Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u zglobu ruke - pomoc
PostPoslato: Ned Mar 20, 2011 10:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 9:04 pm
Postovi: 2
Povredio sam se 1. novembra 2010. godine, kada sam pesnicom leve ruke nakrivo udario u dzak za vezbanje, i pri tom udarcu sam osetio jak bol u zglobu. nakon tog udarca sam mirovao i ruka me je bolela nekoliko desetina minuta i bol je postajao sve manji, ali sa svakim pokretom zgloba javljao se bol. Kada sam dosao kuci odlucio sam da malo fiksiram i da mirujem. sledeceg dana je bilo bolje, ali me je i dalje bolelo kada pomeram zglob. mesec dana sam mazao sa konjiskim balsamom i bol je nestala, mogao sam bez bolova da pomeram ruku u svim pravcima. Ali me je bolelo (a i dan danas me boli) kada opteretim taj zglob, ili kada sa drugom rukom savijem taj zglob ka gore. Mesec dana nakon povrede sam otisao kod lekara koji je pogledao taj zglob (savijao je ruku u svim pravcima i stiskao unutrasnju deo zgloba ruke) i rekao da preloma verovatno nema i da je verovatno u pitanju istegnut ligament, i rekao da ne brinem. Medjutim, mene i dalje boli kada opteretim saku (kao sto sam vec opisao malopre). Bol se javlja odmah ispod sake sa unutrasnje strane. I da ne zaboravim, kada sam povredio ruku, javio se mali otok na zglobu ali je odmah sutradan nestao. Unapred hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u zglobu ruke - pomoc
PostPoslato: Uto Mar 22, 2011 1:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2011 1:41 am
Postovi: 1
Isti problem, al mene saka boli vec 2 godine a nisam bio kod doktora mislim da je vec kasno
pesnica me i dalje boli kada udarim u nesto i i cela kost ta me boli duz sake ne znam sta da radim


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: