Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Koliko je dobra... zelena glina
PostPoslato: Sre Dec 08, 2004 12:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Maj 06, 2004 2:00 am
Postovi: 196
Imam 2 pitanja za Goranai,

1.Mislim da bi Vi bili najvise kompatentni da mi odgovorite,naime kupila sam zelenu glinu i zanima me koliko je ona dobra za moju kozu posle Roaccutana,nisam je jos koristila,cula sam da je jako dobra i drzi se kao maska 2 sata na licu,ali nisam sigurna da li moze da izbije bubuljice (u slucaju da cisti kozu) ,a tada je ne bi koristila,zelela bih samo da znam da li smiruje kozu i radi na njenoj regeneraciji?

2.Imam 2-3 sitne bele jedva golim okom vidljive bubuljice ispod oka (mislim da tako nesto 90% ljudi ima),da li se to otklanja ili ne treba dirati jer ne predstavlja smetnju?


Beskrajno Vam hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 09, 2004 9:43 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
Zelena glina deluje antiinflamatorno, umirujuce , seboregulatorno i adstrigentno. Mozda je posle Roaccutana bolje primeniti tretman hidratacije polisaharidima-kao sto je RVB Natura tretman hidratacije na bazi hijaluronske kiseline i kolagenske maske. A uz Roakutan je najbolji preparat Apaisac brend URIAGE! Javi se na 3239110 Jovani ili Dusici Letic iz RVB Dositejeva 47.

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: zelena glina
PostPoslato: Uto Mar 31, 2009 4:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 19, 2009 11:49 pm
Postovi: 69
dali znate o pijenju zelene gline culasam daima glina za oralnu upotrebu?sta mislite o tome?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 06, 2009 10:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 07, 2009 12:08 am
Postovi: 12
Godinama pijem zelenu glinu (sto kure od po 6 nedelja, sto one od po 10 dana) i mogu da kazem da je to najpametnija odluka u zivotu! Metabolizam mi se i tek kako ubrzao i procistio, sto je najvaznije.
A glinu za spoljasnju upotrebu koristim i kao masku za lice (i dalje mi je neprikosnovena, najbolje cisti i nikada nisam imala negativnu reakciju) i kao obloge za telo (jednom za jetru kada sam imala mononukleozu a inace kao obloge za rane od alergija). O glini sam najvise citala u knjigama Rike Zarai - kako ih koristiti, kada itd.

U svakom slucaju, preporucujem svakome!

_________________
Србија је вечна док су јој деца верна!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: