Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 174 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Pet Jan 08, 2010 12:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 14, 2009 11:18 pm
Postovi: 2
ljudi zar mislite da bi neko mogao da kaze nesta tako za petrolej da je on tako ubitacan pa svako od tih ljudi ima decu pa bojao bih se da mu se na decu nevrati takva surovost.a ovi sto bi podrigivali vatru kad bi dosli u takvu situaciju da biraju izmedu zivota i smrti prvi bi probali petrolej ali lako se saliti dok si zdrav.ali razmislite malo dase uzima petrolej umesto hemoterapije od cega bi farmaceuti i ostali koji imaju racuna od toga ziveli a sto nasi najmiliji umiru to njih nezanima.ja sam zdrava pa sam pocela da ga pijem i tako cu ciniti svake godine nekoliko dana zaredom i vidite niti sam vatru podrigivala a jos uvek sam ziva i hvala bogu zdrava.drago mi je kad cujem ili procitam kako su se neciji najmiliji izlecili od te bolesti verujem da ce se i meni neko drag izleciti bas na taj nacin.prijatno svima i ljudi pokusajte sve nikada ne posumnjajte u te babske price samo mogu pomoci nikad odmoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Pon Mar 18, 2013 12:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 17, 2013 11:58 pm
Postovi: 1
[/code]http://zelenenovine.wordpress.com/zelena-apoteka/petrolej-lek-protiv-raka-kome-je-jedina-mana-to-sto-je-jeftin/[/code]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Pon Mar 18, 2013 9:59 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Управо сам хтео да поставим текст који сам добио емаилом, али то је уствари овај текст према коме је претходник поставио линк. Овако је мало лакше:

- http://zelenenovine.wordpress.com/zelen ... je-jeftin/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Pon Mar 18, 2013 5:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
da li normalan covek moze da, vec bolesnim ljudima savetuje da pije petrolej (kerozin)??? koji je i sam, buduci da se dobija destilacijom nafte KANCEROGEN!!!

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Mar 19, 2013 10:46 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Немам појма, али има људи који су га користили и кажу да су се излечили. И мени је мало чудно, али ко зна. Свашта је могуће. Много се о томе пише и прича, одавно.

Иначе, петролеј није керозин. Има доста разлике. Осим тога, кажу да не може било какав петролеј. Нисам проучавао па не знам.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Mar 19, 2013 5:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
Citiraj:
...али има људи који су га користили и кажу да су се излечили...

a da li, od tih silnih ljudi, kojih "ima" da su se "izlacili", a "ima ih" samo dok se ne da novac za petrolej, alge, gljive, kostice...koru drveta...aloju, ..sta-sve-ne, moze makar JEDAN JEDINI da dokaze, uvidom u medicinsku dokumentaciju da se zaista izlecio???
kako to da od te mase koja "kaze", bas niko nema sta da "pokaze"????

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Mar 19, 2013 7:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Zato sto nema takvih,nazalost.
Pa prvi bi Stiv Jobs sve to primenio da je bilo neke koristi od toga,ne da mu je sve bilo dostupno,nego je to cudo jedno.Mozda je bio neobavesten? Doduse on i jeste primenjivao hiljadu i jednu stvar ali da bi podigao kvalitet zivota,sto je i uspeo,hodao je do zadnjeg dana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Mar 19, 2013 9:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
koliko znam dzobs je prvo odbijao terapije i operaciju i pokusao je lecenje alternativom i kad je video da je djavo odneo salu i da od toga nema nista-okrenuo se zvanicnoj medicini i uspeo da nekako prezivi odredjen period...
mozda sam pogresno razumeo ili je neko pogresno preneo ali ovo ja znam...
mozda bi nam petrolej u buducnosti mogao pomoci da pre stignemo na zeljenu destinaciju(pesaka)...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sre Mar 20, 2013 10:02 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
drbgd je napisao:
a da li, od tih silnih ljudi, kojih "ima" da su se "izlacili", a "ima ih" samo dok se ne da novac za petrolej, alge, gljive, kostice...koru drveta...aloju, ..sta-sve-ne, moze makar JEDAN JEDINI da dokaze, uvidom u medicinsku dokumentaciju da se zaista izlecio???
kako to da od te mase koja "kaze", bas niko nema sta da "pokaze"????

Где сте ви били пре четири године када је тема започета? Можда вам само ја сметам пошто видим да ме нападате чак и за "хладну воду".

Нисам ја заговорник терапије петролејом него сам само поправио линк. Нисам је проучавао и не могу да је коментаришем. Читајте мало шта пише. Мржња је веома лоша ствар.

И немојте да тражите медицинску документацију када веома добро знате да је тако нешто немогуће. Медицинску документацију издају медицинске установе а оне се не баве лечењем петролејом. Сода бикарбона је већ друга прича.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sre Mar 20, 2013 10:31 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
@aa_aca,
ne znate ni sta je medicinska dokumentacija, a smatrate se kompetentnim da diskutujete i o najtezim oboljenjima, i u tim diskusijama oponirate stavovima zvanicne medicine. zbog toga ste vrlo opasni, a da toga ili niste svesni, ili ste toliko perfidni u nastojanjima da preprodajete te svoje semenke i sodu bikarbonu. ja vas ne napadam, nego samo odgovaram cinjenicama.
u medicinsku dokumentaciju spadaju i izvestaji sa dijagnostickih procedura. dakle, voleo bih - posto vi tvrdite da ste culi da su se "mnogi izlecili", da od tih mnogih, vidimo makar jedan izvestaj u kojem je bar na "obicnom" ultrazvuku zabelezena regresija i nestanak tumora, ili na CT, MR. i nemojte da izbegavate direktan odgovor - dokumentujte nam takav slucaj! samo to je dokaz o izlecenjenju. ako ste culi da ih ima "mnogo", evo dajte argumente za samo jednog jedinog!

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sre Mar 20, 2013 11:20 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Важно је да ви знате све што је потребно. Сахранисте толике људе и имате морала да нешто коментаришете.

Фрљате се које чиме и онда кажете како ме "не нападате". Испаде на крају да ја препродајем не само семенке, соду бикарбону, петролеј, кефир, витамине, минерале, лимун, јабуке, Пролом воду, Истеки итд. него и да имам дил за проценат са Панспортом, АМГ-ом, Ламом, др Симонцинијем, др Поповићем, др Мандић, Балансмедиком, Војномедицинском академијом, Алевом, Институтом "Јосиф Панчић", Заводом за млекарство, Гаусом, Биосветом, Проботаником, Мастерфизикалом, ИХИС-ом и да не набрајам даље.

Да ли уопште схватате ниво вашег "писања"?!

Мислио сам да знате да читате и да сте прочитали да немам везе са терапијом петролејом. Јасно се види да се не ради о мом тексту.

Наведите ви мени икога ко се лечио вашим сулудим методама и цитостатицима и остао жив и покажите медицинску документацију. Овде не рачунам на лажне корисничке налоге које неко прави и пише "сведочанства" о повађеним свим органима из тела и веома успешном вишегодишњем животу. Да ли уопште имате границу?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sre Mar 20, 2013 11:44 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
uvek uzmicete kada se trazi cinjenica!
napisali ste:
Citiraj:
... има људи који су га користили и кажу да су се излечили...

da li mozete da dokumentujete tog jednog jedinog?

ko se izlecio citostaticima i zracenjem?
skoro svako ko se na vreme javio zbog karcinoma dojke, grlica materice, mnogih vrsta limfoma.
teziste savremene onkologije se u poslednje vreme pomera sa citostatika na monoklonska antitela, gde god je to moguce.
za poslednjih desetak godina, jedan podtip akutne leukemije (promijelocitna, AML M3) je postao od smrtonosne potpuno izleciva bolest, itd..itd..
koji korisnicki nalog je po vasem misljenju lazan?

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sre Mar 20, 2013 12:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Само сам пренео оно шта пише у наведеном тексту.

Нађите неког другог па се с њим убеђујте око глупости.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sre Mar 20, 2013 5:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Nemoj prenositi ono sto pise.
Tacno je da propagiras veoma opasne stvari,tvoj stav je totalno sarlatanski,svakom preporuka "skoknite do mog sajta" niko ovde nije dosao iz razonode,pa da skokne do tvog sajta.Promociju svog sajta radi na nekom drugom mestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 21, 2013 9:23 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
vlada79 je napisao:
Nemoj prenositi ono sto pise.
Tacno je da propagiras veoma opasne stvari,tvoj stav je totalno sarlatanski,svakom preporuka "skoknite do mog sajta" niko ovde nije dosao iz razonode,pa da skokne do tvog sajta.Promociju svog sajta radi na nekom drugom mestu.

Јок, ти ћеш. А ти преносиш све са научног становишта и све си испробао на себи. Напиши нешто корисно и немој да вараш народ слатким речима.

Хајде не лупетај глупости. Сајт сам и направио да би људи могли да искористе моја искуства, а не да би ти био завидан због тога што не видиш ни прст пред носом.

Пропагирам опасне ствари? Шта на пример? Језгро кајсија, воду, витамине? Ако је то теби опасно онда стварно имаш озбиљних менталних проблема.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 174 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: