Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Koji kondom preporucujete?!
PostPoslato: Sub Jul 23, 2011 6:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 23, 2011 2:00 pm
Postovi: 12
Imam pitanje!Kao sto naslov kaze,koji kondom mi preporucujete(vrsta)!Imam 16 god. a velicina polnog organa je 15.7 u duzinu! E sad interesuje me koju vrstu kondoma mi preporucujete!Imaju neki sa vocnim ukusima,ima nekih u trznim centrima,ali ja ipak da se sa vama savetujem :) Posto nemam jos 20 i koju godinu da bih mogao da koristim koji mi "padne pod ruku" :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji kondom preporucujete?!
PostPoslato: Sub Jul 23, 2011 7:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jul 11, 2010 5:53 pm
Postovi: 92
Bilo koji, ali kupljen u apoteci. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji kondom preporucujete?!
PostPoslato: Sub Jul 23, 2011 7:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 23, 2011 2:00 pm
Postovi: 12
Pa dobro,hvala :D Al me zeza,sto ja nzm da li moja velicina zadovoljava velicinu tog kondoma!Hajd da imam 20 i koju godinu(to su srednje godine,tad si najzreliji),al ja sa 16 god. xD Da li je svaki iste velicine?Nzm brate nisam iskusan sto se toga tice :S -.-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji kondom preporucujete?!
PostPoslato: Sub Jul 23, 2011 8:56 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jul 11, 2010 5:53 pm
Postovi: 92
Koliko ja znam, oni se prave u standardnim veličinama i nema brojeva. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji kondom preporucujete?!
PostPoslato: Sub Jul 23, 2011 9:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 23, 2011 2:00 pm
Postovi: 12
OK!Hvala xD :DDD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji kondom preporucujete?!
PostPoslato: Pon Jul 25, 2011 12:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 23, 2009 9:55 pm
Postovi: 15
Duzina polnog organ je maje bitna za odabir kondoma ,po meni je mozda bitniji obim i po njemu da odabereš koji ti najviše odgovara. Ususini svi su približnih veličina, ali po mojoj proceni najuži su oni Pinks!, tu neka srednje širine su Trojan, Romed, Masculan, Primeros, Don Juan, i mislim da je Durex malo širi !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji kondom preporucujete?!
PostPoslato: Pon Jul 25, 2011 2:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 02, 2010 1:38 pm
Postovi: 19
Ako ja dobro kapiram, tebi je malo neprijatno da odes u apoteku i da pitas koje kondome imaju. Kad sam ja isao svoje prve kondome da kupim, usao sam u apoteku i rekao dajte mi Durex, racunajuci da ce mi ona dati kutiju, ja ostavim pare i idem sto pre. Kod ono kad sam trazio Durex, ona krene da iznosi kutiju po kutiju, pa mi objasnjava nesto za svaki, a u medjuvremenu u apoteku jos dvoje ljudi uslo. Uzas.. :D To su bila lepa stara vremena, sad me bas briga ko je u apoteci.

Sve u svemu, idi u apoteku i trazi "Durex Classic". I sirina (velicina) ce ti biti ok najverovatnije, s obzirom da je 15.7 cm. Kao sto su vec napisali, nije vazna duzina, nego sirina. Vremenom ces isprobati razne, pa ces videti koji ti najvise odgovaraju. Posle par puta, nece ti biti problem da malo popricas sa apotekarkom o tome koji sve imaju ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji kondom preporucujete?!
PostPoslato: Pon Jul 25, 2011 4:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
posto je tvoja velicina vec kao kod vecine odraslih muskaraca, pa mozda i vise, mozes da koristis kondome normalno kao i odrasli sto se tice same velicine, i kao sto je receno kondomi su standarde velicine...sto se tice varijacija u ukusu, obliku, boji i ostalom isprobavaj pa ces videti koji ce ti najvise odgovarati...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji kondom preporucujete?!
PostPoslato: Pon Avg 01, 2011 1:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 23, 2011 2:00 pm
Postovi: 12
Ma nema sta da se stidim,sve je to prirodno ;) Samo neznam kakvi su,msm da li valjaju,tj da li pucaju,neke vrste pricaju,coveku pukla 2 iza reda :S A ja ne bi zelio da se to desi :) A durex,bilo koji cini mi se kao pouzdan(pitam za ovaj Classic)?! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji kondom preporucujete?!
PostPoslato: Čet Avg 04, 2011 10:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 26, 2011 2:57 am
Postovi: 7
Ta prica oko kupovine kondoma u apoteci je smesna. Kondome mozete kupovati svuda gde se prodaju, a prilikom upotrebe treba proveriti da li je pakovanje neosteceno i da li je rok trajanja dobar. Cak i kad je rok trajanja malo prosao nema nikakvih problema za koriscenje kondoma. I kondomi u apoteci i oni u supermarketima dobavljaju se od istih veleprodaja.
Ja ih koristim mnogo, evo vec 20 godina i uvek sam koristio jeftinije. Sada kupujem kondome Iris u megadiskontima i to po ceni od oko 10 dinara po komadu.
Dureks se u mom slucaju nije pokazao kao dobar. Em je bezobrazno skup, em je sklon pucanju...
Pre ovog Irisa, koristio sam Romed, koji su takodje bili za mene odlicni. Romed su malo manji pa ko voli komociju preporucujem Iris - provereno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji kondom preporucujete?!
PostPoslato: Čet Avg 11, 2011 1:16 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jul 12, 2010 12:31 am
Postovi: 61
E stvarno, zasto da se kupuju u apoteci? Ako neko ima racionalan razlog neka napise...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji kondom preporucujete?!
PostPoslato: Čet Avg 11, 2011 9:50 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 26, 2011 12:03 pm
Postovi: 232
To za apoteku je cista glupost, em su skuplji em se i u apoteci desava da je istekao rok trajanja, takoda zaista nema razlog za kupovinu u apotekama.Ja licno imam neki gard za trafike i apoteke iako imam dosta godina cesto puta mi se desilo da me je prodavac onako neprijatno nekako pogledao neznam kako to da opisem nisam paranoicna al ovo je ipak balkan pa im je valda cudno da zena to kupuje.Od tada svoju kupovinu obavljam u marketima 1.povoljnije je, 2.na miru mozes stojati , razgledati i citati sta je napisano na pakovanju a da te niko ni ne primeti.3.kada dodjes na kasu kasirka ce provuci kutiju ni ne pogledajuci je kao da je tetra mleko i staviti ti u kesicu.Tako da ti toplo preporucujem markete tipa Maxi itd.Pazi samo na datum , ps nije ukus nego miris, prirodna latex guma ima los miris(romed), musculan su skroz ok cena-kvalitet i imas sa razno raznim mirisima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji kondom preporucujete?!
PostPoslato: Uto Avg 30, 2011 8:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 30, 2011 8:44 pm
Postovi: 2
Ja imam penis precnika malo iznad 6 cm. Šta mislite da li će odgovarati Magnum XL , pošto sam čuo da odgovara i onima sa puno manjim prečnikom ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji kondom preporucujete?!
PostPoslato: Ned Sep 04, 2011 11:39 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
probaj razlicite vrste kondoma, jedino tako ces pronaci onaj koji ti je najudobniji...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji kondom preporucujete?!
PostPoslato: Pet Sep 16, 2011 9:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 16, 2011 12:12 am
Postovi: 12
Jedan savet za one sa malo većom "alatkom": izbegavajte Durex Arouser. Što je to tesno, bože sačuvaj! :o Ja imam 18-19 a prečnik 5, hteo sam da umrem kada sam ga navukao! Meni se za sada Durex Classic (onaj u tamnoplaviom i onaj u zelenkastom pakovanju) pokazao odlično. Trenutno imam dosta Dureksa na zalihama :lol: , kad ih istrošim probaću ove Iris što je neko napisao. Što se tiče kupovine, nije poenta samo u dobavljaču i roku trajanja - poenta je i u tome gde se ti kondomi čuvaju dok se ne prodaju. Na trafikama stoje kod prozora, leti je u celoj trafici vruće, zimi hladno, u skladištima supermarketa takođe mogu biti izloženi suncu... Zbog toga nekako najviše poverenja imam u apoteke. Naravno, i cene se razlikuju, razlika između apoteka može ići i do 70-80 dinara po pakovanju, a u pitanju bude ista serija, sa indentičnim rokom trajanja.
Jedina stvar koja mi smeta kod Dureksa su svi na koje sam naleteo "Made in India" i "Made in Thailand", a u njih nemam nimalo poverenja.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: