Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 25, 2006 7:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 14, 2006 6:09 pm
Postovi: 11
Ok. Ja sam mislila da ne radis nista pa mi bilo cudno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 30, 2006 4:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 30, 2006 3:51 pm
Postovi: 4
Cao, evo ja prvi put pisem na ovom forumu, isto imam trip da bih jednog dana mogao da operisem nos jer mi se ovaj bas i ne svidja ali nikada nisam znao koliko to kosta, pa me interesuju cene operacije nosa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 31, 2006 10:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Pa... Otprilike od 1300e, pa navishe. Zavisi od cega se sve korekcija sastoji :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Operacije nosa
PostPoslato: Čet Avg 24, 2006 1:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 24, 2006 12:59 am
Postovi: 2
Lokacija: Bulawayo, Zimbabwe
Ja sam radio u Zemunskoj Bolnici od 1986 do 1993 i tamo zavrsio specijalizaciju. Rinoplastike tj operacije nosa najbolje su radila trojica koji su otisli u penziju Prof Janjatovic, Prof Jovanovic (on je kasnije umro) i Prim Buta.

Sada to odlicno radi Nacelnik Prim Dr Miroslav Burg, verovatno i dr Dejan Rancic.

Pozdrav,

Maks.

PS. Preporucujem zatvorenu metodu u opstoj anesteziji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacije nosa
PostPoslato: Čet Avg 24, 2006 10:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Maks je napisao:
Ja sam radio u Zemunskoj Bolnici od 1986 do 1993 i tamo zavrsio specijalizaciju. Rinoplastike tj operacije nosa najbolje su radila trojica koji su otisli u penziju Prof Janjatovic, Prof Jovanovic (on je kasnije umro) i Prim Buta.

Sada to odlicno radi Nacelnik Prim Dr Miroslav Burg, verovatno i dr Dejan Rancic.

Pozdrav,

Maks.

PS. Preporucujem zatvorenu metodu u opstoj anesteziji.



Pozdrav Maks! Imam jedno pitanje, nadam se da mi mozete odgovoriti. :) Pre nesto vise od 3 nedelje sam imala operaciju nosa, iz estetskih razloga. Ono sto me malo brine je sto otoci sa vrha nosa jako sporo spadaju, prilicno su veliki. Vise od nedelju dana kao da ni nema pomaka... Pijem Chymoral, ali.... Koliko bi vremena trebalo da prodje da oni krenu da spadaju? I da li postoji neki nacin da im 'pomognem'?
Hvala :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 6:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 14, 2006 6:33 am
Postovi: 2
Cao. Ja planiram operaciju nosa uskoro...to sam se odlucila i nista vise. Zanima me sta je bolje izabrati...privatnu kliniku ili drzavnu bolnicu. Ne ulazim u bolji smestaj nego u strucnost lekara. Koliko je razlika u ceni privatnika i u drzavnim ustanovama? Ja sam najbliza Zemunskoj bolnici...zna li neko koliko kosta operacija tamo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 3:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Jelenkusa je napisao:
Cao. Ja planiram operaciju nosa uskoro...to sam se odlucila i nista vise. Zanima me sta je bolje izabrati...privatnu kliniku ili drzavnu bolnicu. Ne ulazim u bolji smestaj nego u strucnost lekara. Koliko je razlika u ceni privatnika i u drzavnim ustanovama? Ja sam najbliza Zemunskoj bolnici...zna li neko koliko kosta operacija tamo?



Caos Jelenkusa :) Ja sam imala istu dilemu i odlucila sam se za privatnu kliniku. I imam skroz pozitivno iskustvo. Mnogi lekari koji rade na drzavnim rade i na privatnim, samo sto se, cini mi se, vise trude oko pacijenata kada rade privatno. Sto se tice cena, nisam sigurna, ali mislim da postoji poveca razlika... Nadam se da ce ti odgovoriti neko ko je upucen ---->


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 7:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 14, 2006 6:33 am
Postovi: 2
Cao Girl. Jesi li ti vec imala operaciju i gde? Kako si zadovoljna rezultatima? Koliko se kretala cena? Mozes li mi nesto vise reci? Kad bih se odlucila za privatnu kliniku ne bih znala koju da izaberem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 11:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Odgovoricu ti na PP, posto ne znam da li je ok da reklamiram ovde :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 16, 2006 11:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 30, 2006 3:51 pm
Postovi: 4
Ajde odgovori ovde, ili i meni posalji pp, please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 17, 2006 1:17 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Poslato na pp ----->


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 17, 2006 3:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 06, 2006 8:18 pm
Postovi: 29
Lokacija: Beograd
Za 5 dana imam operaciju nosa, odlucila sam se za institut majka i dete, doktor koji ce me operisati mi deluje totalno ok. ... u cetvrtak me primaju u bolnicu, petak operacija, i ponedeljak me pustaju kuci ...

Javicu vam kakvi su rezultati :P

Girl, nadam se da te ne mucim, imam isto pitanje kao i "jelenkusa", mozes li i meni odgovoriti na pp? Hvala unapred!

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 17, 2006 6:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Caos svima, nisam znala da je ova tema tako posecena i da ima toliko interesenata za operaciju nosa :)
Ne znam sta tebe konkretno zanima, ali posto si se vec odlucila za doktora i institut, onda verovatno sve o samoj operaciji. :)
Ja sam se licno odlucila za privatnu kliniku, jer sam se osecala sigurnije, ali kolilo sam upoznata - vecina hirurga koji rade u drzavnim bolnicama, rade i privatno, tako da je razlika u posvecenosti pacijentu i komforu, ali u strucnosti verovatno i nema.
Ja sam otisla sa klinike odmah to vece posle operacije :) Nije bilo potrebe da ostajem duze, jer nisam puno krvarila u toku intervencije, nisam imala mucnine posle...
Kao prvo - opercaija nosa ne boli :wink: Meni je fizicki bilo najteze prvih nedelju dana (dok sam nosila masku), a psihicki drugih nedelju-dve (kad sam je skinula) :) Nos je otecen, otoci nisu simetricni sa obe strane, pa ne izgleda bas onako kako treba :D S vremenom se stanje menja, nos pocinje da lici na nesto i tako... :)
Ako te jos nesto zanima, bice mi drago da ti to priblizim :)
Plasis li se, imas li tremu? :D Nema potrebe, stvarno se nadam da ces sve proci kako treba ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 17, 2006 8:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 06, 2006 8:18 pm
Postovi: 29
Lokacija: Beograd
Da, taj odgovor sam inace i htela da cujem:D... Ne, ne plasim se uopste, nisam se ni jednog trenutka pokajala sto cu ga operisati, potpuno sam opustena, takav sam tip inace... Jedino mi je krivo sto oporavak traje toliko dugo, a sad je pocetak skolske godine, nagrabusila sam ga posle:( Meni je doktor rekao da ce za nekih 2-3 nedelje posle operacije otok da spadne, koliko je tacno trebalo tebi da se sve unormalizuje? Neki kazu da posle 2 meseca sve dolazi na svoje mesto, a to je obicno nagadjanje, kad si ti operisala nos?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 17, 2006 9:14 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
E, super onda :) Strah nicemu ne sluzi u ovom slucaju. Ja se jesam malo cimala, nikada nisam imala neku operaciju, nisam znala sta me ceka...
Da, to je predvidjeni period za spadanje otoka, ali dese se izuzeci, poput mene, je l'... :-? Ja sam se operisala krajem jula i tek mi sada nos kao normalno izgleda, tj. onaj ko ne zna da sam 'sredila' nos, ne verujem da izvaljuje nesto. Ja vidim naravno otoke, i to na vrhu nosa. Tu najduze ostaju... Ne znam sta bih radila da sam morala da se pojavim negde ranije :-? Ali ne brini, nije to cesta pojava :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: