Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: pomoc
PostPoslato: Čet Jan 27, 2011 1:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 27, 2011 1:33 pm
Postovi: 6
Lokacija: Beogrsd,Banovo brdo
cao .....ja sam dragana.imam 26 god i majka sam dve devojcice.
zelela bih za pocetak da ispricam pricu mladje cerkice koja sada ima 2godine i 9meseci.njoj je konstatovan strabizam pre skoro dve godine.dalekovida je i sada po drugi put sirimo zenice radi pregleda.dioptrija joj je trenutno +8,+9.doktor branislav stankovic koji radi na kbc nam je prilikom poslednje kontrole rekao da je kod njega zavrseno.jedino sto joj je preostalo je operacija ako ne postoji mogucnost za jacu dioptriju.doktorka u domu zdravlja nam je rekla da sirimo zenice atropin kapima pet dana 2 puta po jednu kap i sesti da dodjemo na kontrolu.rekla nam je i da vezbamo za one slicice.ali ja ne mogu nigde na internetu da nadjem tako nesto da bi vezbali.da li neko zna gde to mogu da nadjem i kako da vezbam sa njom?HVALA UNAPRED


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc
PostPoslato: Pon Jan 31, 2011 4:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 08, 2010 8:48 pm
Postovi: 11
Da li ste razmišljali da odete u Novi Sad u Eliksir-Kaluga na pregled kod ruskih lekara?
Mislim da bi ste to trebali da uradite.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc
PostPoslato: Sre Feb 09, 2011 10:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 19, 2008 7:18 pm
Postovi: 20
Lokacija: beograd
Bili ste pacijent doktora koji važi za najboljeg u oblasti strabizma. Pratite njegove savete.
Mislim da je odlazak u Eliksir-Kaluga upravo ono što NIKAKO ne bi trebali da uradite.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc
PostPoslato: Pon Feb 21, 2011 1:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 27, 2011 1:33 pm
Postovi: 6
Lokacija: Beogrsd,Banovo brdo
hvala puno....sve je ok....malecka jos nosi naocare i flaster.....na pregledu je bila dobra.....videcemo sta nam kazu na sledecoj kontroli.ne znam da li ce ici na operaciju....sta vi mislite?koliko jos da cekam....?
znam da je doktor stankovic najbolji...i naravno da ga ne bih menjala .....znam i da privatno radi u okulusu i da je nesto na fakultetu....veliki je strucnjak.ali nam sada doktorka u dz predlaze jos jednu kontrolu a ja bi da znam sto pre sta ce se desiti....ako mora operacija ok...znam i da je to najbolje raditi dok je dete malo...sta vi mislite?ako moze neki savet bila bih vam zahvalna....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: