Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Crvenilo izmedju nogu
PostPoslato: Sre Sep 05, 2012 7:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 05, 2012 7:07 am
Postovi: 3
Hteo bih da vas pitam imam jedan problem,od sestog razreda vucem neko crvenilo koje s vremena na vreme prodje pa se opet pojavi izmedju nogu sa leve i desne strane.Najveci mi je problem leti kad nesto radim i non stop sam u pokretu bokserice me sve iseku izmedju nogu da je to nepodnosljivo za hodanje.Kad mazem onaj manen spidstick protiv znojenja onda nema da boli,ali kad to ne uradim onda je strasno.Zdravstenu knjizicu nemam ko zna od kad i iz tog razloga nisam ni bio kod lekara.Inace to su dva crvena kruga,koza mi se na tom mestu peruta cak malo i bude braon boje.Ja znam da je sigurno neka gljivica pa bih hteo vas da pitam cuo sam za kanesten kremu i da li je to pravo resenje posto sam procitao simptome i utvrdio da su isti kao kod mene.Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crvenilo izmedju nogu
PostPoslato: Sub Sep 08, 2012 7:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 05, 2012 7:07 am
Postovi: 3
Hoce li neko da mi uopste odgovori??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crvenilo izmedju nogu
PostPoslato: Pon Sep 10, 2012 12:17 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Maj 12, 2012 1:57 am
Postovi: 171
Koje simptome osecas sem sto je crveno neprijatno?

Da nije ojed?

Jesi gojazan?

_________________
w ww. aloeverasrbija . com - proizvodi od aloe vere za imunitet, prirodna kozmetika itd


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crvenilo izmedju nogu
PostPoslato: Pon Sep 10, 2012 4:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 05, 2012 7:07 am
Postovi: 3
Nisam gojazan imam 93 kila i normalno sam gradjen.Simptomi su perutanje koze na tom mestu,znaci imam dva crvena kruga izmedju prepone i sa leve i desne strane.Da je ojed proslo bi ponekad.Strasno me boli ponekad kad se oznojim i bokserice me sve poseku.Ja bih pre rekao da je neka gljivica najverovatnije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crvenilo izmedju nogu
PostPoslato: Pon Sep 24, 2012 4:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 09, 2012 4:08 pm
Postovi: 266
Tako ne izgleda Gljivicno oboljenje.
Probajte mazati "Ojede" sa Borogal kremom.Prvo cete ojede oprati malkom vodom,i neutralnim sapunom.Onda -tapkanjem- peskirom obrisati taj oprani deo. Utrljati kruznim pokretim borogal mast na Ojedeni deo tela.Ostanite u mirujucem polozaju sa namazanim delovima tela,rasirenih nogu bar pola sata.!Mozete sedeti,ili lezati,da BI vam koza upila kremu,i malo se smirila..Onda mozete ako zelite ici gde vam je volja.Nosite Iskljucivo Pamucne bokserice!Od sintetickih tkanina i znojenja nastaju razno-razne kozne reakcije na sintetiku,pa i "ojedi". U pocetku morate jako dugo mazati ojede 3x dnevno.Pre nego ujut ro,ili posle podne negde "krenete", bilo bi dobro da Namazete delove tela gde se javljaju ojedi,i da osedite jedno pola sata da bi vam koza upila mast.Pa ONDA SE KRENETE gde ste naumili.Isto tako ne mojte nositi sinteticke trenerice!Ako Vas ojed ne bude napustao i posle mazanja Borogal kremom OTIDJITE DERMATOLOGU. Vasa koza je jako "Suva",pa se tokom znojenja iritira,i pocinje da "pece".Vec je toliko nadrazena da se "peruta".Uvece namazite ojedene delove tela posle njihovog pranja Borogalom I TO PRE SPAVANJA!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: