Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 12:28 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
vlada79 je napisao:
Ne razumem potrebu ljudi koji veze nemaju s medicinom da sebi daju za pravo da pausalno dele savete i tako dovode ljude u zabludu i direktnu opasnost. Najgore je sto misle da su mnogo pametni. ...

Па зашто их ти онда делиш?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 12:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Slavko_slavko je napisao:
aco, mokraca je fizioloska tecnost koja se stvara u bubrezima preradom krvi i izdvajanjem suvisne tecnosti i odredjenih produkata, u zavisnosti od coveka do coveka mogu se razviti odredjene bakterije koje mogu poremetiti pH vrednost mokrace...normalne vrednosti su od 7.35-7.45 a ti akoubacis 10% rastvor sode bikarbone u 500 ml infuzije i to primis za 4-5 sati ima da promenis vrednost krvi za 0.3-0.5 a to ce dovesti do opasnih poremecaja, u najboljem slucaju, a u najgorem do letalnog zavrsetka...

Није тачно. За мокраћу је нормалан pH фактор од 4 до 9. Да би се књиге прочитале није потребан ни један факултет!

Лечење инфузијама раствором соде бикарбоне су проучавали и примењују научници много информисанији од тебе, да не кажем нешто друго.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 12:35 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
tanja.bg je napisao:
Netreba zavaravati ljude i pružati im lažnu nadu sa nekakvim neproverenim tvrdnjama kao što su u vezi rajfovog generatora. RAJFOV GENERATOR NE POSTOJI,VEĆ SAMO LAŽNE KOPIJE KOJE NE UNIŠTAVAJU MALIGNE ĆELIJE! Na ovom forumu zaista nije potrebno previše pametovanja, jer mu svrha nije ubijanje dosade pojedinaca,već predstavlja vid borbe za ono najdragocenije što imamo,a to je život!

Лажна нада је када се некоме каже да се може излечити применом цитостатика и радиоактивног зрачења и поред чињенице да само малецки проценат бива излечен. Наравно, при томе није проблем да се "лечење" дебело наплати.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 12:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 26, 2011 3:00 pm
Postovi: 17
Tema postoji a ja to nisam znala... upravo sam je otvorila, molim admina da je obriše, hvala....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 1:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 26, 2011 3:00 pm
Postovi: 17
Moram da prokomentarišem ovo:


zokac24 je napisao:
amelil nemojte se ubijati u pojam.Vama a i vasem ocu ce tako samo biti gore.Nego ne klonite Duhom i Molite se Bogu.Sta su vam tacno rekli doktori?Verovatno ce se neko javiti ko je imao nekakva iskustva sa sarkomom.Znam da nije isto ali shvatite da je to zivi organizam i mora da se ubije na sve moguce nacine a ima ih bezbroj.Nadam se uz neciji savet i pomoc pa i vasu angazovanost da ce te naci neko krucijalno resenje za ovo zlo.Glavu gore i ovo vazi za sve nas:

VERA LJUBAV I NADA
Molimo se Bogu



Ja sam se molila. I? Opet je nije spasio.

Neću da započinjem versku raspravu ovde, forum nije mesto za to i smatram da ste preterali sa Vašim objavama.

Volela bih da nekome pomogne, naravno. Mojoj mami nije a bila je divna, divna osoba, svi su je obožavali.

Ja sam izgubila veru! I užasno sam besna!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 1:20 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
WildOrchid je napisao:
Tema postoji a ja to nisam znala... upravo sam je otvorila, molim admina da je obriše, hvala....

Ја сам се већ прикључио твојој новој теми. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 1:24 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
WildOrchid je napisao:
...Ja sam izgubila veru! I užasno sam besna!

Немој тако.
Веровала или не, али мени је у неким мојим размишљањима много помогла серија "Доктор Хаус".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 9:48 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
aa_aca je napisao:
Slavko_slavko je napisao:
aco, mokraca je fizioloska tecnost koja se stvara u bubrezima preradom krvi i izdvajanjem suvisne tecnosti i odredjenih produkata, u zavisnosti od coveka do coveka mogu se razviti odredjene bakterije koje mogu poremetiti pH vrednost mokrace...normalne vrednosti su od 7.35-7.45 a ti akoubacis 10% rastvor sode bikarbone u 500 ml infuzije i to primis za 4-5 sati ima da promenis vrednost krvi za 0.3-0.5 a to ce dovesti do opasnih poremecaja, u najboljem slucaju, a u najgorem do letalnog zavrsetka...

Није тачно. За мокраћу је нормалан pH фактор од 4 до 9. Да би се књиге прочитале није потребан ни један факултет!

Лечење инфузијама раствором соде бикарбоне су проучавали и примењују научници много информисанији од тебе, да не кажем нешто друго.


mislio sam na krv a ne na mokracu, za mokracu znam i sam...
nemoj siriti informacije za koje nemas dobre argumente da odbranis svoj stav...
neki naucnici, znam i ja da u svetu postoje neki naucnici koji se bave ispitivanjem svakakvih gluposti...
daj mi imena, prezimena, reference, ko je bio njihov mentor, ko je odobrio ta ispitivanja i ko je odobrio objavljivanje tih naucnih radova, u kojim casopisima su prikazani radove, odbranjenje master/doktorske disertacije...
a da, pa ti ni imena ne znas, sori...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 12:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
aa_aca: Evo izvrsicemo eksperiment ako zelis. Ubrizgajmo tebi sodu bikarbonu u krv i ponavljacemo po tvojoj metodi i kako mislis da treba,jesi spreman na to?

Oladi malo,ako ti je dosadno nadji neki drugi hobi,nemoj pricati i prepricavati ono sto nadjes po internetu ,bez ikakvih dokaza i slicno .

Zasto se ne posvetis nekom ribolovackom forumu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 2:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Slavko_slavko je napisao:
mislio sam na krv a ne na mokracu, za mokracu znam i sam... ....neki naucnici, znam i ja da u svetu postoje neki naucnici koji se bave ispitivanjem svakakvih gluposti...
daj mi imena, prezimena, reference, ko je bio njihov mentor, .....a da, pa ti ni imena ne znas, sori...

Па ти ниси у стању ни да напишеш оно што мислиш, човече. :lol: :lol: :lol: Да ли је то она варијанта: "Нисам рекао оно што сам рекао, него сам рекао оно што нисам мислио"?

Не само то, него не знаш ни да читаш јер сам све лепо навео и написао где може да се прочита. :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 3:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
vlada79 je napisao:
aa_aca: Evo izvrsicemo eksperiment ako zelis. Ubrizgajmo tebi sodu bikarbonu u krv i ponavljacemo po tvojoj metodi i kako mislis da treba,jesi spreman na to? .........
Zasto se ne posvetis nekom ribolovackom forumu?

Неки стварно имају озбиљних, веома озбиљних, менталних проблема. Хвала Богу што немам тумор тако да ми не треба инфузија раствора соде бикарбоне. Ни ти изгледа не знаш да читаш. Људи који имају тумор имају киселију крв него што треба да буде. Алкална инфузија регулише ситуацију и тиме убија изазивача тумора. Човече, научи да читаш па тек онда пиши.

Ја и могу да се посветим риболову, али ти не би умео ни угаљ да утоварујеш јер је коришћење лопате превише компликовано за тебе. Теби добро иде само продаја фармаколошких отрова које називаш лековима.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 3:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
covece, ja sam imao karcinom u cetvrtom stadijumu, da sam koristio tvoju(odnosno dr.(iako se iza doktorske titule ne stavlja tacka) simoncinijevu sodu) umro bih u svojoj 15. godini...
odustajem od dalje diskusije jer se sa budalama ne moze drugacije...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 5:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
aa_aca Kiseo ti i vise nego sto mislis,uskisao si sav.

Dosao si ovde da se sa svima raspravljas i lecis svoje frustracije,ljudi ne znaju gde im je glava od problema umiru im najmiliji a ti lupas na sav glas . Nosi se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 5:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
aa_aca I da zaboravih : NOSI SE U TRI LEPE.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 5:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Slavko_slavko je napisao:
covece, ja sam imao karcinom u cetvrtom stadijumu, da sam koristio tvoju(odnosno dr.(iako se iza doktorske titule ne stavlja tacka) simoncinijevu sodu) umro bih u svojoj 15. godini...
odustajem od dalje diskusije jer se sa budalama ne moze drugacije...

Добро је што на форуму постоји историја постова. Видим да си са 16 година живота, јула 2009. године имао веома велико знање о разним стварима везаним за туморе. Значи, само што си изашао из основне школе већ си баратао жестоким стручним терминима:
"E ovako,ja se zovem Slavko i imam 16.5 godina.14.10.2008. sam operisan od:Tumor testis lateris sinistri" Read more: urologija/tumor-testisa-operisan-t30566.html#p225756#ixzz2J5zE3svs

Као што си написао, имао си туморе и на тестисима и у абдомену: "vec se oko 9 meseci lecim od raka,delimicno uspesno ali ide na bolje,uskoro bi trebalo da idem na operaciju(e) odstranjivanja tumora iz abdomena koji je inace poveci,i odstranjivanje limfnih cvorova sa vrata,iz abdomena..." Read more: onkologija/prijatelji-t16552-1530.html#p221792#ixzz2J609QA6Q

Дакле, сада имаш 19 година живота и све знаш о туморима и веома си стручан по том питању. Баш интересантно.

Да ниси мало претерао?!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: