Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Uto Mar 01, 2011 7:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 6:59 pm
Postovi: 5
vidite isti problem imam , crvenilo na kozici ispod glavica , i neke kao sitne ospe na njemu samo sto to crvenilo ispod galvica ume nekad da svrbi ... a to mi se pojavilo bas kada sam bio bolestan tj upala sinusa i posle nekih 6 7 dana koriscenja malo jacih doza antibiotika ... za sad sto sam probao je da ispiram glavic sa cajem od zalfije i pomoglo je crvenilo se smanjilo samo me nerviraju te ospice neke od njih su i nestale ... pa posto vidim da je gomila vas bila kod lekara i nista im nije nadjeno , sad sam bukvalno u nedoumici da li da idem i gde da idem ... aj nek neko napise koji je dermatovenerolog dobar ( beograd ) ... a kako sam cuo da se sve ovo takodje moze dobiti od neprikladnog donjeg vesa ( iritacija ) licno sam bas u tom vrem intervalu i dobio neke bokserice koje su mi bile sumnjive pa se i sa time poklopilo ... samo sto me ovo nervira traje vec 4 dana jeste da je crvenilo manje nego sto je bilo , i da , skoro da se svrab ne javlja uopste vise , ali kazem te ospice kao , me nerviraju . i da kad ga ostavim onako skroz da se osusi , zavrnem kozicu i da bude tako nekih 10 minuta ( cuo sam da je to dobro ) na tim delovima gde je crvenilo , pojavi se kao koza kad se peruta belo onako ... jednom sam slicno dobio od antibiotika jednog pa sam koristio nystatin mast i proslo je , ali cisto me zanima ima li neko strucan neki dermatovenerolog koji bi mogao da da neki savet ili barem da kaze gde bi se moglo otici ... licno ne bih kod urologa posto jednom prilikom kad mi se slicno desilo lik video i kaze pusti da to prodje samo od sebe , a te tackice hoce ako imas leukocite u mokraci , nisam ih imao pa je rekao da pustim da se to samo povuce ... to je za njih smesno i bez veze jer ne predstavlja nikakvu opasnost ali licno mene nervira to ...
A inace neko je ovde pomenuo masturbraciju , i da mu se javlja crvenilo posle toga , pa sto rece jedan doktor uzmi trljaj ruku toliko dugo koliko i njega pa ces videti kakva ce biti ruka a ne on dole gde je kozica najtanja a tako je i sa kondomima . obuci gumeno odelo na sebe uz telo pa idi vezbaj i ne skidaj ga sat vremena , pa vidi na sta ce ti liciti koza i on se znoji kao i svaki drugi deo tela plus trpi mehanicke uticaje pa je nekako i logicno da bude crven , jadnik radi u teskim uslovima )) kao mladji sam mislio da samo skines kondom pa posle opet itd pa tek na kraju kad se sve zavrsi onda se operes , ali sam grdno gresio ... obicno posle svakog koriscenja kondoma , iako ces posle nastaviti opet tj drugi treci koji vec put valjalo bi ga oprati ... eto dadoh i ja neki savet )))

P.S. prekopirao sam moj post sa iste teme ali drugi podforum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Sre Mar 02, 2011 12:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 26, 2009 2:53 pm
Postovi: 3
posalo sam ti i pp ali ne znam da li je otisla.. evo ti i ovde u temu

brate slican problem kao i moj..kao sto vidis ja sam ovde postavio pre jedno god dana i vise i sada mi se opet vraca...i ne mogu da ti opisem kako se osecam znaci jebeno ukupno od 4 godine sa devojkom mene ovo zajebava 3 godine.... strasno,evo bas sam danas bio u Bg-u na pregledu i opet mi je ustanovljeno da imam candidu,idi malo googlaj i videces slike i da li ti je slicno mozda,veruj mi brate,ja sada nisam osiguran a ranije sam bio,i isao sam u zavod za kozne i venericne bolesti u beogradu Dzordza Vasingtona isao sam jedno 3-4 puta dok mi nije proslo radio razne briseve i to i veruj mi pomogne ti jedino je malo trulo ima dosta ljudi ali sta te boli uvo,ja sam danas to zavrsio za 20 min... a ranije pre 2 godine mi je trebalo oko sat do 2 sata zbog reda,a sada 20 mi... ako si osiguran tj ako imas zdravstvenu knjizicu pali odma tamo sutra ujutru ili prvi dan kada mozes,pali i da zavrsis to,nista se ne placa! a ako nemas knjizicu onda ces kao i ja,platis 1500din i to je to... inmace doktor je veoma prijatan i sve mu reci slobodno i on ce ti reci kako i sta

meni je rekao dove sapun beli ph 5 da koristim za pranje, dao mi je Kansen kremu da mazem da mi se povuce ova infekcija 7-10 dana i to je to..2 puta dnevno

veruj mi nemas razloga da se cimas i da ne ides kod doktora,nemoj kao i ja da vuces to sa sobom 3 god i da se cimas svaki put kad pocrveni! pali odma i resavaj to!

aj pa srecno! pozz

jbg sorry za podugacku poruku ali reko da ti pomognem,da naucis iz mojih gresaka...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Ned Maj 01, 2011 1:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 20, 2011 2:57 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima! Pre nekoliko dana su se i meni pojavile crvene tackice na glavicu, a i na unutrasnjem delu kozice (vidi se kada je povucem). Problem je sto se od juce sve vise siri i postaju fleke i jako me boli! :( Pre dve nedelje sam isao kod urologa na bezanijskoj kosi u vezi problema sa fimozom i preporucio mi je da mazem didermal mast na glavicu. Prvih par dana je sve bilo ok, i redovno odrzavam higijenu. Ali eto sada mi se ovo pojavilo, verovatno zbog te masti. Do pre 3 dana sam prestao sa mazanjem. Od jutros mi je toliko upaljen glavic da je krvave boje i ne mogu uopste da ga dodirnem, uzasan bol! :( I pocela mi je izlaziti neka zuckasta gusta tecnost iz njega ili iz tih fleka, nisam siguran. Icicu na kozno posle ovog prvomajskog praznika, ali sta da radim do tada!? Ne mogu da podnesem ovaj bol vise! Molim vas pomozite mi, ako mogu sada da uradim nesto sam do tada, makar da olaksam sebi bolove. Uzgred, imam 23 godine i nikada nisam imao seksualne odnose. A i u poslednje vreme me brine precesta erekcija i ejakulacija, desava mi se cak i bez masturbacije. Da li postoji lek i za smanjenje toga?? Hvala na odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Uto Maj 31, 2011 9:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
vec je proslo dosta vremena od tvoje poruke...potrebno je da resis problem fimoze sto pre...najpre smiriti upalu, potom uraditi cirkumciziju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Sre Jun 01, 2011 6:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 30, 2011 10:22 pm
Postovi: 5
ja imam crvenu "kuglicu" na penisu sa leve strane..lici na bubuljicu..imao sam to i pre, ali je proslo samo od sebe, mozda je to samo zbog higijene?..samo sto boli kad diras..zna li iko o cemu pricam? :))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Ned Jun 12, 2011 2:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
zavisi, na slepo se ne moze znati, mogu da budu razne stvari, od najbezazlenijih kao sto su bubuljica, upaljen koren dlake, do nekih infekcija, polnih bradavica itd...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Sre Jun 15, 2011 10:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 15, 2011 10:53 am
Postovi: 1
15-ak dana posle sekusualnog odnosa bez zastite pojavile su mi se crvene tacke na glavicu... ne bole, ne svrbe, ne peckaju... Sta je u pitanju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Sre Jun 15, 2011 1:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 15, 2011 1:43 pm
Postovi: 2
izasla mi je crvena fleka na glavicu (oprostite mi ali ne znam strucne izraze), da li to moze da bude od sapuna?

a plasim se zato sto sam u subotu imao odnos bez zastite, bio sam solidno pijan pa sam se mozda i zeznuo..

ako ne prodje za par dana ici cu svakako kod doktora..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Sre Jun 15, 2011 8:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
i kod jednog i kod drugog moze da bude samo iritacija (sapun, masturbacija, seksualni odnos), a moze i gljivicna infekcija ili neka druga infekcija...vodite dobro racuna o higijeni penisa, izbegavajte iritaciju, pa ako se ne povuce za par dana javite se na pregled...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Čet Jun 16, 2011 2:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 15, 2011 1:43 pm
Postovi: 2
ja vodim racuna o higijeni naravno ali sam uzeo neki nov sapun pre par dana pa se nadam da je od toga

hvala u svakom slucaju :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Uto Jun 21, 2011 11:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 21, 2011 11:06 pm
Postovi: 1
Sa 14 godina su mi se pojavile neke bijele tackice, kao mjehurici po kozici ispod glavice. Nisam to nikome govorio sve do proslog mjeseca, isao sam vec 3x kod dermatologa i ona mi necim spaljuje to ali nema efekta (mislim da je amonijak, al' nemoj te se smijati ako nije, tako pise na toj kutiji). Nista me ne svrbi niti pece, danas kad sam bio kod dermatologa rekla mi je da izvadim krv i da opet za 7 dana dodjem sa nalazom. Prvi put kad sam dosao rekla je da su to vjerovatno lojne zlezde ili tako nesto. Sada inace imam 16 godina i to me zabrinjava jer sam u vezi sa curom 1god i 3 mjeseca a i vrijeme nam je, zanima me da li je to nesto opasno?

Nadam se da nisam promasio temu, HVALA!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Sre Jun 22, 2011 11:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 22, 2011 10:12 am
Postovi: 7
http://www.atoute.org/images/penis/zizi%20gras3.jpg
Sta ovo predstavlja?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Sre Jun 22, 2011 4:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
@DSRS: pretpostavljam da je to bio azot, tecni azot...naravno promena mora da se vidi da bi se znalo o cemu se radi...ukoliko se radi o lojnim zlezdama one su potpuno normalna pojava na penisu i ne moraju se spaljivati...

@Lamukafija: to su upravo nakupine lojnih zlezda, nije nikakva bolest niti se treba leciti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Ned Jun 26, 2011 11:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 26, 2011 9:45 pm
Postovi: 2
Dr011 je napisao:
to upravo i jeste izguljeno zbog trenja masturbacijom, bez brige, nije infekcija...vodi racuna ubuduce da ne budes grub i ne preterujes :wink: , da se trudis da glans i kozica budu suvi a ne lepljivi tokom masturbacije, jer kad su lepljivi veca je mogucnost da se "poderu"...odrzavaj dobro higijenu i uvek dobro osusi posle pranja...


dr011, nije mi bas najjasnije ovo da glans i kozica budu suvi i da se uvek osusi posle pranja...
ja upravo to izbegavam i mozda oduvek gresim :o ali mi je problem kao da ce se kozica potpuno zalepiti za glans ako je osusim.
jos gore je ako masturbiram 'na suvo' jer se tada zestoko iziritira i sve pocrveni pa je vrlo neprijatno. da li to mozda ukazuje na nesto? mi nemamo vlazenje glansa kao devojke vlazenje vagine a to bi, bar meni, bilo bas lepo :)

zanima me praksa ostalih na forumu sto se tice masturbacije. neka priprema? lubrikanti? da li povlacite kozicu nazad da ruka ide preko golog glavica?? i to suvog?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CRVENE TACKICE NA PENISU !!!
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 2:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 27, 2011 1:56 am
Postovi: 1
Ne znam da li je ova tema najprikladnija, ali izneću svoj problem ovde.
Već mesec dana (mada i nekoliko meseci unazad primetio sam da se povremeno javljaju crvene tačkice na kožici) dešavaju mi se čudne stvari sa polnim organom. Isprva sam osetio neki čudan miris, pa je nekoliko dana nakon toga kožica bila malo zakrvavljena. U narednim danima sam česće koristio (do tada sam koristio mozda jedanput nedeljno) losion za intimnu higijenu Nivea intimate (bewahrt den naturlichen ph-wert des intimbereichs). Kožica mi više nije zakrvavljena, sem što mi se javlja nešto nalik perutanju (ne znam kako drugačije da objasnim sitne bele "tačkice"). Inače, ne svrbi me, ne boli me, ne pecka me, ali mi je nekako "omlitavio" polni organ. Seksualni odnos mesecima nisam imao, a masturbirao jesam, ali ništa preterano. Lekaru se nisam obratio. Drug ima Kansen klotrimazol krem 1 %. Da li da koristim tu kremu, pa ako mi ne bude bolje da se obratim lekaru? Šta da radim?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 87 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: