Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 93 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Sub Feb 05, 2011 8:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 17, 2010 11:02 am
Postovi: 7
Iskustva sa terapijom nakon 2 meseca terapije i 25 dana uzimanja Cesium Hlorida

Majka je nakon 25 dana uzimanja CsCl ponovila ultrazvuk jetre i metastaze su se u velikom meri povukle (!!)
Ranije su postojale na oba reznja jetre, vishe komada. Sada postoji samo jedan tumor na jednom reznju, a drugi rezanj je chist.

Mislim da su podjednako bitni chinioci ovako brzom povlachenju metastaza osim CsCl takodje hidrazin sulfat i soda bikarbona, posto su i pre uzimanja CsCl tumor markeri bili u padu, usled uzimanja velikih doza sode bikarbone u velikim kolichinima.

Na zalost uzimanje CsCl vuche i posledice kad su u pitanju srchani bolesnici, kao sto je to sluchaj sa mojom moja majkom i zbog toga je i pauziran u terapiji. Desilo se to da se organizam prezasitio i da je poremecena Kalijum-Natrijumska pumpa. CsCl odvlachi velike kolichine kalijuma, poshto kalijum (i kalcijum) prenose CsCl do celija i po "teoriji" kad celija izumre u njoj ostaju zarobljeni kalijum i CsCl.
Elem, morala je da nadomescuje K, a poshto kod nas K ne moze da se nadje u drugoj formi osim kao hlorid (KCl) morali smo joj davati u tom obliku (naravno ishrana je bila bogata kalijumom takodje, krompir itd.). Poshto KCl predstavlja jednu vrstu otrova kad se unese u vecoj kolichini ovo je bilo jako opasno..

Sta se konkretno dogodilo > povecao se pritisak (preko 200 u jednom momentu), a puls naglo pao (oko 35 u istom tom momentu).. Sad su i puls i pritisak manje vishe uravnotezeni, josh uvek je prisutna bradikardija s obzirom da je puls ispod 60 (52-58), odnosno da je QT(QU) interval produzen.

Uzimano je izmedju 3 i 3.5 grama svaki dan, odnosno 3 doze od po 1.x.

Majka je vec posle 5 dana imala trnjenje i imala je do poslednjeg dana uzimanja.

Verovatno je doza koja je mogla da se da, a da bude efektivno mogla biti i manja, ali to naravno nismo znali, posto nismo imali gde da prochitamo, ovako se desilo da je postojao kritichan momenat - koji naravno ne sme da postoji.

Od ponedeljka ce krenuti ponovo da uzima CsCl, ali ovaj put 3 puta po 0.5 grama. I uzimace CsCl u kompletnoj terapiji sve dok se kancer ne bude totalno povukao, a i kada se povuche terapija se nece ukinuti vec samo polako smanjivati, a neke stvari kao sto su B17, soda i male kolichine CsCl svakodnevno u vodi nikad nece biti izbachene iz svakodnevne dijete.

Misljenja sam da bilo ko sa zdravijim srcem ne bi imao ovih problema, pogotovu ne u ovom vremenskom intervalu i na ovim dozama.

Bitno je da napomenem da je posle 10 dana uzimanja CsCl imala izuzetno visoku sedimentaciju i niske leukocite, sto je verovatno bila posledica borbe u organizmu. Sed joj je bila 76, a leukociti 2.8. Sad je sedimentacija 21, a leukociti su 3.5.

Ko planira da zapocne ovu terapiju neka ne radi to na svoju ruku - ja sam proveo preko 2 meseca studirajuci ovo vrlo detaljno i pokusavshi da kontaktiram sve koji su i malo iskustva sa ovim imali, a i one koji nisu (razne hemichare, bio hemichare i lekare) i pored toga sam doveo majku u jednu vrlo kritichnu situaciju - srecom kratkotrajno kritichnu i bez loshih ishoda, ali takve stvari ne smeju da se deshavaju pa chak i ako se borimo protiv mnogo gadnijeg protivnika (!!)

Uz terapiju se koristi oko 17 substanci (hem. jedinjenja, minerala i lekova), specijalni rezim ishrane, meditacija itd. Objasnio sam neshto u proslim postovima..

Dakle ko planira da zapochne ovo neka me slobodno kontaktira, rado cu preneti ono sto sam ja do sad saznao - ponavljam > mislio sam da je totalno bezazlena terapija, posto NIKO NIGDE nije sugerisao na ovaj problem koji sam opisao, ali se ispostavilo kao riskantno za nekoga ko ima problema sa srcem kao moja majka.
Mimo ovog problema, jako je bitno da se koristi SVE sto sam opisao u terapiji, pogotovu da se striktno vodi rachuna o ishrani (!!)

Puno pozdrava i srecno svima,
Ivan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Okt 07, 2011 12:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2011 12:13 am
Postovi: 2
Molim Vas za pomoc, otac mi ima karcinom na plucima narucili smo tablete B17 Novodolin.
Pitanje je da li neko zna kako se doziraju i da li smeju da se piju za vreme hemoterapije.

Ako neko zna neka mi hitno odgovori


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Okt 07, 2011 12:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2011 12:13 am
Postovi: 2
Molim Vas za pomoc, otac mi ima karcinom na plucima narucili smo tablete B17 Novodolin.
Pitanje je da li neko zna kako se doziraju i da li smeju da se piju za vreme hemoterapije.

Ako neko zna neka mi hitno odgovori


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Okt 07, 2011 10:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 02, 2010 10:39 pm
Postovi: 42
Dragana,

moja mama je uzimala 60 jezgra kozcica kajsija dnevno dok je primala hemoterapiju, a jede ih i sada.
To je isto b17. Nije nista smetalo hemoterapiji cak mislim i da je b17 dosta pomogao.

Za tablete ne znam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Okt 07, 2011 1:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 25, 2009 1:21 pm
Postovi: 42
Moj tata je koristio Novodalin, a dozu smo odredili čitajući o b17 na http://priroda.rs/category/rak

Svako dobro!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Sub Okt 22, 2011 12:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 21, 2011 4:35 pm
Postovi: 3
Pomaze Bog,draga braco i sestre. Prijateljica mi boluje,a poshto sam protivnik farmaceutske mafije i zagovornik "prirode",prikupljam informacije kako da joj pomognem. Shokiran sam prikrivanjem uspeshnosti B17,no na nama je da se borimo i obavestimo shto je vishe ljudi moguce. Molim ljude dobre volje da mi pomognu da nadjem B17 (Novodalin ili drugi oblik),i sve ostalo shto bi trebalo uzimati uz B17,kako shta dozirati. Pratim forum. Hvala najlepshe.
Neka dragi Gospod pomogne svima Vama i Vashim najdrazim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Ned Nov 06, 2011 12:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 05, 2011 11:05 pm
Postovi: 39
salevole je napisao:
Nemojte cekati kraj, vec kao i mi ostali, zasucite rukave i probajte da pronadjete sto vise podataka o alternativnim lecenjima raka. Zasto dizete ruke od svega pre nego sto ista probate? Zato sto su i doktori digli svoje? To apsolutno nije razlog da i vi to uradite!

Svaka cast,slazem se sa tobom,nema odustajanja,morate ici napred i boriti se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Ned Nov 06, 2011 1:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 05, 2011 11:05 pm
Postovi: 39
pedrag je napisao:
Zamolicu da se javi hrabar, human doktor za 'poslednju shansu'...za lecenje raka pluca tim alternativnim metodama pod kontrolom lekara u bg-u ? (davanje infuzije, hemikalija...).
stanje je teshko, bolnica nema reshenje jer je organizam slab za operaciju, zrachenje ili citostatike...jedino da chekamo kraj...

Hvala

[email protected]

,ja se borim sa maminim rakom vec 16 godina,taman mislimo sada je ok i malo odahnemo,kad ono sa svakom kontrolom po jedan rak,mama je imala 6 operacija i ne damo joj da padne,tako nemojte ni vi,do zadnje kapi krvi se borite i znam da je tesko,ali morate misliti pozitivno.Pokusajte sa kosticama kajsije,moja drugarice je svekrvu izlecila tako,ja sam mami to isto pocela davati,sto vise svezeg i cedjenog voca i povrca,izabacite beli secer,belo brasno,rafinisanu so,suncokretovo ulje,slatko,umesto toga zuti secer,heljdino i integralno brasno,morasku so,laneno ili maslinovo ulje,integralni pirinac... i sto vise raznih zitarica:jecam,raz,ovas,PROSO(jako dobro za rak),kinoa...Pola puta do ozdravljenja je volja za zivotom,pozitivne misli i pozdska ukucana.Nadam se i najiskrenije vam zelim da uspete i da nas sledeci put javite lepe vesti.Veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Jan 27, 2012 6:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2012 10:54 pm
Postovi: 2
@Elvis. Dugo niste pisali ovde. kakvo je stanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 1:38 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
Dobra tema i treba i dalje pisati jer odavno niko nije pisao. Ja cu dodati jos jedan podatak koji sam saznao iz knjige PRIRODNI LJEKOVI ZA KOJE "ONI" ZELE DA VI ZNATE-Kevin Trudeau. Svima bih preporucio da procitaju ovu knjigu u kojoj detaljno sve pise od toga kako su farmaceutske kuce od raka napravile najprofitabilnij posao na zemlji,niti jedna korporacija na zemlji sa njom ne moze da se poredi u zaradi!!! I u kojoj je napisano sve o pravilnom i zdravom nacinu zivota,i o biljnim ljekovima o kojima ce malo koji dr reci . Znaci ima klinika u Meksiku zove se OAZA NADE koja lijeci leatrilom rak skoro 100posto,imate sajt i da se uclanite i saznate o klinici sve,inace na toj klinici da bi sto bolje djelovao b17 koriste dimetil-sulfoksid skracenica dmso i vodonik-peroksid tj hidrogen,taj dmso sam nabavio u svajarskoj i na moju ruku ga dajem po 3kapi mojoj sestri uz b17 jer pomaze da b17 bolje i jace dopre do malignih celija i unisti ih. O doktorima ne treba trositi rijeci,kako da znaju nesto kad o tome nikad nisu ucili niti su im rekli da je to pametno,vec je cak sve mimo sintetickih ljekova glupost i cista propast,zalosni su koliko su ograniceni i koliko je ta medicina u stvari oblikovana da PRODAJE BOLEST tj ljekove koji sire druge bolesti,dok za biljne preparate imaju samo negativne rijeci,tuzno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 2:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 10:49 pm
Postovi: 43
Postoji i lecenje frekvencijama (slaba struja odredjenih frekvencija). Otkucajte na Google "Rife generator" ili "Rife machine" i procitajte puno tekstova o Rejmondu Rajfu i kvantnoj medicini.

To je korisno dodatno obrazovanje koga nema na fakultetima a delotvorno je.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Apr 06, 2012 2:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 10:49 pm
Postovi: 43
Pogledajte dokumentarni film Svet bez raka - o vitaminu B17 na youtub-u - interesantan je i veoma poucan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Apr 06, 2012 4:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 11, 2012 12:53 pm
Postovi: 29
barajevo je napisao:
Za pocetak, samo informacija iz jednog casopisa "lekovito bilje" (imaju odlican clanak o lecenju raka besike) da se B17 moze nabaviti i u Srbiji. Salju i pouzecem a naruciti se moze na tel. 062 77 33 50

A sto se tice leka za RAK, toga nema i nikada ga nece ni biti, kao sto nema leka ni za jednu bolest. Pojam lecenja pomocu "lekova" uvela je bas farmaceutska industrija (iliti farmakomafija). Bolesti se lece samo odricanjem i odredjenim dijetama. I sam pojam "dijeta" je zloupotrebljen i asocira na gladovanje, sto u opste ne mora da bude (ali moze), vec je dijeta svaki oblik ishrane. Uz odredjenu dijetu potrebno je uzimati i bioloske dodatke ishrani koji mogu pomoci u stabilizaciji organizma, podizanju imuniteta ili unistavanju tumora, sto upravo radi B-17. Dakle, B-17 bi se mogao nazvati prirodnom hemioterapijom ili ubicom tumora bez stetnih posledica po zdravo tkivo, ali ne i lekom za rak. Da je maligni tumor u stvari rak nametnula je zdravstvena mafija kako bi mogla ubedjivati ljude da time sto im odstranjuje tumor, sto ga zraci i sto im ceo organizam truje hemioterapijom u stvari ih leci, iako o tome nema ni pojma. Svaki tumor, pa i maligni je samo posledica bolesti, a RAK je bolest prisutna u organizmu. Sto znaci da ne postoji "Rak jetre" ili "Rak dojke" ili bilo koji drugi rak, vec postoji RAK kao bolest a posledice su tumor na jetri, debelom crevu ili bilo kojem drugom organu. Covek "puca" gde je najtanji, a to gde je najtanji zavisi od njegovog dotadasnjeg zivota ili zivota majke ako je u pitanju rak kod dece. Lekari to lazno prikazuju kao rak nekog od organa, jer, kako bi drugacije opravdali ono sto cine ljudima koji im dodju u ruke, a u sustini se u opste ne bave primarnom bolescu, ne bave se uzrokom nastanka raka, NE BAVE SE RAKOM U OPSTE.

pisete o stvarima o kojima imate veoma malo poima.koji b17?znate li sta pricate?znate li ko proizvodi b17?znate li da je u nemackoj odakle je vlasnik firme koja ga pravi dobio sudsku zabranu i da ga u nemackoj nesme prodavati!.u srbiji moze-zato sto srbina niko ne stiti od nicega pa ne i od ovakvih toboze"lekova".sto se kostica tice-cista laz,licno sam probao!
postoji lek u prirodi za sve samo treba znati sta je to i naci ga! ne kukajte na doktore-nisu samo oni krivi.nemoze vas doktor"popraviti"ako nema odgovarajuci deo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Apr 06, 2012 4:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2012 6:43 pm
Postovi: 37
Vuce, daj da prvo ljudi pocnu stvarno da se lece tim alternativnim metodama, pa da onda pljujemo po lekarima. Cudi me da ljudi poput Steva Jobsa (koji nije hteo hemioterapiju), Patrika Svejzija, a sada i Uga Caveza nisu otisli na tu kliniku u Meksiku da se izlece. Pa ako je neko informisan i ima sve najbolje i najkvalitentije, od hrane, lekova, doktora, onda su to oni. Pa da moze rak tako lako da se leci alternativom, sto bi uopste iko isao kod lekara (kao i za sve ostalo), svi bi se sami lecili kod kuce. Mozemo sami sebi i zube da popravljamo kod kuce. Mislim, daj malo budi realan. Evo tebi prepustamo da nadjes idealni alternativni mix za izlecenje raka. Kad budes objavio rezultate svog istrazivanja i kad budes poceo tako da lecis ljude masovno, sigurno ces postati mnogo bogat! Ja se tu slazem sa Patrikom Svejzijem koji je rekao "da neko stvarno ima lek protiv raka, bio bi mnogo poznat i mnogo bogat".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Pet Apr 20, 2012 1:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 10:49 pm
Postovi: 43
Prirodni izvor vitamina B17 su gorki bademi i semenke iz kajsije, badema, jabuke, zatim koren tropske kasave.

Ne mora uvek da se posegne za tabletama i kapsulama.

Nazalost, u danasnje vreme kada covek samo pomene neki vitamin (na primer Vitamin C) - i lekari i svi drugi - prvo pomisle na tablete sa tim vitaminom kao da voce

i povrce ne postoji. Vestacko ne moze biti ispred prirodnog.

Pogledajte sajt .ivonazivkovic.net i procitajte na njemu sve tekstove o zdravlju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 93 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: