Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 117 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Uto Mar 27, 2012 3:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Pozdrav ponovo,

Zahvalio bih se svargli na informacijama i iskreno se nadam da ce vasem suprugu biti bolje posle svih 5 vakcina kako je rekao taj doktor.Ako mi budu potrebne jos neke informacije kontaktiracu vas.Znam da se ovde svi zestoko bore za sebe ili za svoje najmilije sa ovom opakom bolescu.Ja nadu ne gubim i ohrabrujem mog oca i on se relativno dobro drzi psihicki a fizicki je dobro za sad.Zelim svima puno uspeha u borbi i .nadu i veru ne treba gubiti nikad! Videcete na mom proslom postu ako nekog interesuje sta moj otac koristi kao alternativnu terapiju,pored njegovih standardnih lekova za srce i diabetes..Poceo je da pije sok od Sibirske aronije i da jede susenu aroniju,i da ne zaboravim beli luk 1 cesnjak dnevno.Danima sa citao postove na ovom forumu,istrazivao na internetu razgovarao sa ljudima i verujem da cu naci nacin da mu pomognem da se izbori sa ovom bolescu.Naravno ne sedim skrstenih ruku i nadam se najboljem.

Sve najbolje zelim svima i neka nam Bog bude u pomoci

zokac24


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Uto Mar 27, 2012 4:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Naravno ako neko ima neke savete ne samo u vezi ove vakcine nego uopste neka napise.Svaki je savet dobrodosao za sve nas...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Uto Mar 27, 2012 5:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 27, 2012 4:12 pm
Postovi: 1
Imao sam adenocarcinom.Sada je to istorija.Zdrav sam kao i pre raka.Dali su mi 5 meseci.Bio sam stvarno blizu,samo oboleli znaju kako se osecaju.Kao i svi oboleli trazio sam sve sto moze da pomogne.Na sajtu American National Cancer Institut nasao sam da su se dosta obolelih mnogo popravili a neki izlecili od raka.Medju njima sam i ja.Pomogao mi je samo CoQ10.Pronasao sam de je nivo kod starih ljudi i svih obolelih od raka jako smanjen.Taj prirodni enzim CoQ10 ima ulogu u svakoj celiji.Daje energiju 95% svakoj celiji,povecava imunitet i dovodi do apoptoze u tumorskim celijama,tzv programiranu smrt celija tumora.Svi experimenti na zvotinjama (vidi to na Sajtu ANCI koji sam naveo) pokazali su da su neki rakovi nestali ali i kod drugih je bila significantna regresija.Desetina ili vise( anegdotal) izvestaja na istom Sajtu
su ili izleceni ili u velikoj remisiji.Taj enzim-CoQ10- je u prvoj liniji odbrane organizma.Svaka majka celija proizvede novu cerku koja je 100% IDENTICNA njoj.Ali ponekad u ovoj celiskoj deobi desi se neki "glic" da cerka celija ne lici i funkcionise kao majka.Ona je sada strana nasem organizmu i bice unistena.Ali ako odbranbene snage oslabe,ta celija se mnozi i divlje se
mnozi, e to je rak.Zakljucak je da nas organizam nije u stanju sa tom odbranom da zaustavi
rast raka. Ni moj CoQ10 ne moze da ubije trilione rakovskih celija ali moze da smanjuje njihov broj.Znaci velicina raka mora da se smanji.Kako? Hirurskim putem ili zracenjem.Sada CoQ10 moze da radi.I zaista radi.I pod takvim okolnostima velike su sanse za potpuno izlecenje.Tako sam se ja izlecio.Dobio sam 64 Graja zracenja (32 dana po 2 graja zracenja sa Lineac D 3 aparatom Siemensa) i uzimao CoQ10 po 400mg svaki dan i produzio jos dva meseca sa istom dozom.Rak je nestao.Imao sam 3 CT skena,po jedan mesecno,i svi su bili negativni.Cudili se i doctori da rak od 32mm (kao golf loptica) je nestao.Odgovaram na svako pitanje.Moj email je [email protected] Svaki dan se racuna,ne tracite vreme.Odmah na CoQ10.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Uto Mar 27, 2012 7:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
Zokac24 tu sam za sva pitanja i vama sve najbolje u ovoj borbi

Moj suprug jeste tesko bolestan,ima metastaze na kostima i jetri,ali to sve skoro godinu dana miruje,do sad poslednje kontrole,kad su nam rekli da je doslo do manje progresije na plucima,a da se jedna promjena na jetri povukla,i njemu je Dr. Ruben rekao da je relativno dobar,stabilan,sta li je mislio,kad je moj suprug pitako kako to misli on je rekao kakvi mu dolaze da je moj suprug jos dobar i da se nada da ce mu vakcina pomoci,meni je da kazem krivo i stalno mi je u glavi recenica koja nije tacna a provlaci se kroz medije,ona je sledeca;
Vakcina se prima tek posle završetka terapije citostaticima i suština njenog dejstva je da organizam imunološki odgovori tako da onemogući dalje širenje metastaza i njihovo postepeno nestajanje. Potom se rešava problem osnovnog tumora - ili se hirurški odstranjuje ili pacijent nastavlja da u redovnim razmacima prima „cimavaks EGF".
Ovaj boldirani dio nije nikako tacan,a poceli su da ga stavljaju u novinske clanke otkako spominju da ce vakcina da dodje u Srbiju,sram ih bilo,neko je naumio da na vakcini zgrne grdne pare pa uvelicavaju njeno dejstvo!
To da je tacno rekao bi nam i Dr. na Kubi,on je samo rekao ovako ,,Nemojte kada isprimate vakcine i odete na snimanje da ocekujete da ce se tumor povuci,nece,on ce biti tu,ali ce se ,,sroditi,, sa ostalim zdravim celijama i nece se siriti.''
Kamo srece da se bar to desi,ali kao sto sam rekla javljacu sve u vezi mog muza.
Kroz sve clanke otkako se pojavila prva vijest za vakcinu se provlaci i recenica da bolest kada se prime vakcine prelazi u hronicnu!
I to mi je malo previse,jer svi znamo da su to bolesti koje se mogu drzati pod kontrolom i sa kojima se zivi,a vakcina ne nudi bas toliko,ona samo produzava zivot,nekom mozda par mjeseci,a ne znam dal je moguce i par godina,Dr. mom muzu nije htio o tome da govori,jer je svako individualan i nema svako iste metastaze itd...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Čet Apr 05, 2012 3:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 05, 2012 3:43 pm
Postovi: 7
pozdrav svima vama! cestitke za hrabrost i nadu koju polazete u ozdravljenje! moja majka ima sk svamozni karcinom na plucnom krilu koji je otkriven nedavno, proslog mjeseca i primila je 3 hemioterapije. suvisno je govoriti o tome kako smo se kao porodica osjecali kad nam je potvrdjena dijagnoza. slusamo savjete dobornamjernih ljudi koji su imali iskustva ili su nesto procitali na tu temu. za vakcinu mi je jasno, uglavnom, kako sve funkcionise. ali ovdje sam zbog razmjene savjeta i licnih iskustava. shvatili smo da majka mora da jaca imunitet kako bi mogla da prima hemioterapije. pije aroniju, neke tablete na bazi jetre ajkule koje su kupljene u apoteci, culi smo da je i sjeme koprive jako dobro pa cemo i to da napravimo. povrce i voce jede u sirovom stanju, uglavnom isjcedi na sokovnik i tako pije. cak smo culi sa je slanina sapunjara dobra pa je majka jede za dorucak sa bijelim lukom. anemicna je pa koristi legofer za zeljezo i vitamin C i ono sto je najbitnije je da nije klonula duhom i da ima nadu da ce joj biti bolje! svima bih pozeljela mnogo nade u ozdravljenje jer su ovo VELIKE BORBE kako za one koji su nazalost bolesni tako i za nas, najblize clanove porodice...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Čet Apr 05, 2012 4:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 3:20 pm
Postovi: 10
Obecao sam da cu javiti rezultate snimanja na skeneru.
Stanje je sledece. Osnovni tumor je nepromenljive velicine, uocena zlezda na vratu velicine 3 cm i vec je zakazano zracenje te zlezde. Takodje uoceno vise "sekundarnih depozita", bas su tako opisane te promene na oba plucna krila. Pre pet meseci su bile u manjem broju i u manjim dimenzijama.
Na drugim organima nema nikakvih promena. I to bi bilo to.
Izvinjavam se SVARGLI sto je nisam kontaktirao jer imam problema sa svojim "webmail-om", cak nisam ni uspeo da procitam zadnju poruku koju mi je poslala pre par dana. Pokusavam da to osposobim pa da odgovorim na sva pitanja koja verovatno ima za mene a i ja za nju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Čet Apr 05, 2012 4:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
Jao Jonesku nadala sam se da cete me obradovati,kad ono sirenje bolesti.... :(
I sta sad da mislim o ovoj vakcini i o svemu!?Da je teska prevara!?
Jako sam razocarana i tuzna,nama je ona bila jedina nada :(
Nadam se da cete to brzo popraviti i procitati moju poruku jer sam se bas ispisala taj put
Ako imate Pink BIH veceras u 21h je emisija o karcinomu i bice rijeci o Cimavax vakcini,na facebooku su objavili da ce biti covjek koji se uz pomoc vakcine izlijecio,bas me zanima kako,kad je i kod vas i kos nas gore stanje!? :(
Sve najbolje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Čet Apr 05, 2012 4:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
Jao Jonesku nadala sam se da cete me obradovati,kad ono sirenje bolesti.... :(
I sta sad da mislim o ovoj vakcini i o svemu!?Da je teska prevara!?
Jako sam razocarana i tuzna,nama je ona bila jedina nada :(
Nadam se da cete to brzo popraviti i procitati moju poruku jer sam se bas ispisala taj put
Ako imate Pink BIH veceras u 21h je emisija o karcinomu i bice rijeci o Cimavax vakcini,na facebooku su objavili da ce biti covjek koji se uz pomoc vakcine izlijecio,bas me zanima kako,kad je i kod vas i kos nas gore stanje!? :(
Sve najbolje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Pet Apr 06, 2012 12:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 25, 2012 3:22 pm
Postovi: 11
Ja bih molila sve one koji budu gledali najavljenu emisiju na gorepomenutom kanalu da mi prepričaju utiske...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Pet Apr 06, 2012 4:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
Ja sam gledala i razocarana sam,gosti su bili bezveze,nista novo ni bitno nisam cula,uopste nije bio covjek koji se izlijecio sa vakcinama,vec je bio covjek koji ima karcinom cini mi se na mokracnim kanalima i pije Vidatox,pa su mu tumor markeri sa 24 opali na 0,4,nista drugo nije prokomentarisao,vjerovatno su tumori isti,on sam kaze ne zna dal je placebo ili sta,ali se on osjeca bolje otkako ga pije,jos jedan covjek se javio da pohvali Vidatox i to je to,u vezi vakcina bila manja reportaza,nista novo,odprilike to bi bilo to


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Pet Apr 06, 2012 6:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 25, 2012 3:22 pm
Postovi: 11
Ja sam prošle nedelje ( čini mi se) gledala na B92 emisiju posvećenu CimaVax vakcini,... nisam zadovoljna informacijama, gostima ( uglavnom lekari onkolozi) , uopšte utiskom same emisije (mada se voditeljka trudila, moram da primetim).... lekari su pričali o nekoj americkoj vakcini (?!) koja je u eksperimentalnoj fazi ispitivanja kod nas...

Znate šta dragi ljudi,.. smučilo mi se više od beskrupuloznih podmitljivih lekara, gramzivih farmaceutskih industrija i uopšte od nebrige i nehajnog odnosa svih nabrojanih prema bolesnim i nemoćnim ljudima koji od njih očekuju spas i razumevanje... prokleti bili...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Sub Apr 07, 2012 12:15 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
I ja sam gledala i tu emisiju,vjerujte ova je bila jos losija
I podrzavam vase misljenje,ja ovih dana sve vise i vise bjesnim bukvalno zbog ovog sto nam rade,jadni smo li mi svi,uhvatili smo se za slamku spasa koja kostaaa jakooo mnogo,dizu svaki dan cijene vakcinama na Kubi,a ja jos ne nadjo nikog da mu je pomogla,pa sta da mislim onda o Vidatoxu!?
Strasno,strasno,da imam neku moc sve bi ih zatrovala ovom najgorom boljkom pa nek vide kako nam je svima uf


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Sub Apr 07, 2012 11:37 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
postoji jedan problem a to je ono sta pacijenti zele da cuju i realno stanje stvari...cak i na forumu postoji prikrivanje realnog stanja stvari...
fazon je sto ne postoji prava studija koja bi pokazala delotvornost leka jer svi uglavnom uzimaju uz hemoterapiju pa onda kada dodje do poboljsanja ili pogorsanja niko ne zna da li je od leka ili od hemoterapije...
nazalost, spontana remisija se javlja dosta retko, a u temi o vidatoxu malo je onih kojima je makar malo pomogao taj lek...
ja znam ljude koji su se uz pomoc terapija, operacija i zracenja izvukli i danas zive normalan zivot, taj broj je daleko veci od broja koji su se lecili alternativom...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Sub Apr 07, 2012 1:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
U pravu si ti Slavko,ali ti ne znas na srecu kako je kada ti Dr. saopste da ne mogu da te izlijece i da imas jos koji mjesec zivota,da ces umrijeti u najvecim mukama itd...
Nedaj Boze da to iko dozivi,nije bitno kojih je godina,da li nam je majka,otac,muz,sestra,brat itd...bol,strah je neopisiv i svi mi znamo sta se onda ocekuje,niko od nas nije retardiran ali svi imamo pravo da vjerujemo u cuda jer je to ono sto nas drzi,jos kad vam oboli neko od karcinoma pluca i bas tih mjeseci borbe se pojavi vijest da su pronasli vakcinu za bas tu bolest,ni jednu drugu nego bas tu,pomislite evo ga Bog nas se sjetio,previse je slucajnosti,on ili ona ce zivjeti,nova sansa,nova nada,koja je svima ocajno potrebna,i pocnete da vjerujete u cuda jer da nema toga kako bi covjek izdrzao svu tu patnju!?
To nas drzi a i bolesnika,kad nestane bilo kakva sansa,pa makar bio to i vidatox,neka travka sta god onda je jos teze...
Na zalost prevara na sve strane i oni su jako prefrigani,usli su u nasu psihu,znaju da cemo dati sve samo za jednu novu sansu i onda vrebaju,a zrtava je uvijek bilo i uvijek ce biti,na zalost....
Tesko je sve ovo,pretesko.... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CimaVax - EFG
PostPoslato: Sub Apr 07, 2012 1:13 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
I da napomenem ovo nije alternativa sto je najzalosnije,Vidatox mozda i jeste,ali Cimavax nije a prevara je ocito velika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 117 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: