Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: RTG kolena
PostPoslato: Uto Jan 22, 2013 10:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 22, 2013 10:39 pm
Postovi: 8
Lokacija: Subotica
Pošto mi je ovo prva poruka na forumu želeo bih da pozdravim sve članove.
Imam problema sa oštećenjem hrskavice u kolenu, na butnoj kosti. Putem maila sam kontaktirao jednu kliniku koja se bavi transpantacijom hrskavice. Da bi mogao dobiti neke informacije lekar je zatražio Rtg oba kolena u 2p na sto dužem filmu sa i bez opterećenja. Da li mi možete reći o kakvom se snimku radi i gde se može napraviti takav snimak.
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTG kolena
PostPoslato: Sre Jan 23, 2013 10:43 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Олакшај себи живот, па употреби јаке сталне магнете да би регенерисао своју хрскавицу. Прочитај о томе на мом сајту под Савети, Здравље, Зглобови. Докторка Душанка Мандић се одавно бави тим проблемима и успешно их решава. Адреса мог сајта се налази у мом профилу.

Ако те ова информација не занима, унапред се извињавам.
Поздрав


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTG kolena
PostPoslato: Sre Jan 23, 2013 11:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 22, 2013 10:39 pm
Postovi: 8
Lokacija: Subotica
[offtopic]
Nisam jos ni ceo jedan dan clan ovog foruma ali citajuci nekoliko tema vidim da Vi koristite forum za reklamu i prodaju Vasih magneta, sto mislim da nije bila ideja pokretaciima ovog sajta i foruma. Vas odgovor nema nikakve veze sa mojim pitanjem osim sto je neplacena reklama. Pre desetak godina sam kupio magnete i poceo ih nositi, trebalo mi je sedam dana da shvatim zasto se jako lose osecam, lupanje srca, malaksalost, nedostatak vazduha itd. dok nisam shvatio da se to desava od momenta kada sam poceo da koristim magnete,naravno po uputstvu. Moje misljenje je da se magneti mogu koristiti ali uz nadzor lekara, a ne da se kupuju "na trafici" i koriste.[/offtopic]
Izvinjavam se moderatorima za offtopic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTG kolena
PostPoslato: Sre Jan 23, 2013 11:42 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Да ли је уопште сврсисходно да подсетим да ја ништа не продајем.

Мој одговор има везе са Вашим проблемом, а са питањем нема и зато сам се унапред извинио. Ваљда сте прочитали мој пост до краја?

Не знам где сте купили магнете, али ако нису били радиоактивни нисте могли да имате никакве лоше ефекте од њих, а поготово не такве симптоме. Нарочито не после тако кратког времена. То је једноставно немогуће.

Ја непрестано на кичми носим седам јаких магнета од по 10.000 Гауса (1 Тесла) и ништа ми не фали ево ни после више од годину дана. Ти Ваши магнети сигурно нису имали више од 500 Гауса по комаду.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTG kolena
PostPoslato: Sre Jan 23, 2013 11:46 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Да, заборавио сам да кажем да никакве везе немам ни са докторком Душанком Мандић. Она ме је једноставно одушевила својим радом и изумима и жељом да помогне људима. Зато једноставно не могу а да је не споменем у мојим саветима.

Пошто не желим да је ико узима у уста из лоших намера, гледаћу да је више не спомињем у мојим постовима. Њен сајт је наведен на мом сајту и надам се да ће то да буде довољно људима који заиста траже добро решење за своје проблеме.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: