Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Operacija vilice
PostPoslato: Ned Okt 14, 2012 5:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 14, 2012 4:52 pm
Postovi: 1
Imam isturenu bradu nejednakih ivica (sa desne strane mi je vidno šira) i volela bih da znam više o tome kako se mogu izjednačiti ivice vilice i brada "uvući". Na internetu sam našla da se to zove ortognatska hirurgija, ali sasvim je moguće da grešim:)
Zanima me koliko košta ta operacija, na kojoj klinici se radi, ima li neko iskustva, koliko traje oporavak...Nisam nikad imala estetske operacije, pa ne znam:)
I negde sam pročitala da će mi nos vizuelno biti veći ako mi brada bude manja, je li to istina? Imam već veliki nos, ali mi ne smeta jer je pravilan...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija vilice
PostPoslato: Pon Okt 15, 2012 12:11 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 5:55 pm
Postovi: 471
Lannaa je napisao:
Imam isturenu bradu nejednakih ivica (sa desne strane mi je vidno šira) i volela bih da znam više o tome kako se mogu izjednačiti ivice vilice i brada "uvući". Na internetu sam našla da se to zove ortognatska hirurgija, ali sasvim je moguće da grešim:)
Zanima me koliko košta ta operacija, na kojoj klinici se radi, ima li neko iskustva, koliko traje oporavak...Nisam nikad imala estetske operacije, pa ne znam:)
I negde sam pročitala da će mi nos vizuelno biti veći ako mi brada bude manja, je li to istina? Imam već veliki nos, ali mi ne smeta jer je pravilan...


Operacija spada u domen maksilofacijalne hirurgije. Ako ste u Beogradu otidjite na Kliniku za maksilofacijalnu hirurgiju Stomatoloskog fakulteta gde cete dobiti najbolje informacije za vas problem.

_________________
Dr Milan Ivanovic
specijalista maksilofacijalne hirurgije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija vilice
PostPoslato: Čet Nov 08, 2012 11:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 08, 2012 7:38 pm
Postovi: 2
i ja imam slican problem,ali zbog studiranja ne bih trenutno mogla posjetiti Beograd.. da li me neko moze informisati o privatnim klinikama,tj o doktorima kojima bih mogla verovat,i da, o cenama?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: