Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: pomoc za sex sa djevojkom!
PostPoslato: Sre Feb 29, 2012 2:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 21, 2012 11:21 pm
Postovi: 6
pozdrav!! Imam 27 godina i imam dosta sexualnog iskustva. Imam djevojku koja ima 20 godina i samnom je izgubila nevinost , to mi se jos nikad nije desilo priznajem. Uglavnom sve je proteklo uredu cak bez krvarenja ali nam je jako tesko voditi ljubav. Sto se tice vlaznosti ona je bas odlicna cak i previse i moja ukrucenost takodje, ona je jos uvjek previse uska jedan prst sa ruke nekako moze ali dva je nemoguce .Uspijemo voditi ljubav nekako izdrzi ali uvjek boli nju i poslije toga ima pritisak u stomaku a ako sam previse usao cak i bol. misici oko vagine su joj tako stegnuti da bas osjetim .Ostalo je sve super medju nama privlacnost obostrano zelimo sve, mislio sam da ce svaki put biti sve lakse i da ce doci u normalu ali me uvjek pobrka onaj uzdah boli. Sta da uradim i sta je najbolje,dali ce vremenom doci ili nece nikako ??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc za sex sa djevojkom!
PostPoslato: Sre Feb 29, 2012 4:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Naravno da ce doci vremenom, svakoj zeni treba vreme i 'praksa' da se msiici oko samog otvora vagine dovoljno rastegnu kako bi odnos bio nez bola!

Samo strpljivo :) Uzivajte!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc za sex sa djevojkom!
PostPoslato: Čet Mar 01, 2012 2:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 21, 2012 11:21 pm
Postovi: 6
Znaci da samo naprijed !! Mora li joj prestati?? Zasto se poslije pojavi pritisak u stomaku i zaboravio sam reci da kad ima ciklus da nekad bol toliko jaka bude da mora primiti inekciju. Dali je ovo sve povezano zato sto nikada nije vodila ljubav??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc za sex sa djevojkom!
PostPoslato: Čet Mar 01, 2012 1:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
bol se verovatno javlja zbog grchenja i kontrakcija svih polnih organa i organa male karlice jer ukoliko nije opushtena onda su svi organi pdo stresom tokom odnosa!

menstrualni bolovi nekaju veza sa time da li je zena nevina ili seksualno aktivna, to je nesto na sta najvise utiche genetska komponenta. procitajte nesto vide o ciklusu i tome kako se tegobe mogu umanjiti u tekstovima u ginekologiji! procitajte i vi i partnerka! bez obzira sto imate 27 godina chinjenica je da ne poznajete bas neke osnove zenskog funkcionisanja reproduktivnog sistema.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc za sex sa djevojkom!
PostPoslato: Čet Mar 01, 2012 3:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 21, 2012 11:21 pm
Postovi: 6
Nije problem procitat cemo !! Koji bi mi savjet preporucili dali da nastavimo ovo raditi i dali ce bol nestati. Sa dosadasnjim partnericama nisam imao ovih problema pa sam se manje bavio ovom tematikom.. Znaci sta trebam raditi da nas sexualni odnos postane skroz normalan..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc za sex sa djevojkom!
PostPoslato: Čet Mar 29, 2012 7:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 30, 2011 10:38 pm
Postovi: 17
odradio sam frenulotomiju i nadam se da sam spreman za sex ali ima nesto sto me muci...
1.konci su otpali svi,ostala mi je jedna crna tackica na mestu gde je bio frenulum ( u donjem delu),tako da iako sam se resio kratkog frenuluma i dalje imam blagi osecaj da me upravo ta tackica zateze...jel imao neko slicno iskustvo,ne znam sta da mislim...
2.Sada mogu da prevucem kozicu preko glavica,ali ona se zaglavi odmah iza i to je to ne moze da ide dalje i formira mi se prsten.Jel je to do toga sto imam mozda viska kozice i da li taj prsten moze da mi pravi problem tokom odnosa?
hvala unapred :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc za sex sa djevojkom!
PostPoslato: Pon Dec 30, 2013 5:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 30, 2013 5:16 am
Postovi: 3
Pozdrav, zeleo bih da postavim pitanje u vezi bolnog odnosa i nadam se da cete mi pomoci :)
Pre mozda nedelju dana trebao sam da spavam sa devojkom koja je nevina, sve je islo po planu ali se pojavio jedan problem.Moja devojka ima jak bol kada krenem dublje i nikad ne uspeva da udje vise od pola polnog organa, znaci ne postoji bol pri ubacivanju nego se bol pojavljuje kad moj polni organ krene dublje.Nikad nisam imao iskustva sa nevinim devojkama i nisam siguran da li sam uopste uspeo da prodjem kroz hymen jer krvi nije ni bilo, pa bih zeleo da pitam sta stvara taj bol i kako da prevazici i za neki savet ako je moguce.hvala unapred :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: