Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Čet Mar 29, 2012 1:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 29, 2012 12:48 am
Postovi: 3
http://www.pharmamatrix.net/en/labiofam ... sheet.html
http://www.pharmamatrix.net/

Gore navedeni linkovi su da vam pomognu da nadjete potrebne informacije .

Dragica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Čet Mar 29, 2012 1:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 29, 2012 12:48 am
Postovi: 3
Jao, kakvi smo mi to ljudi? Sto vise citam o Vidatox-u sve manje u to verujem.

Trazila sam web stranicu u Brckom i uopste ne postoji, tako da oni koji zele da nabave lek iz pomenutog grada je cista prevara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Čet Mar 29, 2012 8:53 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 10:43 am
Postovi: 22
dragica bella je napisao:
Tragajuci za lijekom Vidatox, naisla sam na vise web stranica i jedna od njih gdje mozete naruciti lijek je :http://www.pharmamatrix.net/it/i-nostri-partner/vidatox-in-bosnia-erzegovina.html

Moja sestra boluje od raka debelog crijeva, vec je jednom operisana i isprimala kemoterapiju da bi joj se rak opet povratio na drugom mjestu. Saznala je za ovaj lijek i namjeravam da ga narucim sto prije, bez obzira sto nisam sigurna u ovo i sto se sve svede na profit na jadnim ljudima.
Nadam se da lijek nije jedna od laznih reklama.

Svi oni koji koriste bolest i nesrecu nasih bliznjih i dobrih ljudi je zaista dno dna. I naravno trebalo bih ih prijaviti.

Ima puno informacija na internetu i mozete sami pronaci potrebne podatke i br. telefona gdje mozete naruciti lijek a da morate ici nigdje.

Molim vas da ako imate iskustva sa ovim lijekom da objavite sto vise informacija (kako se koristi i tremana odnosno mjeseci ili doza treba uzeti?)

Dragica





Zao mi je vase sestre,kao i svih ostalih koji se bore sa ovom bolescu.Delim takvu sudbinu,preko brata,on se bori,a mi smo tu da tiho patimo i kopamo po netu,ne bi li pronasli nesto novo,delotvornije i efikasnije.
Negde se ne slazem sa Vama,a to je u delu,gde se osudjuju svi oni sto donose lek i prodaju ga nama.Nasa je muka najveca,ali u neku ruku zahvaljujem onima sto uspevaju da donesu lek sa Cube,iz Tirane,ne znam mozda i Bosne..Mozete i sami da odete,kostace Vas,tu negde,a sama tenzija i nervoza na stranu.Ja zameram i te treba kazniti, one koji lek razblazuju,dolivaju sve i svasta i takve stvari prodaju za puno para.I one,kojima uplatite,pa cekate dva-tri meseca da lek stigne.Tuzno,ali mnogi taj lek i ne docekaju.
Moj brat ce zavrsiti bocicu.Ne smem da kazem,ide na bolje,jer je to kod njega promenljiva kategorija.Danas je bolje,sutra je vec strasno,bogu plakati.Ocajna sam,jer je nama lek jedina opcija,jer ga je zvanicna medicina otpisala.iskreno se nadam da ce nam bog dati vremena,da popije dve,tri bocice,pa da vidimo.Mada sam upoznala zenu koja pije 6 bocicu,karcinom pluca,sa metastazama na mozgu i bubrezima,jetri.Da joj nije opala kosa od silnih terapija,ne bih ni sumnjala da se nesto tako desava u njenom organizmu.Kaze,odlicno se oseca,za sad sve miruje,pa veruje.Pije i segidrin,ne zna od cega je bolje,ali u oba veruje.Kazu,sad opet,nemam jos takva iskustva,da tek posle druge,trece bocice mozete ocekivati konkretne rezultate.Naoruzajte se strpljenjem,ako je to uopste moguce,pa iscitajte sve ono sto se ovde pise o leku.Ima tu,izuzetno korisnih informacija.Tacnije,o svemu sam se ja ovde informisala ponajvise.I ako se odlucite za lek,a ne idete sami po njega,vodite racuna od koga cete kupiti.U moru prevara,treba dobro izabrati,ali isto mislim da nije bas sve trulo u drzavi Srbiji.I dace bog,da se i nase zdravstvo probudi,da nam svaki ljudski zivot bude bitan i da grizemo za coveka.Da ne bude lekara (nas slucaj) da se cudi sto je jos ziv,ali da na svako pitanje sleze ramenima dok ga jurimo kroz hodnike.Zvucim verovatno pateticno,ali jedno znam..Mi se ne predajemo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Čet Mar 29, 2012 9:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 11:37 am
Postovi: 22
dragica bella je napisao:
Jao, kakvi smo mi to ljudi? Sto vise citam o Vidatox-u sve manje u to verujem.

Trazila sam web stranicu u Brckom i uopste ne postoji, tako da oni koji zele da nabave lek iz pomenutog grada je cista prevara.


I ja sam to mislio dok nisam otišao tamo i kupio lek. Stvar je u tome što nisu zvanično počeli sa radom i morate prethodno rezervisati lek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Pet Mar 30, 2012 9:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 8:50 pm
Postovi: 1
tokom aprila moci ce se nabaviti vidatox i kod nas u srbiji po nesto visoj ceni nego u B i H
proverena informacija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Sub Mar 31, 2012 1:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 31, 2012 12:58 am
Postovi: 8
Moj tata je izuzetno lose,karcinom pluca sa milion metastaza u stomaku,na limfnim cvorovima,u kostima i na mozgu.Do sada sam se tesila da ce to ici zracnim terapijama na bolje,ali sad,posto ga je i zvanicna medicina otpisala,moramo sami.Pije puno toga od alternative,ali zelim da krene sa vidatoxom.Molim sve one koji imaju Vidatox i zele da prodaju,i ako moze da se izbegne slanje nalaza mejlom i cekanje na lek,da se jave.Sto pre,dogorelo je..Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Pet Apr 06, 2012 8:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 8:50 pm
Postovi: 1
prodajem vidatox...nije otvaran,nazalost nije iskoriscen...broj 0628718593...Mladen


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Pon Apr 09, 2012 5:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 09, 2012 5:36 pm
Postovi: 1
Imam 2 bocice vidatox-a od 30ml. Bocice se nalaze u Leskovcu. Cena po bocici 200e
0621865184


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Sre Apr 18, 2012 12:10 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2011 3:17 pm
Postovi: 36
Imam jednu bočicu Vidatoxa da prodam, sve informacije preko privatnih poruka - Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Ned Apr 22, 2012 9:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2011 3:17 pm
Postovi: 36
coje je napisao:
Imam jednu bočicu Vidatoxa da prodam, sve informacije preko privatnih poruka - Hvala

Prodao sam ovu jednu bočicu i više nemam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Čet Apr 26, 2012 3:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 16, 2012 1:14 am
Postovi: 18
Hitno mi je potrebna bocica Vidatoxa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Ned Jun 10, 2012 4:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 2:07 pm
Postovi: 4
dragica bella je napisao:
Tragajuci za lijekom Vidatox, naisla sam na vise web stranica i jedna od njih gdje mozete naruciti lijek je :http://www.pharmamatrix.net/it/i-nostri-partner/vidatox-in-bosnia-erzegovina.html

Moja sestra boluje od raka debelog crijeva, vec je jednom operisana i isprimala kemoterapiju da bi joj se rak opet povratio na drugom mjestu. Saznala je za ovaj lijek i namjeravam da ga narucim sto prije, bez obzira sto nisam sigurna u ovo i sto se sve svede na profit na jadnim ljudima.
Nadam se da lijek nije jedna od laznih reklama.

Svi oni koji koriste bolest i nesrecu nasih bliznjih i dobrih ljudi je zaista dno dna. I naravno trebalo bih ih prijaviti.

Ima puno informacija na internetu i mozete sami pronaci potrebne podatke i br. telefona gdje mozete naruciti lijek a da morate ici nigdje.

Molim vas da ako imate iskustva sa ovim lijekom da objavite sto vise informacija (kako se koristi i tremana odnosno mjeseci ili doza treba uzeti?)

Dragica

Dragice ja sam ocu nabavio Vidatox iz Albanije ali na zalost bilo je kasno jer pored njegove dijagnoze(Tumor na glavi pankreasa, mata promene na jetri i zelucu) bio je oboleo i od tromboze dubokih vena sto ga je i usmrtilo, tacnije tromb je izvrsio svoje i moj tata je preminuo.. Tako su konstatovali doktori..
Ostale su mi 2 bocice Vidatox-a neotpakovane, pa ako neko zeli da kupi neka se javi + trecu bocicu dajem gratis koja je naceta i pijena 3-4 dana.. Bocice prodajem po ceni kojoj sam ih kupio u Albaniji.. Uz bocice ide i racun iz Albanije..

Moj savet svima Vama je da ako ste u mogucnosti pokusate i sa preparatima jedne mati iz Manastira Ravanice.. Sve je potpuno prirodno, a prema recima pokojnog oca kada je poceo da ih konzumira(mesecak dana pre smrti) osetio je neko olaksanje..

Ako bilo kome mogu da pomognem pisite mi!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Ned Jun 10, 2012 4:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 11:37 am
Postovi: 22
Imam jednu bocicu vidatoxa za prodati. Ako je neko zainteresovan neka se javi na pm


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Pet Jun 15, 2012 12:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 2:07 pm
Postovi: 4
Vidatox prodat..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Sub Jul 07, 2012 12:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 01, 2011 4:06 pm
Postovi: 13
evo ovde sam našla na zvaničnom Labiofam sajtu da je Pharmamatrix njihov partner u Albaniji, čisto da bi se rešile neke nedoumice oko toga da li je vidatox u albaniji pravi ili ne.

http://www.labiofam.cu/en/productos/vidatox-30ch.html


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: