Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Kratak sex
PostPoslato: Sub Jun 25, 2011 10:55 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Feb 20, 2010 1:51 pm
Postovi: 178
Evo i ja da se pozalim. Problem je smorne prirode i vise ne znam sta da radim. Elem, sexualni odnos, sa moje strane naravno je veoma kratak. E sad ne znam da li je to preuranjena ejakulacija ili sta vec. Dakle, toliko se nalozim da penetracija jedva potraje i minut. Onda moram da stanem, da se stiskam, a to ni na sta ne lici. Probao sam i prsten i kondome razne ali ne vredi. Supruga voli da me zadovoljava, ali sto ona vise radi ono sto me pali, to nam je sex posle enormno kraci. Tako da je jednostavno odbijam da mi ne radi neke stvari koje volim ne bi li nam sex trajao ista duze, mada ni to ne znaci da ce biti tako. Sta raditi, sta probati? Ima li tome leka?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kratak sex
PostPoslato: Čet Avg 04, 2011 2:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 04, 2011 2:13 pm
Postovi: 2
da li neko zna da odg na poruku dural29...slican problem imam i ja sa deckom...

pomoc ljudiii........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kratak sex
PostPoslato: Pet Avg 05, 2011 10:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Koliko puta u toku dana imate odnose?

Koliko ste dugo u braku?

Koliko imate godina?

Kada ste primetili da je odnos kratak, tj da li ste i ranije imali isti problem?

Da li se samodzadovoljavate?

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kratak sex
PostPoslato: Uto Avg 09, 2011 8:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 4:56 pm
Postovi: 8
Lep pozdrav,trebam jedan savet,naime problem ima moj partner.
Pre nekog vremena smo se upoznali upravo preko neta,dopisivali smo se neko vreme,nedavno sam ga posetila i upoznala u njegovom gradu.Da napomenem emocije su se razvile i sa jedne i sa druge strane.Imali smo intimne odnosa ,nazalost do vrhunca nismo stigli jer je on imao vrlo slabu skoro nikakvu erekciju.
Moram da napomenem da mu je zena umrla pre godinu i pol i ja sam bila prva zenska osoba koja je bila sa njim posle tragedije,inace pre je bio savim ok,seksualno aktivan bez problema,sada se javio upravo ovaj problem .
Da li je moguce da u stvari svi problemi poticu iz glave?Zna li neko o cemu bi se radilo.Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kratak sex
PostPoslato: Sre Sep 07, 2011 6:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 07, 2011 5:51 pm
Postovi: 4
gordana.k je napisao:
Lep pozdrav,trebam jedan savet,naime problem ima moj partner.
Pre nekog vremena smo se upoznali upravo preko neta,dopisivali smo se neko vreme,nedavno sam ga posetila i upoznala u njegovom gradu.Da napomenem emocije su se razvile i sa jedne i sa druge strane.Imali smo intimne odnosa ,nazalost do vrhunca nismo stigli jer je on imao vrlo slabu skoro nikakvu erekciju.
Moram da napomenem da mu je zena umrla pre godinu i pol i ja sam bila prva zenska osoba koja je bila sa njim posle tragedije,inace pre je bio savim ok,seksualno aktivan bez problema,sada se javio upravo ovaj problem .
Da li je moguce da u stvari svi problemi poticu iz glave?Zna li neko o cemu bi se radilo.Hvala unapred


preko cega ste se upoznali??? ako smem da pitam :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kratak sex
PostPoslato: Pon Sep 12, 2011 1:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Feb 20, 2010 1:51 pm
Postovi: 178
tamaraft je napisao:
Koliko puta u toku dana imate odnose?

Koliko ste dugo u braku?

Koliko imate godina?

Kada ste primetili da je odnos kratak, tj da li ste i ranije imali isti problem?

Da li se samodzadovoljavate?


Pa odnose nemamo svaki dan, i nisu bas toliko cesti, moram da priznam. U braku smo jos malo pa 4 godine. Pa odnos je oduvek kratak, cini mi se. Mada nekada se desi da bih mogao sat vremena, sto je vrlo retko. Medjutim, dobra strana cele price je ta sto supruga dozivi orgazam redovno jer i njoj ne treba puno, tako da smo sa te strane ispunjeni. Da, samozadovoljavam se cesto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kratak sex
PostPoslato: Pon Dec 26, 2011 5:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 23, 2011 11:42 pm
Postovi: 20
Pokusat cu da putem faktora koji uticu na svrsavanje kod muskaraca.

Kao prvo, vecina ljudi ne zna da se preko sperme trosi najveci broj kalorija iz organizma. Ljudi koji jedu visoko kaloricnu hranu ( pogotovu mlijecnu kajmak, sir...) imaju vise sperme pri svrsavanju.
Psiholoski problem kod seksa, je to da se i sam covjek ukoliko je svjestan svog problema, boji da ne svrsi u kratkom roku. Sami strah izaziva smanjenje psiholoske kontrole nad organizmom. Resenje bih objasnio prostim rijecima: NPR:kada vas zena previse napaljuje i u stanju ste da iskacete iz farmerica kako bi sto prije zapoceli seks, potrebno je da sto duze odlazete (ljubljenjem ili drugim radnjama koje nisu povezane sa vasim ALI sa vasim polnim organom) jer u stanje tolike pozude je vrlo jako psihicko stanje koje ce brzo 'puknuti'. tj prestati. To vam je ono kad vas neko iznervira i vama tako reci pukne film i napadnete nekoga pesnicama.... udarite ga 3,4 ili 5 puta i odjednom ste u stanju da sto totalno hladni i pomalo zbunjeni.

Sustina odlaganja je da se ne izgubite totalnu volju ignorisanjem glavne radnje, vec da radite neku radnju koja vas manje napaljuje dok vas ne prodje najjace stanje koje vas tjera na uvlacenje polnog organa. Vratit ce te se 1 fazu psiholosku iz koje ce te malo teze zapoceti sex ali kroz nekoliko minuta ce te se vratiti.

I jos jedna glavna stvar: Kada ste napaljeni nikad ne uvlaciti samo glavic vec cio polni organ i izvlacite ga do pola. Jer samo prosto receno drkanje glavica u sustini jedino stvara spermu. Kada se osjecate ok tokom seksa izvlacite polni organ skoro vani, a uvlacite ga do pola.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kratak sex
PostPoslato: Sub Mar 24, 2012 10:48 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 15, 2012 6:21 pm
Postovi: 77
Najiskrenije kao musko mogu da kazem samo tri stvari:
1. Ako taj neko zaista ima problem preuranjene ejakulacija e sad za to treba strucna pomoc-moja trenutna polovina je bila sa likom dobar frajer bices ovo ono a sex maximum 2 minuta ako se uopste dogodi.
2. Boli ga uvo i sebican je. Mi muskarcui kada tek pocnemo sa sexom normalno je da ne traje dugo meni je prvi trajao jedva deset minuta ako i toliko tad sam imao 16 tacnije nepunih 17,sada i po sat ali iskreno retko kad jer se smori i lepsa polovina, uglavnom 30 min + nekad i svega 20 min, zavisi od raspolozenja i zelja oba partnera.
3.Neiskustvo-treba vremena muskarcu da se navikne na osecaje da "opipa" istrazi , spozna sta i kako. Sad ako on smatra neiskustvo da je imao sex 20 puta u zivotu i dalje moze minut dva to je ili pod 1 ili pod dva. Zasto? Mi muskarc imamo "natele" orgazma kada mozemo(ALI NE MORAMO) da svrsimo ali ako lik kad pocne sa sexom,penetracijom i cim mu dodjer taj prvi nalet,osecaj da ce da svrsi i on nastavi da radi isto da bi svrsio to je lenjost(takvim muskarcima treba zabraniti sexualne odnose)tad se menjaju poze ili se uspori, jer sex nije trka za orgazam!!!!!!!!!!!
Sex je fenomenalna stvar koja se radi celim telom sa svim culima ne ono debilno misionarska pozna 3 minuta bez ikakve strasti itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kratak sex
PostPoslato: Pet Okt 25, 2019 11:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 24, 2019 4:03 pm
Postovi: 28
Sa kondomom ili ne...?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: