Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Pon Mar 12, 2012 4:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 11, 2012 10:31 pm
Postovi: 7
Postoji link na zvanicnom sajtu Labiofam-a (proizvodjaca Vidatox-a) za online shop. Mozete ga naci ovdje:
http://www.labiofam.cu/enlaces
Mislim da je ovo najsigurniji nacin da dobijete lijek. Razgledao sam i nigdje nisam nasao da je Pharma Matrix ZVANICAN distributer lijeka Vidatox.
Na ovom linku sa njihove zvanicne stranice mozete vidjeti da postoji kontakt samo za prodaju Vidatox-a u Argentini. Iskreno se nadam da grijesim i da sam nesto previdio jer sam vec preumoran od pregledanja silnih stranica.
Pozdrav svim dobronamjernim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Pon Mar 12, 2012 3:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 12, 2012 2:38 pm
Postovi: 1
Zainteresovan sam da nekome ko planira da ide do Tirane po lek pripremim dokumentaciju i da, ako je to izvodivo, uzme i meni, tj. mojoj majci koja boluje od raka dojke, a ja cu platiti 100% troskove puta. Dogovor na pp ili mejl [email protected]. Cucemo se i telefonom. Ja bih dosao u grad u kome Vi zivite i uzeo bocice leka uz dokaz da je to taj Vidatox i odmah vam refundirao putne karte ili gorivo koje ste utrosili za put.

Na ovo me je muka naterala kao i sve vas ovde. Nikome necu davati nikakve pare unapred.

Hvala na razumevanju!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Uto Mar 13, 2012 7:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 11:37 am
Postovi: 22
Prvo da pozdravim sve koji su mukom ovde dospeli kao i ja i da podelim jednu informaciju.
Odskoro je otvoreno predstavništvo u Brčkom - BiH. Ja sam ih danas kontaktirao mejlom i posle smo se čuli. Sutra planiram da odem i kupim dve bočice za oca. Ako neko hoće sa mnom, neka se javi.
Ovo sam dobio mejlom kao odgovor:


Poštovani

Sve klinicke analize i statistike ukazuju, da je lek Vidatox koristan u svim
> stadiumima bolesti. U prvom i drugom stadiumu postoji velika mogucnost
> potpunog ozdravljenja, u kasnijim stadiumima je ta mogucnost, na zalost,
> manja, ali se bitno produzuje zivotni vek i kvalitet zivota. I u zadnjoj
> fazi se Vidatox vrlo uspesno upotrebljava kao sedativ, uspesniji cak i od
> najjacih sedativa (morfij...).
Vidatox se mora čuvati na temperaturi od +5 do +30 stepeni. Ne smije se čuvati u frižideru i ne smije biti izložen zračenjima.
Za osobni dolazak u Brčko molimo Vas da se prethodno dogovorite telefonom 0038749217487 ili putem mail-a [email protected]
S poštovanjem
Inter Linea Farm Tim

Vidatox kapi su pakovane u bočice od 30ml, jedna bočica košta 167 eura; obrada nalaza košta 25 eura.
Jedna doza od 30ml Vam je dovoljna za mjesec dana.



Evo njihovog kontakta:

Sakiba Edhemovica br.2, 76120 Brcko, distrikt Brcko, Bosna i Hercegovina. Kontaktirati nas mozete na telefonski
broj 00387 49 217 487, mobilni
broj 00387 66 912 709 ili putem e-poste na
[email protected]


Nadam se da sad imamo alternativu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Uto Mar 13, 2012 7:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 11:37 am
Postovi: 22
Evo i linka:
http://www.pharmamatrix.net/en/our-partners/vidatox-in-bosnia-herzegovina.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Uto Mar 13, 2012 7:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 11:37 am
Postovi: 22
Što se tiče nabavke preko gospođe Laure sa Kube, ćaletov prijatelj koji nam je inače i preporuručio ovaj preparat, platio je i naručio krajem februara i još nije dobio i ne zna kada će dobiti. Valjda se čeka tura turista da se vrati. Inače se snašao preko oglasa i platio 250e. Preko Kube je 200e + 10e (otvaranje računa u Moskovskoj banci) + 10e za proviziju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Sre Mar 14, 2012 1:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 01, 2011 4:06 pm
Postovi: 13
Molim evilwolfa da javi da li je uspeo da nabavi lek u Brčkom, meni su rekli da će imati tek za 15 dana, ne znam o čemu se sad radi?
Do sad nisu spominjali obradu nalaza, ali ok.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Sre Mar 14, 2012 6:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 11:37 am
Postovi: 22
Alisa021 je napisao:
Molim evilwolfa da javi da li je uspeo da nabavi lek u Brčkom, meni su rekli da će imati tek za 15 dana, ne znam o čemu se sad radi?
Do sad nisu spominjali obradu nalaza, ali ok.


Upravo se vraćam iz Brčkog. Bio sam malo skeptičan da ću tamo uopšte naći Vidatox s obzirom da nisam pročitao da je iko tamo kupio. Mislio sam da je neka prevara.Sve je ispalo bolje nego što sam očekivao :) Sačekale su me dve šarmantne i ljubazne dame. Kupio sam dve bočice. Sve je u oraginalnom pakovanju sa urednim rokom trajanja...
Alisa, pošalji prvo mejl pa tek onda nazovi. Imaju ograničene količine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Sre Mar 14, 2012 7:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 01, 2011 4:06 pm
Postovi: 13
Hvala puno na informaciji, ne sumnjam uopšte da je lek original, nadam se da će tvom ocu biti od velike koristi, a s obzirom na stadijum njegove bolesti iskreno verujem da će lečenje biti potpuno uspešno.
Sve najbolje, evo odoh da im šaljem mejl, lažovi jedni. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Sre Mar 14, 2012 9:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
Alisa021 je napisao:
Hvala puno na informaciji, ne sumnjam uopšte da je lek original, nadam se da će tvom ocu biti od velike koristi, a s obzirom na stadijum njegove bolesti iskreno verujem da će lečenje biti potpuno uspešno.
Sve najbolje, evo odoh da im šaljem mejl, lažovi jedni. :)

Evo i moje najnovije informacije .Moj drug je danas isao u Brcko za vidatox za svoju majku.Uzeo je dve bocice ,cena po bocici je 168 evra .Rekli su mu da im je ostala neka kolicina sa promocije kad su bili Kubanci. Nisu jos zvanicno otvorili ,u fazi je otvaranja .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Sre Mar 21, 2012 10:09 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
E OVO JE STVARNO VEOMA LEPA INFORMACIJA ,NA PINKU PRE OKO SAT VREMENA ,VIDATOX DO KRAJA GODINE I U SRBIJI !!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Čet Mar 22, 2012 5:13 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jun 20, 2006 3:39 am
Postovi: 56
Ja se nadam da će oni koji su nabavili lek podeliti sa nama rezultate terapije!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Čet Mar 22, 2012 8:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 11:37 am
Postovi: 22
corado je napisao:
E OVO JE STVARNO VEOMA LEPA INFORMACIJA ,NA PINKU PRE OKO SAT VREMENA ,VIDATOX DO KRAJA GODINE I U SRBIJI !!!!!

Mislim da se radi o vakcini "cimavaks EGF" koja je protiv karcinoma pluća i prostate, a ne vidatoxu.
Lepa vest, ali ne verujem da će farmaceutski lobi tek tako dozvoliti Srbiji da registruje lek. Sve dok "oni" ne krenu da proizvode taj lek, neće ga biti u Evropi, nažalost.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Pet Mar 23, 2012 10:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 11, 2012 12:53 pm
Postovi: 29
corado je napisao:
E OVO JE STVARNO VEOMA LEPA INFORMACIJA ,NA PINKU PRE OKO SAT VREMENA ,VIDATOX DO KRAJA GODINE I U SRBIJI !!!!!

Tesko bolesnim ljudima u Srbiji kad se za njihovo zdravlje brine Pink.Verovatno ce kupovina ici putem SMS'a.Tesko ali zaista je tesko ovom nasem bednom narodu kad mu svako ali bas svako moze prodavati sve i svasta-bez ikakvog obzira i osecanja odgovornosti.
U opste nije nikakvo cudo sto nam lose ide!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Pet Mar 23, 2012 11:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
da u pravu ste ,ipak je bilo reci o vakcini cimavex FG,a ne o vidatoxu a na pinku su rekli da ce Kubanska vakcina doci u Srbiji a ne da ce je oni prodavati .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kako da nabavim vidatox
PostPoslato: Čet Mar 29, 2012 1:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 29, 2012 12:48 am
Postovi: 3
Tragajuci za lijekom Vidatox, naisla sam na vise web stranica i jedna od njih gdje mozete naruciti lijek je :http://www.pharmamatrix.net/it/i-nostri-partner/vidatox-in-bosnia-erzegovina.html

Moja sestra boluje od raka debelog crijeva, vec je jednom operisana i isprimala kemoterapiju da bi joj se rak opet povratio na drugom mjestu. Saznala je za ovaj lijek i namjeravam da ga narucim sto prije, bez obzira sto nisam sigurna u ovo i sto se sve svede na profit na jadnim ljudima.
Nadam se da lijek nije jedna od laznih reklama.

Svi oni koji koriste bolest i nesrecu nasih bliznjih i dobrih ljudi je zaista dno dna. I naravno trebalo bih ih prijaviti.

Ima puno informacija na internetu i mozete sami pronaci potrebne podatke i br. telefona gdje mozete naruciti lijek a da morate ici nigdje.

Molim vas da ako imate iskustva sa ovim lijekom da objavite sto vise informacija (kako se koristi i tremana odnosno mjeseci ili doza treba uzeti?)

Dragica


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: