldaru jer sam je nasao .. ni jedna apoteka nije znala sta je to..tek kad su uzeli knjigu su nasli taj lek... e sad nzm sta da radim dal da prestanem sa altdarom i uzmem papilomu ili da nastavim???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Pet Apr 05, 2013 11:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 27, 2012 12:24 pm
Postovi: 22
I ja sam čuo za Aldaru, ali ne znam tačno koliko joj treba da bi počeo da se vidi napredak... Mada sve te kreme sporo deluju, treba strpljenja.
A jel si Aldaru našao u apoteci kod nas? Pošto znam da ja kada mi je trebala nikako nisam mogao da je nađem pa me zanima gde si uspeo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Pet Apr 05, 2013 11:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 20, 2009 1:48 am
Postovi: 201
A sto ljudi bacate novce?
U zavisnosti od toga gde su vam te promene, odete lepo svom lekaru i trazite uput urologu, hirurgu ili bolnickom ginekologu (jos bolje ako znate privatno nekod od njih ili ih zna neko od vase porodice ili prijatelja) i oni vam taj problem rese za 10 minuta. Ako su kondilomi veci ekscidiraju se, ako su manji - lagani dodir elektrokauterom i cao :) Niko vam pod milim bogom ne moze garantovati da se to nece vratiti ali makar cete se otarasiti onoga sto vec imate i to brzo :)
Fakat, vecinu nas uglavnom mrzi da se zamajavamo takvim sitnicama, ali svako u principu zna nekog ko zna nekog, a i retko je ko gadljiv na cascavanje :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Sub Apr 06, 2013 10:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 26, 2012 9:25 pm
Postovi: 6
@ pingo

Pa ja mislim da treba da mažeš Aldaru još neko vreme, ako ti je lekar tako rekao, pravo da ti kažem, super što si je uopšte našao!
Što se tiče Papilome, ja sam je mazala i pre odlaska na spaljivanje i posle, pa ako ćeš već da menjaš svakako pitaj lekara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 7:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 21, 2013 1:58 pm
Postovi: 19
dmisic je napisao:
I ja sam čuo za Aldaru, ali ne znam tačno koliko joj treba da bi počeo da se vidi napredak... Mada sve te kreme sporo deluju, treba strpljenja.
A jel si Aldaru našao u apoteci kod nas? Pošto znam da ja kada mi je trebala nikako nisam mogao da je nađem pa me zanima gde si uspeo.


pa nasao sam je u apoteci jovanovic na lesnini u zrenjaninu... mazem ovu aldaru mislim vec duze od mesec dana i kao da se nista ne desava.... a jos jedan problem cuo sam kad se brije na tom mestu gde su kondilomi svakako se zakace i curi krv iz njih i da se onda jos vise sire.. a da bi mazao na tom mestu mora da je cisto bez dlaka ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 7:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 21, 2013 1:58 pm
Postovi: 19
i jos nesto ako neko moze da mi pomogne oko ovog.. to mi se pojavilo ima vec mesec dana i vise...samo stoji tako nista se ne desava... a ne znam sta je to.. a tek 27 imam pregled kod doktora..pa ako neko zna molim ga da pomogne evo to pronadjite u polne bolesti:


''''nesto imam cudno na polnom organu moze pomoc??'''

Read more: search.php?search_id=egosearch#ixzz2Q5CRkHKj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Uto Apr 16, 2013 2:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 07, 2013 2:25 pm
Postovi: 6
ja idem na radiotalasno skidanje kondiloma, javljam kako je proslo...idem ove nedelje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Sre Apr 17, 2013 10:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 17, 2013 10:33 am
Postovi: 2
Pozdrav.Imam mali problem.Doktor mi je konstantovao da imam kondilome i da je jedini nacin da se uklone hiruskom intervencijom.
Problem je u tome što sam HIV+ i neznam gde da idem da ih skidam pošto mi je doktor rekao da niko nece da prihvati da radi operaciju ako si hiv+.
Da li je neko imao slican problem i da li zna gde da idem u koju ustanovu da bi se oslobodio toga.
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Sre Apr 24, 2013 6:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 24, 2013 5:51 am
Postovi: 1
kondilomi nikad ne mogu da se uklone skroz na skroz,jer ostaju u telu i mogu da se pojave posle 5,10 godina od uklanjanja jer virus ostaje u telu ceo zivot...preporucujem vam *reklama* kremu,ja sam je mazala i pomogla mi je...krema je profi za sve(za tvrdu kozu,za ruke,kad ispuca nos od brisanja)ma vrh :D ova sto sam ja mazala je za pete(moja mama je koristila za pete i gljivice na nogama i ja probala i pomogla mi),i preporucuje se svakodnevno zbog antigljivicnih i antibakterijskih svojstava koje poseduje... kosta ispod hiljadu dinara ne znam sad tacno mozda 850,ne drzite me za rec :D maze se na mokru kozu...devojke ne treba da mazu u ulaz,samo okolo njega...ako nemate para ili trenutno ne mozete da je nadjete mozete premazati i natopiti jodom on moze i unutra ne moze da skodi,al 2 puta ne vise jer susi kozu...ali nemojte koristiti i jod i kremu... i NAJVAZNIJE od svega je ne dozvoliti da imunitet oslabi...:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Uto Maj 07, 2013 5:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 21, 2013 1:58 pm
Postovi: 19
goxxxy75 je napisao:
Pozdrav.Imam mali problem.Doktor mi je konstantovao da imam kondilome i da je jedini nacin da se uklone hiruskom intervencijom.
Problem je u tome što sam HIV+ i neznam gde da idem da ih skidam pošto mi je doktor rekao da niko nece da prihvati da radi operaciju ako si hiv+.
Da li je neko imao slican problem i da li zna gde da idem u koju ustanovu da bi se oslobodio toga.
Hvala


evo ja sam istrosio jednu kutiju kreme papiloma i kondilome su pobelele i rascvetale, evo sad cu da uzmem drugu kutiju pa kad je iskoristim javim dal je dobro ili ne :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 93 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: