Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pitanje za doktora
PostPoslato: Ned Dec 04, 2011 3:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 04, 2011 3:08 am
Postovi: 1
Dobar dan,nadam se da mi mozete bar malo pomoci..Imam 26 godina i oduvek povecan sekret..Kad god sam radila analize sve je u redu,ponekad bakterije,gljivice ali vrlo retko...uglavnom je sve u redu.Probala sam sve moguce vaginalete ali nista ne pomaze...Koristim dnevne uloske od osnovne skole...sada sam presla na neke pamucne Anion,kao oni lece ako imas neki problem,medjutim evo pola godine proslo i dalje se nista ne menja,pa me zanima da li bi Vi mogli nesto da mi preporucite :) (ne mogu prestati sa uloscima posto mi je sekret nenormalno povecan uvek)da li to moze biti normalno?Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje za doktora
PostPoslato: Pon Dec 05, 2011 3:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 04, 2011 9:38 pm
Postovi: 2
Najlepše Vas molim da mi odgovorite što pre na sl . pitanje : Da li je normalno da se pri ginekološkom pregledu prokrvari ? Naime , moja majka je pre 4 dana imala pregled i nakon toga je prokrvarila a ima i podlive , modrice na donjem delu stomaka od tog pregleda ? Ona je stara 67 godina , imala je 2 porođaja , za svoje godine je zdrava i nikada nije imala ginekoloških problema , a sada je pri običnom pregledu prokrvarila. Tom prilikom ginekolog joj je rekao da ima polip na materici , da li se krvarenje javilo možda zbog toga? Kaže da je sve boli . Imam li razloga za brigu ? Da li je to što je prokrvarila posledica grubog pregleda ? Za 2 dana treba da se javi ginekologu za rezultat Papa testa koji je tom prilikom urađen , da li bi bilo dobro da promeni ginekologa ? Unapred zahvalna u nadi da ću brzo dobiti odgovor!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje za doktora
PostPoslato: Ned Dec 11, 2011 8:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2011 6:57 pm
Postovi: 5
cao,imala sam isti problem sa pojacanim sekretom,pa evo jedan domaci lek. uzmes svinjsju mast,naspes u nju hladne vode i izmutis mikserom.i tako 9 puta izmenis vodu.i navece pred spavanje stavis te masti na list svezeg kupusa i stavis dole :D .to stavljas najmanje 9 veceri,a ako mozes stavljaj i duze,do 40 veceri najbolje. nadam se da si skontala me,pa pokusaj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje za doktora
PostPoslato: Sre Dec 21, 2011 3:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 14, 2011 12:31 am
Postovi: 3
Imam 23 godine. Pre godinu i po dana sam pocela da pijem tablete yaz iz razloga sto sam dobijala bolne menstruacije ,nisam znala kada cu dobiti ,a kada dobijem bile su bolne i tada su mi izlazile bubuljice po licu.cak i sada je barem svaka druga bolna ,ali su mi sada redovne i kratke zahvaljujuci tabletama,a sto se tice bubuljica kako kada izadje po neka.studiram pa me zanima da li modu na poliklinici dobiti neke tablete od ginekologa na recept. da li mogu dobiti yaz ? ili bi bilo bolje da pocnem da pijem neke druge poput yasmina ili diane 35 koje imaju drugaciji sastav ,mozda one mogu eliminisati i bol pri menstruaciji i bubuljice koje dobijam kada dobijem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje za doktora
PostPoslato: Sub Dec 24, 2011 7:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2011 6:57 pm
Postovi: 5
otidji ti ginekologu na pregled. ispricaj mu sve i neka ti uradi sve vaginalne preglede i nalaze. to ti je moj savjet. ja bi to uradila. i nemoj piti nista bez ginekologa,sem cajeva i malo domace rakije kada dobijes a bolna ti je menstruacija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje za doktora
PostPoslato: Pon Dec 26, 2011 5:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 26, 2011 5:15 pm
Postovi: 1
Postovani,
da li neko moze da mi protumaci ove rezultate :vs III, PA II dosta Le, manja ektopija oko orfitijuma PVU ostali epitel P.Slojev SCL (-)(+). Na pregled sam bila zbog vodene ciste...a sada je moj ginekolog na odmoru a ja veoma zabrinuta! Unapred zahvalna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje za doktora
PostPoslato: Uto Jan 03, 2012 4:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 03, 2012 4:35 pm
Postovi: 1
Molim pomoc:meni i decku je pukao kondom,nisu mi plodni dani,trebala bih sutra da dobijem a menstracije su mi redovne,ne znam da li da popijem pilulu za dan posle zato sto imam upalu desnog jajnika,pijem antibiotik koji mi je doktorka prepisala pa ne znam da li uopste smem da popijem tu pilulu?Molim odgovor!Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje za doktora
PostPoslato: Uto Okt 23, 2012 10:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 23, 2012 10:01 am
Postovi: 3
Imam slican problem kao i Ajra, pre mesec i po dana sam popila escapell, nakon toga sam imala menstruaciju, ali nezgoda sa pucanjem kondoma se desila opet, medjutim sada dan/dva pred dobijanje menstruacije. Imam redovne cikluse i kolika je sansa da cu ostati u drugom stanju jer ne bi da pijem u tako kratkom razmaku pilulu za dan posle ponovo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje za doktora
PostPoslato: Uto Nov 05, 2013 6:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 05, 2013 5:57 pm
Postovi: 1
Mozete li mi reci, da li je neophodno da se odstrani materica ukoliko je njoj pronadjen polip? Nije mi jasno zasto se mora odstraniti sve, kada je vec moguce da se samo on otkloni? Unapred zahvalna na odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 56 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: