Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 75 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 25, 2006 12:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 07, 2006 9:38 pm
Postovi: 50
Lokacija: Beograd
Pa za sad nije toliko,jedino shto je jako loshe sluzi memorija pa nam i rukama i nogama objashnjava neke stvari,na desno oko vidi loshe shto je direktno povezano sa tumorom kod slepoochnice i stalno joj se spava. Dosta je smrshala pa je zbog toga iscrpljena ali i dalje hoda sama.Ochekujemo muchnine i povracanje mada opet ne znam kako ce njen organizam da reaguje,videcemo...ma ova terapija je definitivno pun pogodak.
Jedino shto nisam nashla onaj vitamin,koji bi joj verovatno ubrzao oporavak al shta da radim.Ruke su mi vezane,ova drzava je jedno veliko sr....
Jedva chekam da se ovo zavrshi da vidim rezultate,nateracu doktore da pojedu svoje diplome :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 30, 2006 4:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 30, 2006 12:47 am
Postovi: 3
Pozdrav! Da li bi neko mogao da mi kaze gde se kupuju ti sokovi po Brojsu, i gde mogu da procitam sve o toj dijeti? Takodje, da li su tumor markeri siguran pokazatelj vracanja raka koji je operisan? Moja mama je u uzasnoj situaciji, drzala je dijete sa presnom hranom i sokovima od cvekle i juznog voca, pila cajeve, a tumor markeri joj rastu i stanje se ne poboljsava!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 30, 2006 9:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 07, 2006 9:38 pm
Postovi: 50
Lokacija: Beograd
Brojsov sok koliko sam chula ima da se kupi u apotekama i boljim makrobiotichkim radnjama. Uzmi knjigu od Brojsa u kojoj sve pishe kako se primenjuje mada ti je moj savet da nadjesh nekog fitoterapeuta koji ce da je lechi i kontrolishe jer znam par ljudi koji su je primenjivali na svoju ruku a nisu dobro to radili i tako na kraju i nishta nisu uradili.
Kod dijete presnom hranom se ne koristi citrusno voce a i izbegava se u principu bilo kakvo voce zbog shecera. Najbolja kombinacija za sok je shargarepa i cvekla.
Eto, nadam se da sam pomogla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Trazim..........
PostPoslato: Pon Maj 01, 2006 4:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 01, 2006 4:04 am
Postovi: 10
Molim da mi neko kaze koji lekar sprovodi terapiju Brojsa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 08, 2006 11:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 20, 2006 1:16 pm
Postovi: 38
Lokacija: PG
Jecka,
Sta se desava u zadnjih 7-8 dana...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 08, 2006 12:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 07, 2006 9:38 pm
Postovi: 50
Lokacija: Beograd
Pa nishta,eto zavrshili smo terapiju juche,od danas je polako vracamo na normalnu hranu.Pre par dana su joj jako pali nitrati pa smo joj dali 2 boce infuzije.
Nije primala manitol 11 dana,shto znachi da otoka nema,josh naravno ne znamo kakvo je stanje sa tumorom,znacemo za 2 nedelje kad budemo ishli na skener ali je vidno bolje iako je iscrpljena,bolje i pricha i hoda.
Zadnja nedelja je bila veoma teshka i za nju a i za nas jer je bila jako nervozna i pospana... i naravno gladna! Iako josh ne znamo na chemu smo mogu da kazem da ova terapija VREDI!!!
Javljam rezultate....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Efikasno!!
PostPoslato: Sre Maj 10, 2006 4:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 10, 2006 4:43 pm
Postovi: 1
Lokacija: Beograd Zemun
Skoro sam pristupio sajtu pa se javljam odmah.Kontaktirajte me na broj 064/125-1-125 Davorin

_________________
Domace iskustvo upotrebe i koriscenje mikoterapeutskih pomocnih lekovitih sredstava.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: LIJECENJE RAKA
PostPoslato: Čet Maj 11, 2006 1:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 11, 2006 12:52 pm
Postovi: 5
Pozdrav svima pogotovo tebi jacka80.Pratim temu vec danima ali eto sada se javljam prvi puta.Ja sam u slicnoj situaciji kao sto si i ti bila koliko mogu svatiti prije nekih 2 mjeseca...Mojoj majci su dijagnosticirali rak pankreasa koji je metatastazirao ja jetru.Doktori se rekli da joj nece radit nista tako da smo mi kao sto vidim i ti prepusteni sami sebi da pokusamo to dalijecimo na neki 'alternativni' nacin.Citao sam knjigu od rudolfa breussa cini mi se logisno dosta sam upucen u metodu 'totalne terapije' .Zanimaju me rezultati koje terapije kod tvoje mame kao i neke popratne pojave koje su se javljale tokom terapije ..tipa poboljsanje-pogorsanje osjecaja zdravlja bolova i slicno...Molim te javi rezultata ako imas malo vremena cesce se javljaj jer mi to puno znaci.Citao sam i o vitaminu b17 na razlicitim forumima (ponegdje sam vidjao i tvoj nick)mislim da tu ima nesto .a i ako nema ne moze stetiti...Mi u kuci smo se sad za sada slozili da mama pocne neke terapije travama pa smo nabavili tablete od makedonskog travara sa ohrida koji se zove Kosta Divnogorski...Taj covjek je dosta poznat kod nas pricaju ovdje ljudi da im je pomogao...Imam i slucaj ovdje jednog covjeka koga znam licno koji je isao na terapiju kapima nekim(valjda od trava) kod izvjesnog 'Jove sa cetinja' .To se desavalo prije godinu dana .Tom covjeku je dijagnoza bila da doktori nece nista da rade slicno slucaju tvoje i moje mame...I on se lijecio sa tim Jovinim kapima i ne nekim cudom izlijecio u potpunosti.Znaci covjek je bio dosao da stanja da lezi u krevetu a sada ide na posao i tumorski markeri ne pokazuju da vise ima tumora igdje...Eto to je ukratko o mom slucaju..Volio bih da popricamo ako imas msn moj mail je [email protected] . a ako nemas vrmena onda na forumu pisi.Eto toliko sad za sad...Daj mi misljenje o tim travarima jesi ti nesto upoznata sa time kao i stanje tvoje majke...Hvala velika:)

_________________
LIJECENJE RAKA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 11, 2006 5:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 07, 2006 9:38 pm
Postovi: 50
Lokacija: Beograd
Pa nije nishta toliko kritichno da bi se javljala cheshce,situacija je pod kontrolom i nishta se drastichno ne deshava.
Terapija je individualna za svakoga i svako drugachije reaguje,neko ima glavobolje,povracanja a mojoj mami se stalno spavalo.Inache ona je sve to izbacila kroz klistiranje.
B-17 naruchujem sutra i naravno da ne moze da shkodi,samo chekamo malo da se adaptira na hranu da bi mogli da joj dajemo tablete.
Eto ubacila sam te na listu pa cemo da prichamo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 12, 2006 8:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 12, 2006 8:41 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima!

Ja sam upravo na Brojsovoj terapiji i drago mi je da sam našla ovaj forum. Danas mi je deveti dan. Smršavila sam tri kile do sada. Dosta dobro se osjećam, čak sam postala i hiperaktivna :D

Za sada me jedino povremeno muči kiselina u želucu.

Jecka, čime je tvoja mama radila klistire i koliko često? Da li svaki dan? I koliku količinu tekućine je upotrebljavala kod toga?

S kojom hranom je tvoja mama počela poslije terapije?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 13, 2006 11:42 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 07, 2006 9:38 pm
Postovi: 50
Lokacija: Beograd
Mimi mi smo za zeludac koristili kapi od kichice i nane-specijalno pravljene.Da ti ta kiselina nije od nervoze zbog gladi? Uzmi pij supu od luka,prokuvash luk i popijesh vodu-dobra je za sitost.
Klistiranje je preporucheno minimum 4 puta svaki dan sa 500 ml,tj shto vishe to se lakshe podnosi terapija kod chishcenja (u sluchaju raka) i to kamilicom. Zadnjih dana sam joj dodavala malo kantarionovog ulja u kamilicu.
Evo sad joj dajemo sok od shargarepe,jabuke,cvekle,kuvani celer,spanac,luk....a od dodataka maslinovo ulje i maltex.

Jel to radish zbog chishcenja ili zbog bolesti?
I da li radish uz nechiji nadzor ili na svoju ruku?
Zelim ti puno srece,da istrajesh u gladovanju!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 14, 2006 4:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 12, 2006 8:41 pm
Postovi: 3
Hvala na odgvoru jacka!

Imala sam tumor na jajnicima i prošla operaciju i kemoterapiju. Neko vrijeme je bilo sve u redu dok mi na MR nisu pronašli opet neku cistu i izraslinu manju od 2 cm koja im je sumljiva. I sad me žele opet punktirati i sjeckati da vide o čemu se radi, a ja nisam za to. Zato bi probala s Brojsom.

Da, radim na 'svoju ruku' po Brojsovoj knjizi.


Hvala na podršci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 14, 2006 10:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 11, 2006 12:52 pm
Postovi: 5
cao
Imaju dvije Brojsove knjige....jedna se zove rak i leukemija i tu imas samo kako ide terapija,pisma nekih kao izlijecenih ljudi,sta valja sta ne valja i slicno.A ima i druga brojsova knjiga u kojoj imas sve detaljno objasnjeno i u kojem ima taj period poslije terapije objsanjen dobro..tj kako se hraniti poslije terapije.Sretno sa terapijom drzimo ti palcheve.
Jacka rekoh ti ja da ces postat guru.Pocni naplacivat savjete hehe:)

_________________
LIJECENJE RAKA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 15, 2006 12:56 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 07, 2006 9:38 pm
Postovi: 50
Lokacija: Beograd
Mimi nadam se da si dobro prostudirala knjigu pre nego shto si krenula.
Bitan je svaki detalj tipa praviti pauze od 20 min. izmedju chajeva,uzimati ih u malim gutljajima,klistiranje itd.
Nadam se da cesh uspeti i ako ti neshto nije jasno slobodno pitaj!

Jecka guru ti drzi fige :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 16, 2006 3:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 11:18 am
Postovi: 105
a mimi, da ih pustis da odrade biopsiju, pa ces i lako sa brojsom?
bar da znas protiv cega se boris, postoji sansa da nije nista....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 75 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: