Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Hitno potreban posao zubnog tehnicara
PostPoslato: Pet Jan 21, 2011 7:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 21, 2011 7:45 pm
Postovi: 7
Da li mi neko moze pomoci da nadjem posao zubnog tehnicara, zavrsila sam srednju zubotehnicku skolu kao i visu medicinsku smer visi zubni tehnicar, imam 26 godina, a od posla ni traga ni glasa, radila sam nesto u privatnim laboratorijama, tj.tehnikama, ali svi hoce da im radis za dzabe, i kada vise to neces, oni ti kazu nema vise posla za tebe. izgubila sam svaku nadu da cu raditi taj posao, a sto je najgore, ja taj posao obozavam!! ako se nadje neko ko mi moze pomoci bila bih puno zahvalna ako bi me kontaktirao. hvala unapred. [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno potreban posao zubnog tehnicara
PostPoslato: Uto Feb 01, 2011 1:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 29, 2010 3:00 pm
Postovi: 28
I ja veruj mi sad se kajem sto sam zavrsila tu skolu bolje da sam bila stomatoloska sestra lakse bi nasla posao ovako sve drugo radim se toga,a volela bih da radim taj posao i volim tu struku ali sta da radim kad sada pare buse gde burgija nece ja imam 28 godina,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno potreban posao zubnog tehnicara
PostPoslato: Sre Feb 02, 2011 12:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 21, 2011 7:45 pm
Postovi: 7
ma uzas, blago receno.sta da ti pricam kad sve vec znas.nikad se neceno ni zaposliti u nasoj struci, a bolje i da smo zavrsile za stomatolosku sestru, lakse bi nasle posao nego ovako. sad pokusavam da nadjem bilo koji posao, bilo sta, al eto, ne mogu ni to.tako da sam upisala prekvalifikacije za farmaceutskog tehnicara, pa sad polako ucim i dajem ispite. vidim po oglasima da se od medicinskuh smerova traze samo oni i medicinske sestre. :-? i tako, sedim kuci i ucim, a usput i trazim neki posao... zalosno, ali tako je... radis li ti nesto trenutno? jel si radila kao zubni tehnicar?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno potreban posao zubnog tehnicara
PostPoslato: Sre Feb 02, 2011 10:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 29, 2010 3:00 pm
Postovi: 28
Nisam radila,kao tehnicar,sad imam malu decu htela sam da se prekvalifikujem za sesreu ali moram sest meseci da idem u skolu i da volontiram pa nemam gde da ih ostavim a vrticci su puni i nema mesta jer sam ne zaposljena,ma uzas,strasno,dobro si to uradila pre ces da nadjes posao tako.Koliko imas ispita da das,ja zvala i pitala za sestru tad je kostalo oko 36 hiljade sad je vise i kaze moram svaki dan na predavanje :( ,dzaba mi dobre ocene kod Smiljke kad posla nema :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno potreban posao zubnog tehnicara
PostPoslato: Čet Feb 03, 2011 1:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 21, 2011 7:45 pm
Postovi: 7
ma ne treba da se ide redovno u skolu.ja spremam ispite kuci, i kad ima rok za polaganje, izadjem na ispit, nemam nikakva predavanja. sem par strucnih predmeta iz kojih postoje vezbe, pa tu moram otici na dan, dva, cisto radi formalnosti. inace skolarina je 18.000,00 din, placa se u dve rate, imam 14 ispita razlike, i polaganje ispita je 800.00 din, koji nemaju vezbe, a koji imaju 1.600,00 din, diplomski ispit je 4.500,00 din. ja sam tek sad u decembru upisala, i kazu da otprilike za godinu dana bi trebalo da zavrsim to. pa cu pokusati posle toga da staziram u privatnoj apoteci, jer ti to negde i placaju, skoro kao platu farmaceutskog tehnicara... mada bih najvise volela da radim nas posao u nekoj drzavnoj ustanovi, domu zdravlja... al jbg. ja sam radila i kao stomatoloska sestra, i neke ordinacije primaju i zubne tehnicare da rade kao sestre, veruj mi da je to bas lako, i da to moze da radi ko god...nema nista speijalno da se uci.. blizu mene, u jenoj ordinaciji kao stomatoloska sestra radi devojka sa ekonomskom skolom pa ti vidi... :) ti si pokusavaa da nadjes nas posao ali nisi uspevala?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno potreban posao zubnog tehnicara
PostPoslato: Pet Feb 04, 2011 3:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 29, 2010 3:00 pm
Postovi: 28
Ma ja sam volontirala u domu zdravlja u Ivana Milutinovica i tada su primili 5 volontera i tad mi je rekla glavna da nadjem vezu i da bi oni voleli da radim tu,ali dzabe kad nemam nikoga,i dala sam drzavni i nista,i ja bih volela u drzavnoj da radim jer jos uvek nemam toliko iskustva ne mogu kod privatnika,jedino da idem na praksu dok ne steknem znanje a i za to mi treba veza.Vidis nije ti losa ideja mogla bi i ja da se prekvalifikujem za farmaceuta za to ima posla,znam jednu plata joj je 40 hiljada,masala :roll:.Meni kao svi pricaju ne mogu da radim kao sestra bez skole.Da imam jaku vezu radila bi ali :( .Sada nista ne mogu kao da ni nemam skolu,bila sam na birou imaju oni neke besplatne prekvalifikacije ali za kompijutere i za bravare :-? Uglavnom za muskarce mada vise ni na biro ne idem,jer mi suprug overava knjizicu.Nego juce mi rece zena bilo je posla za zub.teh,nudi kao biro,bilo je na rts-u ali ja na birou to nisam videla i poslala im mejl oni kao dodjite ovde pa vidite,ma :oops: .Vidis kad sam ja pitala za sestru pre 3-4 godine bilo je oko 35 hiljade.Jel su teski predmeti,za farmaceuta i dali ti je tesko da popamtis sve te lekove.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno potreban posao zubnog tehnicara
PostPoslato: Sub Feb 05, 2011 3:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 21, 2011 7:45 pm
Postovi: 7
tesko jeste, ali nema tu lekova. tj. ne uce se lekovi, nego hemijske supstance, biljke, hemijske reakcije.... teska je hemija i tehnologija... ima analiticka hemija, farmaceutska hemija... moja sestra je zavrsila tu srednju, njoj je bilo jako tesko a puno je ucila, jedva je bila vrlodobra, pa zato znam, i imam knjige od nje, uglavnom sve, tako da mi je malo olaksano sve ovo.. :lol: ali sve u svemu jeste tesko. ona je radila 3 godine posle srednje, odmah je nasla posao, i imala je super platu, medjutim upisala je fax sada i prestala da radi.
ne znam sta da ti kazem za taj biro, ja ni ne idem tamo, nisam ni prijavljena, bila sam pa zaboravila da odem, pa me skinuli, pa me posle smaralo... ne znam zasto oni uopste i postoje :roll: ja stalno po netu gledam oglase...ali nista...sad trazim bilo sta da radim, a da je normalan neki posao, dok ne zavrsim sa prekvalifikacijama...ali ne uspevam ni to :( bas su dosla neka grozna vremena, ne mozes naci posao iako zelis da radis... :-? bas sam gledala na tv pre neki dan nekog astrologa i kaze da ce 2017. god u Srbiji biti tako dobro, da ni Svajcarska tako do sada nije funkcionisala... zamisli.... :-? mislim da to nece biti nikada ali ajde de...videcemo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno potreban posao zubnog tehnicara
PostPoslato: Ned Feb 06, 2011 7:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 29, 2010 3:00 pm
Postovi: 28
Joj :( sad si me ubedacila kad si mi spomenula tu hemiju,a postojala je neka nada u meni da to uradim :-? ,jer sam slaba sa hemijom,i nesto je nikad nisam volela a nije mi tesko da ucim nego ta hemija :cry: .Jedino mi ostaje da nesto zavrsim,inace ovako nema nista od zubnog tehnicara,bas mi je zao ali sta da radimo kad zivimo u takvoj drzavi :evil: .Mozda i odlucim da se prekvalifikujem za farmaceuta ako vidim sta ima da se uci,ali sama nema sanse da naucim tu hemiju :o . Ma cisto sumnjam da moze biti nesto od toga 2017,pre bih rekla 2117.Kod nas bolje nece nikad biti,mozda za neke a za one koji nemaju ko da nas progura nema nista od nas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno potreban posao zubnog tehnicara
PostPoslato: Ned Feb 20, 2011 3:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 21, 2011 7:45 pm
Postovi: 7
jel ima sta novo, u vezi posla? :) kod mene nista i dalje! :( slala sam cv na neke konkurse za stomatolosku sestru ali me jos niko nije zvao... :-? bas bezveze...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno potreban posao zubnog tehnicara
PostPoslato: Sre Feb 23, 2011 3:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 29, 2010 3:00 pm
Postovi: 28
Ma nema nista :( ,ne verujem da ce i biti u skorije vreme,kod moje sestre otpustili stomatoloske sestre tako da ne verujem da cu naci nesto,ali trazicu pa ako Bog da,mada ti ces se pre zapopsliti kao farmaceut nego tehnicar,jos koliko su ti ispita ostala?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno potreban posao zubnog tehnicara
PostPoslato: Čet Feb 24, 2011 3:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 21, 2011 7:45 pm
Postovi: 7
Ma da, pre cu zavrsiti ove prekvalifikacije i zaposliti se kao farmaceutski tehnicar, nego sto cu naci nas posao! :cry: ma ostalo mi je dosta bre, tek sam dala dva sada u januaru, imam rok u aprilu pa spremam 4 ispita za april, ali mogu ti reci da mi je tesko...ima dosta hemije...uopste nije naivno.. :-? i tako, ucim to, i usput trazim da radim bilo sta,dok ne zavrsim sa prekvalifikacijama, ali ni to ne uspevam! :( pa sam sva u nekom bedaku... nosila sam CV u nasu srednju, pitala za posao kao pomocni nastavnik, a oni rekli ako im bude trebalo kontaktirace me, mada i to sve ide preko veze, pa se nesto ni ne nadam! :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno potreban posao zubnog tehnicara
PostPoslato: Pet Mar 18, 2011 12:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 18, 2011 12:14 am
Postovi: 4
ma,strasnooo devojke...takav je i moj slucaj.Zavrsila sam srednju zubotehnicku skolu,jos 2006 god.,volontirala sam,ostao mi je drzavni da polozim ( jel tezak? ),a posla nigde koliko sam informisana :( ...zvala sam referenta da se informisem za prekfalifikaciju u pedijatrijsku sestru,medjuti,rekao je da je u trajanju od 2 god.,i da se redovno pohadja,odustala sam kada sam to cula :( :x .A drugarica koja radi u betaniji u novom sadu,kaze da su non stop raspisani konkursi za zaposlenje pedijatrijske i medicinske sestre....bedak.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno potreban posao zubnog tehnicara
PostPoslato: Čet Mar 24, 2011 5:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Avg 28, 2007 11:31 pm
Postovi: 93
Cao
Decko koji je volontirao kod nas na klinici i u domu zdravlja je pre neki dan otisao u Norvesku da radi. Preko neke agencije, morao je da uci osnovni Norveski za 3 meseca ali su mu nasli posao.
Moj prijatelj je pre godinu dana otisao u Kanadu, misim da Brtish Columbia nudi ubrzani proces za odredjene struke pa i za zubne tenicare.
Srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno potreban posao zubnog tehnicara
PostPoslato: Ned Apr 10, 2011 12:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 29, 2010 3:00 pm
Postovi: 28
Ja sam odlucila da idem na prekvalifikaciju za stomatolosku sestru,i drzavni ti nije tezak,dajes strucne predmete i ustav,nije tesko videces.Trebala si odma da das taj drzavni dok je jos sveze da ne bi ponovo ucila,strucne predmete.Pozdrav nadam se da cemo naci nesto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno potreban posao zubnog tehnicara
PostPoslato: Ned Apr 10, 2011 12:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 29, 2010 3:00 pm
Postovi: 28
TE@ je napisao:
Cao
Decko koji je volontirao kod nas na klinici i u domu zdravlja je pre neki dan otisao u Norvesku da radi. Preko neke agencije, morao je da uci osnovni Norveski za 3 meseca ali su mu nasli posao.
Moj prijatelj je pre godinu dana otisao u Kanadu, misim da Brtish Columbia nudi ubrzani proces za odredjene struke pa i za zubne tenicare.
Srecno

Sve je to lepo ali ja sad imam decu tako da mi to nikako ne bi odgovaralo,hvala u svakom slucaju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: