Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Brojsova metoda ??? Rada Milošević ??
PostPoslato: Sre Sep 09, 2009 6:01 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 31, 2009 7:51 pm
Postovi: 63
Lokacija: Novi Sad
evo linka pa mozes skinuti i procitati Brojsovu knjigu.
http://www.4shared.com/file/106357388/b ... putem.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Pon Feb 01, 2010 10:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 01, 2010 10:34 pm
Postovi: 1
Sanja-19 je napisao:
Ja sam trenutno na ovoj dijeti. Danas mi je osmi dan i uzasno mi je. Trebala bih da izdrzim 18 dana ali nisam sigurna da li cu moci.
Zdravstvenih problema nemam, Dr Radi Milosevic sam se obratila da bih smanjila kilazu. Za ovo vreme smrsala sam nekih tri kilograma, ali sada mi je jako tesko. Gladna sam veoma....
Ako neko ima jos neka iskustva, molim vas da to podelite sa mnom jako bi mi znacilo.
Poz

Znam da si ovo pisala veoma davno,pa ako si jos uvek clan foruma, zelela bih da znam kakvo ti je iskustvo sa Dr milosevic. ja sam danas bila kod nje, i dala mi je neke cajeve ,a teke posle slede ti sokovi i presna hrana.Imam puno zdravstvenih problema i malo me je uhvatila panika,pa bi mi savet mnogo znacio.Pozdrav Stanislava


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Brojsova metoda ??? Rada Milošević ??
PostPoslato: Pon Jul 05, 2010 1:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 11:56 pm
Postovi: 1
Ja sam koristila i koristim Radine sokice i imam odlican uspeh u lecenju i skidanju kilaze, porucila bi svima tu terapiju jel daje izvaredne rezultate a sto se tice ispravnosti sokova meni su uvek bili svezi nikad se nisu kvarili ali sam drzala kako treba i pila samo dok sam kuci , preporucivala sam svima i verujte da niko nije imao bilo kakve reklamacije na poslovanje i kvalitet njenih proizvoda.. pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Brojsova metoda ??? Rada Milošević ??
PostPoslato: Sub Dec 11, 2010 7:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 4:38 pm
Postovi: 15
Коначно сам 'похватао конце' и схватио о чему се ради!!!

Елем, пре пар дана сам на једном од потфорума прокоментарисао и поставио питање везано за тему о алкохолизму и штетности алкохола. Годинама нисам себи могао да разјасним један феномен, рекао бих - медицински феномен. Него, да на препричавам, копираћу текст и овде.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
Пола литра ракије или десет пива сваки, али сваки дан! МИНИМУМ!
Ето толико пије човек: срећно ожењен, одговоран отац троје деце, запослен (чујем да је савестан и одговоран радник), узоран домаћин и, што мени лично чини велику част, један од мојих најбољих пријатеља па на послетку и кум.
Природа мог посла је таква да сам се често сусретао са веома образованим људима, али никада још нисам упознао човека с којим сам могао квалитетније да проведем време у разговору о чему год сам хтео, осим са својим кумом и пријатељем. Али...
Пола литра ракије или десет пива сваки, али сваки дан! МИНИМУМ!
А познајем га двадесет година!!!
Он је за тих 20 година двапут био код лекара, ДВА ПУТА!
Цигарете овде нису тема, али он пуши две паклице цигарета дневно!
На здравље њему, он изгледа десет година млађе у односу на године које има. Често се нашалим па му кажем да се мумифицирао од алкохола. :D Није се променио откако га познајем ни за 'јоту'. Али, људи...
Пола литра ракије или десет пива сваки, али сваки дан! МИНИМУМ!
Интересантно, никад га нисам видео да пије вино.
Он је тзв виша-средња класа, брижан отац три анђелка и муж даме у сваком смислу већ 15 година. Да му се позавиди на свему и свачему, али познанство с њим обесмишљава сваку врсту зависти. Ах, да, његову породицу чине још и остарели родитељи и болесна ташта и сви живе под једним кровом.
С обзиром на количину алкохола који пије, још пре 15 година сам се побојао за његово здравље.Штета да оде такав човек, али он је још увек жив и...здрав, на здравље њему.
Пола литра ракије или десет пива сваки, али сваки дан! МИНИМУМ!
Како је то могуће?

Има ту још нешто.
Не знам да ли то има неке везе, али некако то морам ја себи да објасним. Наиме, верник је. Пред Божић и Ускрс обавезно пости цео пост. Не попије ни кап алкохола месец, месец и по дана. Ма ни кап...ни за Нову годину, ни за Славу, ни за рођендане деци (двоје деце славе рођендан за време поста). И не само то: осим што не пије, он три недеље за време поста ништа ни НЕ ЈЕДЕ! Ма није то оно 'само на води', маслиново уље, риба, свеже и тако то, не! Он буквално ништа не једе. Пије незаслађен чај, неки горчуљак од чаја и...ЖИВ! После поста да крв на анализу и резултати су му штоно се каже: ко' у бебе. Ма нема шта да проверавам - видим га. Па није ни то...
Није ми јасно како је могуће да неко ко пије -
Пола литра ракије или десет пива сваки, али сваки дан! МИНИМУМ!
- може потпуно да престане да пије макар и за време поста и да се на њему не примећује апстненцијална криза, не тресу му се руке, не можеш га натерати да попије чашицу алкохола, ма ништа. Ведар, насмејан, разговорљив...
Како је тек то могуће?

П.С Да поновим:
Пола литра ракије или десет пива сваки, али сваки дан! МИНИМУМ!
__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Баш јуче се видим са кумом и питам га за ту његову способност да пије толико и тако дуго без последица по здравље и он ми одговори да је ствар у посту.
Али, каже да није довољан само пост, него да он једном годишње буде на дијети управо по Рудолфу Бројсу, 21 дан. Каже, ствар је у гладовању. Он је сваке године на тој дијети пола поста већ годинама.
Све ми је потанко објаснио и обећао да ће ми дати и књигу и ја сам тек сад схватио како је могућа да је мој кум још увек жив и здрав. С тим у вези, пошто сам пронашао овај потфорум и прочитао претходне поруке, решио сам да свој коментар пребацим и овде.

Да ли је могућа да гладовање има тако благотворно дејство на организам и да ли је могућа да се тим, како их ја назвах, горчуљацима може очистити организам, макар био и толико затрован као што је организам мог кума?
Није да не верујем куму, далеко било, али ако ми и овде на форуму неко каже да је то могуће и ја ћу се одважити да пробам ту дијету по Рудолфу Бројсу.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Brojsova metoda ??? Rada Milošević ??
PostPoslato: Čet Mar 03, 2011 4:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 11, 2007 12:12 pm
Postovi: 14
Pozdrav svima!
Prošlo je dosta vremena od poslednjih postova, pa sam htela da vas pitam da li ima nekog ko je skoro bio/započeo tretman po Brojsu. Razmišljam se da odem kod dotične gospođe. Da li su podaci sa prve strane i dalje važeći (adresa i br.tel.)?
e da, još nešto, da li je ona doktor zvanične medicine ili...?
Hvala! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Brojsova metoda ??? Rada Milošević ??
PostPoslato: Sre Jun 08, 2011 1:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 08, 2011 12:48 am
Postovi: 2
Ja sam trenutno na Brojsovoj totalnoj terapiji od 42 dana,presla sam 2/3...teska mi je do neba,ali bolje to nego operacija,daj Boze samo da uspe...ne znam nista o toj gospodji Radi,ali knjigu RAK,LEUKEMIJA i druge prividno neizlecive bolesti izlecive prirodnim putem,od autora Rudolfa Brojsa ja sam kupila u Beogradu na Slaviji od ulicnih prodavaca knjiga,i nije ni skupa,bila je prosle god 250din.U toj knjizi je DETALJNO opisana terapija,samo je morate pazljivo i celu procitati bez preskakanja i videcete da ,naizgled bezznacajni detalji,imaju veoma bitnu ulogu i sve vam je objasnjeno zasto radite to sto radite.Sve sto je potrebno za tu terapiju mozete naci u nasim apotekama i prodavnicama zdrave hrane(Beograd)(meni samo par trava fali,ali moze se i bez njih).Znam ljude kojima je ta terapija pomogla da se izlece od karcinoma,kao i one kojima pomaze u preventivi,ali sam ,na zalost,cula i za neke koji su umrli,ali njihov je organizam vec bio izmucen hemoterapijama i zracenjima...U toku ovih mesec dana terapije,oslabila sam 11kg(imala sam viska,sto je ovde i pozeljna zaliha da se izdrzi cela terapija),ne znam koliko cu do kraja jos oslabiti.Zelim srecu svakome ko se odluci na ovu tesku i zahtevnu terapiju...Ako imate jos neka pitanja,rado cu podeliti iskustvo sa vama...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Brojsova metoda ??? Rada Milošević ??
PostPoslato: Čet Jun 09, 2011 11:14 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 11, 2007 12:12 pm
Postovi: 14
suncevakci, svaka čast! nadam se da ćete izdržati!
imam zakazano sutra kod gđe rade, pa ću videti kakav je njen pristup.
pročitala sam i brojsovu i neke druge knjige na tu temu, mada se brojsovoj često vraćam. želim da se edukujem i da postepeno promenim svoje navike u ishrani i životu. nisam zagovornik ni jedne metode u "potpunosti", mislim da kombinovanjem može mnogo više da se postigne. u svakom slučaju, najveći korak je onaj koji sam pojedinac napravi u svojoj glavi. ja se nadam da sam na dobrom putu.
možete li podeliti sa nama neka detaljnija iskustva, od onih praktičnih, kako pravite sokove (pošto ima da se kupi "brojsov sok", a mislim da se može praviti i u kućnoj "radinosti"), gde ste nabavili čajeve (a koje npr. niste uspeli da nađete), do onih malo dubljih - kako zaista protiču dani u "odricanju", ima li uspona/padova...
unapred hvala i veliki pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Brojsova metoda ??? Rada Milošević ??
PostPoslato: Uto Jun 21, 2011 2:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 08, 2011 12:48 am
Postovi: 2
Hvala na podrsci,ali...da krenem redom.Sokove sam kupovala,dovoljno me nerviralo sto moram da pravim ove cajeve,a i tesko da bih negde nasla organski uzgajanu cveklu,sargarepu,krompir,celer,rotkvu i surutku i bas da napravim u toj srazmeri...Tako da Biotta povrtni koktel u polalitarskim bocama mozete naci u bolje snabdevenim prodavnicama zdrave hrane ili apotekama po Beogradu i cena im varira od 490-600din.Ispostavilo se da je najjeftinje u Zemunu u radnjama u Prvomajskoj ulici.Prednost sam dala cajevima Josifa Pancica i sve sto sam mogla,kupila sam po apotekama,a ostatak kod jednog travara na pocetku pijace Zeleni Venac.Nisam nasla meum mutellinu za plucni caj,a islandsku mahovinu namerno nisam stavila u isti jer je ne podnosim(znam od proslog puta),dobro je sto u tom caju nisu obavezne sve vrste,ostale sam nasla i napravila mesavinu.Jos jednu,za moju situaciju bitnu travku nisam nasla,a to je brdska hajducica(alchemila alpina),tako da sam u toj mesavini,umesto 3 imala 2 trave.
Prvih nekoliko dana sam imala nesnosne glavobolje,pored uobicajenih bolova koje imam na mestu oboljenja,a glad je konstantno postojala u mom slucaju(imam 35 god,mozda i to ima neke veze,jer 20ak godina stariji ljudi uglavnom lakse podnose ovu terapiju i kazu da i manje osecaju glad tokom nje).Na zalost,nisam se povukla nigde van prljavog grada,jer sam imala obaveze po lekarima i jos neke druge obaveze zbog kojih sam morala da ostanem u Beogradu.Svaki dim cigarete na stanici me je davio 10 puta jace,svaki auspuh automobila,autobusa...SVE mi je smetalo,nisam mogla da podnesem nikakav vestacki miris u kuci ili,nedajboze Raid protiv ovog ili onog,ma kog mirisa bio...osecala sam da me sve to UBIJA.Posle prvih desetak dana,imala sam potrebu da bar spremam hranu,mirisem je,osecam u vazduhu,da gledam druge kako jedu...jer su cajevi i Biotta gorki i monotoni...Bilo je dobro kad bih se okupirala necim,samo da ne mislim na terapiju,mada je bilo tesko...
Bilo kako bilo,nisam uspela da izdrzim celih 42 dana..prestala sam na 40.-tom...znam kako zvuci,ali meni su poslednjih 5 dana bili neizdrzivi od neke mucnine do te mere da telo vise nije moglo da prima terapiju,uopste nisam mogla vise ni trecinu potrebnih cajeva da uzimam,kao ni sok...ukupno sam do tad oslabila 15kg,ali sam se osecala teskom i jedva sam se kretala,najvise me je zabrinulo sto hrana,koju toliko volim i koju sam zelela tokom cele terapije,odjednom je pocela da mi se gadi,kao i voda i sve ostalo...iako su pocele tople letnje noci,ja sam se tresla u groznici ispod jorgana i 2 cebeta,dok su mi grcevi razdirali stomak.Eto,tako sam se osecala...zao mi je,nisam uspela da ga sprovedem do kraja,a da li su mi tih 40 dana bar nesto pomogli da popravim kriticni nalaz,trebalo bi da saznam tokom ove nedelje...Toliko o mojim usponima i padovima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Brojsova metoda ??? Rada Milošević ??
PostPoslato: Čet Jul 28, 2011 3:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 28, 2011 3:19 pm
Postovi: 4
http://www.facebook.com/presna.hrana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Brojsova metoda ??? Rada Milošević ??
PostPoslato: Pon Jul 16, 2012 4:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2012 4:20 pm
Postovi: 1
Postovana suncevakci, procitao sam vas post i mnogo me interesuje da li vam je totalna terapija pomogla u izlecenju? Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Brojsova metoda ??? Rada Milošević ??
PostPoslato: Uto Avg 07, 2012 11:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 07, 2012 11:04 am
Postovi: 1
Whether getting for the do it yourself or searching for just about any excellent gift, now we have you included. With cut-throat pricing, a generous return policy, completely free postage on most orders, and verified authenticity in all of your goods, there is no much better location to go purchasing for amazing * SPAM * nba jerseys than cheapedjerseys.com. But don't hold our term for it; go and have a look at this source these times to decide for yourself. At any time investigation our customized jersey. Get probably the most as a terrific offer as day game fanatics and clubs to represent. actions now!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Brojsova metoda ??? Rada Milošević ??
PostPoslato: Sub Mar 02, 2013 10:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 10:40 pm
Postovi: 1
Zdravo svima koji koriste ovu temu .
Citao sam vase tekstove u vezi svezine sokova i problemima sa istima nakon nekoliko dana .
Moj prijatelj i njegova zena kao i velik deo komsiluka sada koriste usluge lecenja dr. Rade Milosevic .
Zivimo u Brckom,Bosna i Hercegovina i sve sokove uzimamo od Dr.Rade u zaledjenom stanju tako da nema nikakvih problema u vezi kvarenja niti je ikada bilo sto zelim da savetujem svima da cine isto .
Ako je sok zaledjen nemate uopste problema sa kvarenjem a noc pred upotrebu samo odmrznete kolicinu koju trebate sutradan da potrosite i sve tako .
Mi tako radimo godinama bez problema .
Srdacan pozdrav svima vama koji zelite da zdravo zivite .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Brojsova metoda ??? Rada Milošević ??
PostPoslato: Pon Feb 17, 2014 8:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 17, 2014 3:59 pm
Postovi: 1
[quote="kapetanGoran"]
Ej, izvinite.. htela sam da Vas pitam..ja trebam sad od marta da krenem kod Rade Milosevic, odnosno da pijem te njene sokove 18 dana i 12 dana presnu hranu... pa sam htela da vas pitam, da li se izgubljena kilaza vraca nakon nekog perioda.. da li je to ono Jo-Jo efekat? bila bih zahvalna kada bi mi odgovorili... Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Brojsova metoda ??? Rada Milošević ??
PostPoslato: Pet Jun 13, 2014 10:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 15, 2011 12:39 am
Postovi: 5
Ketering presne i delimično termički obrađene hrane, rejon dostave su Batajnica, Ugrinovci, Krnješevci, Šimanovci, Dobanovci. Pored svežih obroka u ponudi su i ceđeni sokovi voća i povrća za lekovita gladovnja i šejkovi (smutiji). Zdravo, živo, daje energiju i pomaže u regulaciji telesne težine. Pa, koga zanima, evo linka ispod:

http://www.zdravozivo-ketering.cf


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Brojsova metoda ??? Rada Milošević ??
PostPoslato: Uto Apr 16, 2019 1:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 12, 2016 2:31 pm
Postovi: 22
Moram da sa velikim zakasnjenjem kazem neku rec o mom iskustvu sa Radom Milosevic.
Bio sam kod nje i moram da primetim da iskreno fantasticno dijagnostikuje preko krvne slike. Brojsovu metodu koristi ali delimicno sto se tice tecne terapije. Tacnije daje samo pojedincima a smatra da svako nije zdravstveno sposoban za to. Konacno je postavljen i Youtube kanal koji ima neke njene neverovatne kucne lekove zove se balkanske trave. Iskreno ja sam kupio knjigu ali vidim sve te recepte i na klipovima a sokiralo me je kako mi pomaze njen recepat za upalu grla (daleko bolje od antibiotika). Neznam da li smem ali ako da evo i njen kanal https://youtu.be/5WM0abTpbKA Smatram da je Rada veoma kvalitetan fitotarapeut ali zena u godinama koja je umorna od svega ovog. Jedno divno bozije stvorenje. Svakako hvala Rado i bog da vam podari dug zivot i zdravlje


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: