Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Metastaze na jetri
PostPoslato: Pet Mar 18, 2011 6:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 03, 2011 4:22 pm
Postovi: 4
Pozdrav svima. Ne morate se svadjati i ubedjivati, vec pokusajte da ako mozete pomognete. Ja sam imala karcinom na deb, crevu sa metastazom na jetri. Doktor mi je takodje rekao da je veci problem metastaza na jetri, nego karcinom koji su odstranili. Cula sam u kamenici od jedne zene da postoji covek koji sa efikasnoscu leci karcinom kao i metastaze na jeti pa sam ga pozvala i konsultovala. Rekao mi je da je uspeh njegove terapije sa vise od 90%, pa sam resila da pokusam. Popila sam tri terapije i otisla na snimanje. Rezultati su bili predobri sto je doktora iznenadilo. Priznala sam mu da sam koristila neke meleme za regeneraciju jetre, nasta mi je odgovorio da u prirodi ima leka za sve, samo ga treba naci. Jos uvek uzimam te meleme jer su na bazi meda i jako mi prijaju. Cula sam da se jetra moze u potpunosti regenerisati, zato cu jos neko vreme koristiti. Njegov br, tel je 063 78 03 588 Dejan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Metastaze na jetri
PostPoslato: Pet Mar 18, 2011 7:46 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Apr 27, 2008 12:00 pm
Postovi: 133
Imali ste srece,neka Vam potraje.Razlika izmedju 1 i vise od 3 meta je kolosalna.Sa jednom ce doktor da prica sa vama da pokusa nesto,sa 5+ niko nece da prica,otpisuju.To se desilo nama,s tim sto su kod nje bile na plucima,mi smo se borili koliko smo znali i umeli,pogotovo žena.Nije nam pomoglo,što ne znaci da nekom nece.Poenta je boriti se.Nama su rekli da je 2 pa i nekako ali ovo(4) nema leka.Mnogo zavisi i od polozaja.
U svakom slucaju neka je Bog u pomoci svima.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Metastaze na jetri
PostPoslato: Pet Mar 18, 2011 7:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
Hvala Vam na nesebicnoj podeli informacija.

Nadam se da ce pomoci, konkretno, dexxx-u, ali, ponavljam, ljudi se ne smeju oslanjati u potpunosti i misliti da je to magicni stapic, na tablete koje, kada ih progutamo, sve urade umesto nas i slicno. MORAMO SE BORITI DA OZDRAVIMO! Jacati svoje telo i rezultata mora da bude.

Imuni sistem na dnevnom nivou unisti barem 10.000 malignih celija. Ta sposobnost je urodjena. Ako dobijemo kancer, znaci da je imuni sistem oslabio i da ga moramo podici, a ne razarati jos vise.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Metastaze na jetri
PostPoslato: Pet Mar 18, 2011 7:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
protta je napisao:
Imali ste srece,neka Vam potraje.Razlika izmedju 1 i vise od 3 meta je kolosalna.Sa jednom ce doktor da prica sa vama da pokusa nesto,sa 5+ niko nece da prica,otpisuju.To se desilo nama,s tim sto su kod nje bile na plucima,mi smo se borili koliko smo znali i umeli,pogotovo žena.Nije nam pomoglo,što ne znaci da nekom nece.Poenta je boriti se.Nama su rekli da je 2 pa i nekako ali ovo(4) nema leka.Mnogo zavisi i od polozaja.
U svakom slucaju neka je Bog u pomoci svima.
Pozdrav.


Vasa supruga je imala cetiri metastaze na jetri? Moj otac vise od 20.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Metastaze na jetri
PostPoslato: Pet Mar 18, 2011 8:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 08, 2011 11:35 am
Postovi: 9
Moja mama ima rak dojke i metastazu na jetri.Trenutno prima hemioterapije.Fec protokol.Lepo ih podnosi .Posle 3 ciklusa metastaze se nisu povukle ,al se nisu ni malo prosirile.Dr nam kaze da je to super.Tako da mislim da je bitna hemioterapija ,a uz to je bitna alternativa svakako.U smislu zdravije hrane.Mojoj mami je rekao da pije surutku,i podsiren mlad sir.I sta sve da izbaci od hrane.I od tada je kao preporodjena.
Pa sta i ako se neko ne operise od metstaza.Znam zenu koja sa metastazama na jetri zivi ihaj.Ojacala jetru ,metastaze se nekako kao umrtvile .I to je to.
Znam da je mami lekar zabranio :kafu,kukuruzno brasno,sve kupljene keksove,aditive,konzervanse,a preporucio da pije cajeve od bele imele,od nevena ,cajnu emsavinu za jetru br 13 ,[Pancicev caj],caj od koprive,surutku,sokove od cvekle i sargarepe.I ona se dobro oseca ,za sada.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Metastaze na jetri
PostPoslato: Pet Mar 18, 2011 9:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Apr 27, 2008 12:00 pm
Postovi: 133
[/quoteVasa supruga je imala cetiri metastaze na jetri? Moj otac vise od 20.[/quote]
Ne,moja supruga je imala preko 15 na jetri i "nebrojena žarista" u plucima,na karlici,peritoneumu,nad desnim bubregom.
A pocelo je sa primarnim i 4 na plucima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Metastaze na jetri
PostPoslato: Ned Mar 20, 2011 2:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 03, 2011 4:22 pm
Postovi: 4
Ja sam mozda imala srece jer je kako dr, kaze bio pocetak metastaze, ali ne znaci da mozda nekom nebi pomoglo i u poodmakloj met. Dok koristim ove meleme i ja sam na dijeti koju mi je odredio gosp, Dejan. Ujedno pijem i cajeve za jacanje imuniteta, i jos neke kapi za poboljsanje krvne slike, tako da to kod mene ide super, DA NE CUJE ZLO.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Metastaze na jetri
PostPoslato: Pon Maj 23, 2011 7:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 08, 2011 11:35 am
Postovi: 9
A kako deluju ti melemi od tog Dejana?
Molila bih za pomoc ,i neko misljenje molim Vas.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: