Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Telesna temperatura
PostPoslato: Pet Nov 04, 2011 11:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 04, 2011 10:50 pm
Postovi: 1
Postovanje svima,

Imam cerkicu od 3god, koja je u poslednjih 2 meseca cesto, da ne kazem stalno, bolesna.Kasalj, temperatura, curi nosic, ...
U poslednje vreme, cesto joj telo jako vruce, stomak i gornji deo, a ruke, noge i glava su normalne temperature, da li znate do cega bi to mogoi biti, sta mi savetujete da uradim po tom pitanju?Nocu, i to samo nocu, cesto place, vristi, dize noge u vis a kaze da je nista ne boli, deluje mi kao da se grci i to nekad traj citravu noc, umiri se na pola sata-45min pa opet pocne i sve tako ... vodio sam je u Tirsovu, osim neke bezazlene bakterice nista nisu nasli ali pocinjem polako da ludim jer ne znam vise sta da radim sa detetom pa vas molim za pomoc.

Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Telesna temperatura
PostPoslato: Pet Dec 09, 2011 10:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2009 8:44 pm
Postovi: 21
Lokacija: novi sad
Prvo niste naveli sta je rekao pedijatar, jeste li odradili krvnu sliku i urin, koje je visine i težine dete, objasnite način ishrane i broj obroka u toku dana, slatkisi-količina i sta. nadam se da je sada sve ok posto je proslo izvesno vreme od vaseg posta. U koliko je sada sve (daće bog) uredu navedite uzročnik ukoliko je poznat.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Telesna temperatura
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 9:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 25, 2012 9:16 am
Postovi: 1
pozdrav svima,imam cerkicu od 6 godina,prije dvadesetak dana je imala prehladu,curio nosic,kasalj,i temperatura do 37,8...od tada je proslo evo 23 dana ona i dalje ima temperaturu koja ide najvise do 37,4,ali rijetko,obicno oko 37,1 37,2 i 37 ravno .ne kaslje vise odavno,niti joj nos curi,uradili smo analize krvi,svi su ok,sedimentacija je 6 CRP 1,5 krvna slika je ok,urin i urinokul;tura je ok,isli smo na ultrazvuk i tamo je sve odlicno,snimali pluca sve je odlicno...ona odlicno jede,igra se i skace,i na nju ne moze da se vidi da ima temperaturu....samo ne znam od cega je temperatura...hvala vam na odgovoru unaprijed


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: