Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 221 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: SEGIDRIN
PostPoslato: Pet Nov 12, 2010 11:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 12, 2010 11:34 pm
Postovi: 26
Vec je detaljno objasnjeno kako deluje SEGIDRIN, u Svetu poznatiji kao Hidrazin Sulfat. Mogu da potvrdim da uz odgovarajucu dijetu zaista deluje, ali treba imati u vidu da ni to nije lek za rak vec moze biti samo prvi korak u lecenju raka, isto kao i B-17 ili Cesium Chlorid i jos neki.

Za pocetak, samo informacija iz jednog casopisa, da se B-17 moze nabaviti i u Srbiji. Salju i pouzecem a naruciti se moze na tel. 062 77 33 50

A sto se tice leka za RAK, toga nema i nikada ga nece ni biti, kao sto nema leka ni za jednu bolest. Pojam lecenja pomocu "lekova" uvela je bas farmaceutska industrija (iliti farmakomafija). Bolesti se lece samo odricanjem i odredjenim dijetama. I sam pojam "dijeta" je zloupotrebljen i asocira na gladovanje, sto u opste ne mora da bude (ali moze), vec je dijeta svaki oblik ishrane. Uz odredjenu dijetu potrebno je uzimati i bioloske dodatke ishrani koji mogu pomoci u stabilizaciji organizma, podizanju imuniteta ili unistavanju tumora, sto upravo radi B-17. Dakle, B-17 bi se mogao nazvati prirodnom hemioterapijom ili ubicom tumora bez stetnih posledica po zdravo tkivo, ali ne i lekom za rak. Da je maligni tumor u stvari rak nametnula je zdravstvena mafija kako bi mogla ubedjivati ljude da time sto im odstranjuje tumor, sto ga zraci i sto im ceo organizam truje hemioterapijom u stvari ih leci, iako o tome nema ni pojma. Svaki tumor, pa i maligni je samo posledica bolesti, a RAK je bolest prisutna u organizmu. Sto znaci da ne postoji "Rak jetre" ili "Rak dojke" ili bilo koji drugi rak, vec postoji RAK kao bolest a posledice su tumor na jetri, debelom crevu ili bilo kojem drugom organu. Covek "puca" gde je najtanji, a to gde je najtanji zavisi od njegovog dotadasnjeg zivota ili zivota majke ako je u pitanju rak kod dece. Lekari to lazno prikazuju kao rak nekog od organa, jer, kako bi drugacije opravdali ono sto cine ljudima koji im dodju u ruke, a u sustini se u opste ne bave primarnom bolescu, ne bave se uzrokom nastanka raka, NE BAVE SE RAKOM U OPSTE.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SEGIDRIN
PostPoslato: Sub Nov 13, 2010 12:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 12, 2010 11:34 pm
Postovi: 26
I ovde vazi isto pravilo kao i u drzavi. Blokada svake informacije koja nije zvanicna medicinska. Pokusao sam obavestiti forumase gde mogu da nabave B-17, ali telefon nije objavljen. OK to se mozda moze smatrati nekom reklamom, ali da li je dozvoljeno da napisem da svi koje interesuje B-17 treba da prelistaju sve casopise o lecenju biljem (mogu to i na kioscima) i nadju telefon na koji mogu poruciti B-17.
To definitivno nije lek za rak, ali moze mnogo pomoci u resavanju problema s tumorima. Naravno, ne uzima se sam vec je uz njega potrebno uzimati i C vitamin i enzime, koji se mogu naci i u apotekama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SEGIDRIN
PostPoslato: Pon Nov 15, 2010 6:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 05, 2010 1:30 am
Postovi: 28
Bilo bi lijepo da se šverceri uklone sa foruma zajedno sa njihovim postovima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SEGIDRIN
PostPoslato: Čet Nov 18, 2010 7:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 21, 2008 8:28 am
Postovi: 6
Mami su rekli doktori da su iscrpljene sve medicinske mogucnosti lecenja kancera u epifaringsu i da bi trebalo potraziti alternativne nacine lecenje posto joj je organizam prilicno ostecen od terapija. Kancer je u ekspanizi ali za sad ne u prevelikoj. Naravno da smo svi sad u frci pa sam poceo da trazim po internetu razna iskustva ljudi i ovaj Segidrin mi je delovao prilicno obecavajuce. Malo me plasi sto je vecina ljudi uzimala tek pred kraj i iskustva su da su im olaksala poslednje dane. Ja odbijam da poverujem da je sa mamom taj slucaj i nadam se da se njena situcija moze bar iskonrolisati da ostane na ovom nivou ili joj produziti zivot. Da li mi neko nesto blize moze reci o upotrebi Segidrina u takvim okolnostima a ne u ublazavanju poslednjih dana? Ako moze na pp broj gde se on moze nabaviti i ako neko ima bilo kakvu ideju sta jos moze biti korisno....
Hvala unapred.........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SEGIDRIN
PostPoslato: Uto Nov 23, 2010 12:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 23, 2010 3:40 am
Postovi: 2
Ovo sam našao na ruskom sajtu.

http://www.vasha-apteka.com/lekarstva/segidrin_60_mg.htm

Nije mi jasna razlika izmedju ova tri ponudjena.

Inače, ne može se dobaviti regularno iz Rusije jer rusi imaju strog režim izvoza lekova.
Zvao sam ovu i još nekoliko apoteka u St. Petersburgu i kažu mi da je najbolje poslati po nekom ko putuje jer DHL-om ili UPS-om lek može poslati isključivo farmaceutska kompanija uz gomilu dokumentacije i postupak koji retko traje manje od 30 dana.

Znači da smo prepušteni švercerima i korumpiranim doktorima gde se ja jako loše snalazim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SEGIDRIN
PostPoslato: Uto Nov 23, 2010 12:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 23, 2010 3:40 am
Postovi: 2
Rusi ga daju na recept.
http://www.e-lekar.ru/art/43807/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SEGIDRIN
PostPoslato: Sre Dec 01, 2010 11:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 30, 2010 11:55 am
Postovi: 2
Molila bih sve one koji su uspesno nabavili lek da mi kazu gde su uspeli da ga pronadju,i kako bih ja dosla do njega jer mi je potreban,mozete da mi ostavite i pp.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SEGIDRIN
PostPoslato: Sre Dec 01, 2010 12:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 30, 2010 11:55 am
Postovi: 2
greska


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SEGIDRIN
PostPoslato: Pon Dec 06, 2010 12:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
Ali je napisao:
Bilo bi lijepo da se šverceri uklone sa foruma zajedno sa njihovim postovima.


Pa tih ,,svercera'' ne bi bilo uopste da je svet normalan i da postavi pred ljude sve mogucnosti a ne da moraju da se snalaze kako znaju i umeju u trenucima kada su pritisnuti mukom a kao jedina opcija im ostaju uglavnom nedolotvorne hemoterapija i zracenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SEGIDRIN
PostPoslato: Sub Dec 25, 2010 12:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
Imam dve kutije Segidrina (100 tableta), 0,06 grama.

Zelim da ih poklonim onome kome trebaju. Molim one koji su zainteresovani da se jave na PP. Lekove cu poslati postom i snosicu sve troskove. Ne zelim da obe kutije dam jednoj osobi, vec da ih rasporedim na po jednu za dve osobe i njihove porodice. Molim vas da naznacite tacnu adresu i kontakt telefone.

NAPOMENA: lek je nabavljen direktno iz Rusije, rok trajanja mu je do novembra 2011. godine.

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SEGIDRIN
PostPoslato: Pon Dec 27, 2010 3:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 25, 2010 2:59 am
Postovi: 6
Samo da se zahvalim batapa na plemenitom gestu. Kazu da se za lek ne kaze hvala, ali ovde nije u pitanju lek, vec covecnost i zelja da i u muci ostanemo ljudi, sacuvamo dostojanstvo i pomognemo jedni drugima. Jos jednom, batapa, hvala u ime moje porodice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SEGIDRIN
PostPoslato: Pon Dec 27, 2010 11:03 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
Stekao sam utisak da ste dobri ljudi i zaista mi je zao sto vas je snasla ova muka. Znam da ne odustajete. Bitka nije izgubljena, daleko od toga. Glave gore i samo hrabro!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SEGIDRIN
PostPoslato: Sub Jan 01, 2011 2:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 5:53 pm
Postovi: 5
Postovani, zanima me dali moze da se Segidrin kombinuje sa lekom Escozul?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SEGIDRIN
PostPoslato: Ned Jan 02, 2011 2:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 25, 2010 2:59 am
Postovi: 6
Batapaa hvala na lepim recima! :) Sto se tice segidrina, uveli smo ga tati i dosta mu je pomogao. Povratio mu je snagu, poceo je da jede i ima bolove u meri za koju je dovoljan diklofenak. Za sada radi! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SEGIDRIN
PostPoslato: Uto Jan 04, 2011 12:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jul 20, 2010 4:04 pm
Postovi: 98
nvic !!! jesi li nabavio escozul??? kako ??/ kako pomaze?? reci molim te jer i ja razmisljam da ga nabavim...puno srece i javi se !!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 221 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 55 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: