Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Covek iz Tuzle
PostPoslato: Čet Dec 08, 2011 9:49 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2005 12:36 pm
Postovi: 291
Juce sam dobila broj telefona nekog coveka iz Tuzle koji navodno leci i otpisane. da li je neko cuo za njega, posto mislim da ga pozovem i vidim da li moze da mi pomogne u maminom slucaju.

Pozdrav,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Covek iz Tuzle
PostPoslato: Čet Dec 08, 2011 3:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 31, 2010 1:32 am
Postovi: 332
NIsam čula ali nemojte da nasedate na takve stvari. Znam da ljudi iz želje i očaja rade svašta, ali mislim da je ovo daleko od istine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Covek iz Tuzle
PostPoslato: Čet Dec 08, 2011 4:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2005 12:36 pm
Postovi: 291
Zove se dr.Rasim Mekic.

Ne trazi puno para....da je neki prevarant uzimao bi mnogo vise a zaista je izlecio jednog coveka ovde u NS.
Ako odem kod njega javicu vam sta je to tacno. Pije se navodno petrolej i soda bikarbona i nekih 9 vrsta lekova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Covek iz Tuzle
PostPoslato: Čet Dec 08, 2011 7:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 05, 2011 5:23 pm
Postovi: 6
Cicamaco,molim Vas da mi se javite nakon posjete posto sam citala i ranije o petroleju i o sodi bikarboni i zaista sam uvjerena da to ima smisla i da pomaze... Hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Covek iz Tuzle
PostPoslato: Pet Dec 09, 2011 2:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 01, 2011 3:34 pm
Postovi: 120
Cao svima.Ja sam cicamaci objasnila za tog Rasima.Moju mamu sam vodila kod njega jednom i taj pregled smo platili 300 evra,dobili smo nekih kapsula i recepte sta treba da pravimo.Kod njega smo samo bili jednom,a sada kontaktiramo telefonom i on mi izdiktira sta treba da joj pravimo.Ona njegovu terapiju koristi od jula mjeseca.Mama nesto puno ne vjeruje u to,ali se ipak pridrzava.Ne znam da vam jos uvijek kazem da li joj to pomaze ili ne.Mama je operisala karcinom stitne zlezde,ali sumnjaju da negdje ima metastaze posto tumor marker posle operacije nije valjao.Ali posto je nase zdravstvo uzasno,oni nju od jula samo salju po nekakvim snimanjima da otkriju gdje se to nalazi.Radila je scintigrafiju,i ona je pokazala da se nesto desava na plucima.Onda sam je ja ovela na multislajsni ct u Beograd kod prof.Jasic ona je rekla da na plucima postoji samo oziljak,ali da na jetri vidi 3 promjene koje su sumnjive na sekundarni depozit.Mama je neke 3 promjene iste velicine imala i prije 4 godine na ultra zvuku,i kad je taj nalaz prilozila na konzilijumu oni su rekli da je najbolje da uradi snimanje krvnih prostora jetre,da se vidi da li su te promjene hemangiomi ili sek.depoz.Koliko je ta scintigrafija mjerodavna ne znam ni ja sama.Sad u cetvrtak treba da odradi to snimanje,pa cemo vidjeti sta kazu.Mama se dobro osjeca,obavlja svakodnevne obaveze.Na kraju ne znam sta da vam kazem za tog Rasima,da li djeluje njegovo lijecenje ili ne,vrijeme ce pokazati svoje.Mi smo odlucile da ispostujemo sve sto doktori kazu,a da uporedo trosi i Rasimovu terapiju.Ja imam druga cijoj je mami taj Rasim dosta pomogao.Ona ima karcinom na jetri i sva je jetra bila zahvacena.Ona ne koristi nista drugo osim njegove terapije.Radila je kontrolno snimanje,i doktor je rekao da je stanje na jetri za 30 posto bolje.Zaista ne znam sta da kazem.Moj stav je da se nikada ne treba odreci hemoterapije ili zracenja,a da uporedo treba trositi i nesto prirodno.Neka nam je dragi Bog na pomoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Covek iz Tuzle
PostPoslato: Ned Dec 11, 2011 11:13 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2005 12:36 pm
Postovi: 291
Bila sam kod tog coveka. Kome treba vise info, dacu ih na pp.

Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Covek iz Tuzle
PostPoslato: Čet Dec 22, 2011 5:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 01, 2011 3:34 pm
Postovi: 120
Pozdrav.Mojoj mami je danas stigao nalaz od jetre,sve je uredu.Uradila je tumor marker on je pao sa 376 na 288,i mi smo prezadovoljni.Ona samo pije od ovog Rasima terapiju.Konzilijum je odlucio da se javi na kontrolu za 2 mjeseca.Ja sam joj zakazala pregled kod profesora Trbojevica 14 januara,da on pregleda ima li uvecanih limfnih cvorova na vratu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Covek iz Tuzle
PostPoslato: Čet Dec 22, 2011 8:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 23, 2011 11:22 am
Postovi: 6
medicina77 je napisao:
Pozdrav.Mojoj mami je danas stigao nalaz od jetre,sve je uredu.Uradila je tumor marker on je pao sa 376 na 288,i mi smo prezadovoljni.Ona samo pije od ovog Rasima terapiju.Konzilijum je odlucio da se javi na kontrolu za 2 mjeseca.Ja sam joj zakazala pregled kod profesora Trbojevica 14 januara,da on pregleda ima li uvecanih limfnih cvorova na vratu.


Mnogo mi je drago zbog tvoje mame :D

Poz Biljana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Covek iz Tuzle
PostPoslato: Čet Jan 19, 2012 2:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 18, 2012 11:23 am
Postovi: 2
cicamaca je napisao:
Bila sam kod tog coveka. Kome treba vise info, dacu ih na pp.

Pozz



molim te, mogu li dobiti vise info o tom covjeku? br. tel. i slicno.

hvala

puno pozdrava


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Covek iz Tuzle
PostPoslato: Čet Jan 19, 2012 5:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 18, 2011 1:03 pm
Postovi: 12
CICA MACA treba da vas je SRAMOTA sta radite. Vi i MEDICINA varate ovaj mucan narod, i uzimate novac. Pa vi ste mi licno nudili VIDATOX za 200e, i rekli da na flasici nista ne pise ali je unutra taj lek. Ovde ste registrovani pod vise imena i sami komunicirate da bi varali narod, a taj covek iz TUZLE JE u dogovoru sa vama i MEDICINOM pa novac delite. KAKO VAS NIJE SRAMOTA. CICAMACA vi ste ta osoba koja prica da je navodno prevarena sto se VIDATOXA tice, kako bi prodali svoj lek. MEDICINA kaze da covek iz TUZLE ne uzima mnogo samo 300e, kako bi mogli da podelite po 100e. Meni ste licno i vi i medicina pricali drugu pricu na PP. SRAM VAS BILO CICAMACA, MEDICINA. FUJ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Covek iz Tuzle
PostPoslato: Pet Jan 20, 2012 9:38 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2005 12:36 pm
Postovi: 291
Cerko,

stvarno ste tuzni. Ovaj forum je potpuno transparentan i klikom na [url]procitaj sve postove[/url]ovog clana mozete videti da sam ja uspela da nabavim neki Vidatox u plasticnoj boci, od 100 eura koji je moja mama koristila...prema tome...vise bocica nisam uzimala.A kamoli prodavala.
Koliko znam Medicina77 nikada nije ni bila zainteresovana za ovaj lek i ne verujem da ga je nabavljala.

Drugo, ovog coveka nikada nisam promovisala vec sam postavila pitanje da li je neko cuo za njega, cula sam se sa ljudima kojima jeste pomogao, raspitivala se i....ja sam licno otisla...ali na zalost i nama nije uspeo pomoci, sto sam vrlo transparentno putem poruka i napisala.

Kada su po ovim forumima krenule pljuvatarije na osnovu toga sto smo "povredile" jednog vaseg poznanika, prijatelja ili clana ovog foruma, isti mi je napisao da mi nikada nije dao savet za nekog tamo ...pa sam ja klikom copy paste postavila tu njegovu poruku javno....da bih mu pokazala da gresi.
Volela bih da vi istim klikom postavite taj pp u kome ja vama nudim neki vidatox od 200 eura!!!
Ja sam postavila oglas u kome prodajem praskove orthomol immuna koji u Nemackoj kostaju 50 eura i ne uzimam dinar zarade na tome, jer smo te praskove platili i ostali duzni, kao i coveku iz Tuzle o kome se ovde pisalo.

Na tudjoj muci ne zaradjujem hvala lepo, niti baratam nekim fantasticnim informacijama, na zalost....samo pokusavam da spasem moju mamu. Ako sam zaista nekog pokusala da obmanem ovde molim da se prikljuci tuznoj pa neka javno kaze da li sam nudila neki lek....



Sve u svemu.... Tuzna....nick vam je zaista prikladan. Ne znam sa kim ste u dealu obzirom na broj postova....ja ih imam poprilicno i nemam potrebu da se multipliciram po forumima jer ovakva kakva sam vredim i vise nego za jedan nick.


Srdacan pozdrav,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Covek iz Tuzle
PostPoslato: Ned Jan 22, 2012 11:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 01, 2011 3:34 pm
Postovi: 120
Zaista mi je postalo grozno bilo sta prokomentarisati na ovom forumu.Dokle ide ova neljudskost.Na osnovu cega ste vi cerko zakljucili da sam ja neki svercer.Ja sam javno napisala sta mislim o ovom vidu lijecenja.Bolestan covijek se hvata za slamku,pa tako se i moja mama uhvatila.Da li joj ta terapija pomaze ili ne vrijeme ce pokazati.Mi se pridrzavamo svakog ljekarskog savijeta,i medicinu nikada nebi odbila,i predala se samo nekim travarima.Mama je bila kod prof.Trbojevica 14 januara,i on je predlozio jos neka snimanja.Ja samo ne znam iz kog mog posta ste vi zakljucili sve ovo.Molim objasnjenje.Cicamacinoj mami taj isti Rasim nije pomogao.Ne znam samo na osnovu cega mi reklamiramo tog covijeka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Covek iz Tuzle
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 12:15 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
medicina77 je napisao:
Zaista mi je postalo grozno bilo sta prokomentarisati na ovom forumu.Dokle ide ova neljudskost.Na osnovu cega ste vi cerko zakljucili da sam ja neki svercer.Ja sam javno napisala sta mislim o ovom vidu lijecenja.Bolestan covijek se hvata za slamku,pa tako se i moja mama uhvatila.Da li joj ta terapija pomaze ili ne vrijeme ce pokazati.Mi se pridrzavamo svakog ljekarskog savijeta,i medicinu nikada nebi odbila,i predala se samo nekim travarima.Mama je bila kod prof.Trbojevica 14 januara,i on je predlozio jos neka snimanja.Ja samo ne znam iz kog mog posta ste vi zakljucili sve ovo.Molim objasnjenje.Cicamacinoj mami taj isti Rasim nije pomogao.Ne znam samo na osnovu cega mi reklamiramo tog covijeka.

UHHHHHHHHHH ,CICAMACA I MEDICINA77 ,MA NEMAM KOMENTARA SVARNO !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Covek iz Tuzle
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 4:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
Ne zelim da trosim dragoceno vreme na citanje starih postova da bih proverila neciju verodostojnost. Sto ne znaci da necu to uraditi ako imam argumentovane razloge za to.
Primecujem (bez da dalje komentarisem) da je u istom danu kad se "Escozul, lek protiv raka" tema zakljucava, ova tema se otvara.


A zelim da potrosim vreme i da iskreno savetujem svakoga kome to treba:
1. Osloboditi se inicijalne depresije kod saznanja bolesti.
2. Ne hvatati se za verovanje da je dijagnoza bolesti greska.
3. Nauciti o pozitivnom stavu. To nikako nije samo ponavljanje:"Sve je uredu, sve je u redu!"
4. Shodno prema broju 3. posvetiti se sebi i svojim najmilijima.
5. Savetovati se iskreno i detaljno sa lekarom. Najbolja moguca varijanta, kao i najgora.
6. Informisati se o iskustvima drugih ljudi. I dobrim i losim.
7. Informisati se o svemu sta medicina nudi za slucaj
8. Ne hvatati se za slamku bez prethodne cvrste odluke i misljenja u vezi same slamke.
9. U vezi 7. i 8., ne verovati slepo u neargumentovane tvrdnje.
(Argument tipa: "ovaj lek ce Vam pomoci" nije argument bez objasnjenja kako i zasto ce Vam pomoci. I to receno/napisano jezikom koji je nama razumljiv.
Argument tipa: "majka moje prijateljice" je samo kanditat da postane argument sa prilozenom kontakt informacijom prijateljice ili majke.)

Imajmo svi na umu da se borimo protiv neravnopravnog neprijatelja. I da je znanje moc.


Ja sam svojim najblizima potrebna ciste glave i trezvena. I takva mogu da se upustim u bitke koje slede. Nikako drugacije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Covek iz Tuzle
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 5:09 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
Neznam razlog zbog kog je tema ESKOZUL LEK PROTIV RAKA ZAKLJUCANA. Moze li mi neko reci. HVALA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: