Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sub Okt 16, 2010 3:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 24, 2010 9:43 pm
Postovi: 7
Ja zivim na opstini Vozdovac, a otvorila sam karton u domu zdravlja na Novom Beogradu, tako znam da moze. Sestre prave problem, ali ako im stavis do znanja, onda ucute.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Nov 12, 2010 1:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 7:21 pm
Postovi: 25
Lokacija: beograd
Ja da se dopunim i pohvalim ovde vec pomenutog dr Zivanica iz Ananlife, radio mi je 4d ultrazvuk i sve je bilo u redu, ali je mojoj koleginici otkrio da beba ima rascep usne na rutinskom pregledu u 9 mesecu, a njen ginekolog to nije video za svih devet meseci!
A ja sam imala katastrofa iskustvo sa doktorkom Tatjanom Pavlovic iz ordinacije MEDIKOM u Branicevskoj ulici. Imala sam jako bolnu infekciju spoljnih genitalija, ona mi je rekla da je to trihomonas, polno prenosiva bolest i da mi je to sigurno preneo decko, ali da mu ne uzimam za zlo jer je za muskarce prevara samo zabava radi sexa!
Posto me je nakljukala antibioticima u nenormalnim kolicinama, kao i mog decka, dobila sam kandidu, ali kada sam otisla kod nje, ona je rekla: "STA BI SAD OVO MOGLO DA BUDE?". Dala mi je da mazem pantenol (!?) a kada sam otisla kod drugog ginekologa, on je ostao u soku od toga koliko se kandida rasirila, a samo jednim pogledom je procenio da je u pitanju kandida. Onda je uradio bris, i rekao da nikad nisam ni imala trihomonas! Pri tome, to mucenje je trajalo mesec dana, trpela sam uzasne bolove i neprijatnost. Naravno, svi pregledi i pogresne dijagnoze su skupo naplaceni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Sub Nov 13, 2010 4:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 13, 2010 4:34 pm
Postovi: 4
kaly je napisao:
nesto sam zaboravilA, UKOLIKO NEKO TREBA DA SE OPREDELI ZA NEKOG GINEKOLOGA U DZ VRACAR niposto da ne ide kod doktorke TESIC! Zena je usfrustrirana, nezadovoljna sobom, ukoliko vas primi pred pauzu gledace da vas otalja jer joj se kafa hladi. Posto ocigledno ima neki procenat sto radi sa privatnom laboratorijom stalno ce vas slati na razne analize a pritom vas nece ni pregledati. imala bih jos dosta da vam pisem o njoj pa ako nekoga zanima...




Da li je jos neko imao losa iskustva za dr Tesic iz ZC Vracar?Ona je trenutno moj ginekolog i planiram da je menjam, jer je uzasno gruba i uvek me povredi prilikom pregleda !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Ned Nov 14, 2010 8:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Avg 27, 2010 4:17 pm
Postovi: 66
Da li neko ima iskustva sa Dr Miljanom Stankovicem iz Americke klinike u Francuskoj ulici? Cula sam da je sjajan strucnjak, stalno se usavrsava i ima dosta rezultata iza sebe... Da li je neko licno isao kod njega i kakvi su utisci? Ja sam skoro imala pobacaj i sada bih da se doooobro pripremim za narednu trudnocu a to pre svega znaci doktor od poverenja.
Hvala

_________________
1 dinar ulozen u preventivu zdravlja odraslog coveka stedi 64 dinara;
1 dinar ulozen u preventivu zdravlja deteta stedi 200 dinara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Nov 15, 2010 7:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 15, 2010 7:01 pm
Postovi: 1
Bezite od dr.veber koja radi kod miletica.Ja zivim u inostranstvu i rak na test mi je bio u inostranstvu pozitivan i posto sam bila letos kuci ajd da odem da i tu poverim i odem ti ja kod nje. Ona me pregleda i uzme bris i odem ti ja sutra po rezultat kaze negativan. Ja se malo smirim vratim se u inostranstvo ali nesto mi ne da mira pa odoh ja ponovo na test u inostrnastvu opet pozitivan ..odem ponovoi opet pozitivan.III-KA PAPNIKOLAU. Od tad su me i operisali i sad sam ok znaci da sam verovala dr.veber za 5 ili 6 godina bi mi vec matericu izvadili a mozda vec i metastaziralo!!! :cry:
Eto vam moje iskustvo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Uto Nov 16, 2010 11:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 16, 2010 11:53 pm
Postovi: 1
Citala sam vase postove i zelim da dodam da ja idem u odinaciju ''Jurisic'', i da su mi do sada bili dobri, ali poslednji put su me uzasno inervirali, em su me zbrzali, em mi je sestra terapiju izdiktirala telefonom. Iskreno se nadam da je pogodila da je to meni prepisana terapija, s obzirom da mi je rekla da opusteno mogu da imam sex, dok primam terapiju, a na samom uputstvu leka pise da ne treba upraznjavati, i kada sam je pitala odakle mi infekcija, lupila je ko iz topa da je to pad imuniteta. I pukla sam, zato sto ih placam za komunikaciju sa sestrom. :-?
I danas sam u novinama videla reklamu za kliniku Radojcic?
Jel ide neko kod njih, jer bi ja menjala ginekologa, a ne znam kakvi su?
Stvarno sam vise ocajna, ne znam kod koga da idem. Svako ide kod razlicitom i razlicito mu odgovara. A sve sto trazim je strucnost i samo pet minuta objasnjenja sta mi je, ako vec imam neki problem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Nov 17, 2010 11:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 24, 2010 9:43 pm
Postovi: 7
Od srca ti preporucujem doktora Zorana Stankovica. Nego ga je ovde i ocrnio, ali po meni najbolji doktor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Nov 17, 2010 10:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 10, 2007 12:01 pm
Postovi: 14
Da li neko zna u kojoj klinici/ordinaciji sada radi Dr Zoran Stankovic koji je otisao iz poliklinike "Jevremova"?

Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Nov 22, 2010 7:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 07, 2006 1:07 pm
Postovi: 9
Lokacija: Beograd
Pitanje za amb:
Da li mislis na Zorana Stankovica sa Instituta za majku i dete ili iz "Jevremove"?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Nov 22, 2010 9:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 17, 2010 7:09 pm
Postovi: 1
Nova sam na ovom sajtu.
Citajuci vase komentare odlucila se za doktrorku Djuran Maricu u Domu zdravlja "Dr.Ristic". Nisam pogresila.
Doktorka je ljubazna, nezna, strpljiva, strucna, potpuno posvecena svakom pacijentu.
Zadovoljstvoje bilo popricati sa njom.
I o samoj klinici sve najbolje.
Ljubaznost i efikasnost u radu su nesto sto retko srecemo u domacem zdravstvu.
Dakle, drage dame, jos jedna od toplih preporuka...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Nov 22, 2010 11:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 24, 2010 9:43 pm
Postovi: 7
Doktor Stankovic sa Instituta za majku i dete.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Uto Nov 23, 2010 1:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 22, 2010 1:40 am
Postovi: 4
Zdravo svima, da li neko zna ako radi privatno profesor Vasiljevic, gdje, tj da mi da broj telefona klinike, adresu i sl?
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Uto Nov 23, 2010 1:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 22, 2010 1:40 am
Postovi: 4
Posto sam nova na forumu, a rijec je o naj ginekologu, ja bih toplo preporucila profesora dr Mladenka Vasiljevica, jer je covjek em profesionalac, em strasan strucnjak, a da ne govorim koliko je smiren prijatan i prizeman covjek, s obzirom ko je i koliko je uvazavan kod nas i u svijetu. Ja sam mu se javila sa velikim tumorom jajnika, o u roku od par dana je organizovao da budem opereisan na GAK-u Narodni Front. Nisam uspjela izganjati uput sa svog klinickog centra, pa sam sve placala u Bg, ali ne zalim ni jednog novcica, vjerujte mi. Sa mnom su lezale i druge cure koje su placale, bile su iz Crne gore i sa Kosova, ali njihovi uopste nisu brinuli o njima koliko prof Vasiljevic o meni. Nisam se ni u jednom momentu osjecala samo, a bila sam sama u Beogradu, toliko je ulivao povjerenje, da sam ja bila citavo vrijeme smirena, a to mi je bila prva operacija tog tipa u zivotu. Imala sam samo jednu operaciju loma noge i to je to. Zaista samo rijeci hvale za njega.
puno pozdrava


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Nov 24, 2010 2:04 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Avg 07, 2005 2:29 am
Postovi: 150
Da li je neko radio privatno ekspertski ultrazvuk kod dr Milana Luzajica? Iskustva?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Dec 02, 2010 2:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 02, 2010 1:43 am
Postovi: 9
Sestre prave problem, ali ako im stavis do znanja, onda ucute. Nova sam na forumu dosta sam postova procitala unazad,i sve bi da i ja nesto napisem tj. o mom problemu pa nikako,ali me je ova recenica bas nasmejala i naterala da nekako krenem i ja u ovu avanturu.Pozdrav pre svega svim forumasicama.Ja sam inace med. sestra i radim u jednom domu zdravlja i to na ginekologiji.Zato mi je i smesna ova recenica "sestre ucute".Naravno da nema problema oko otvaranja kartona na jednoj teritoriji,a zivite na drugoj.To je vas izbor.Mozda ce vam biti cudno zasto ja trazim neku pomoc i informacije ovde kad mogu da dobijem direktno od svojih lekara,ali mi oni svi tvrde neke razlicite stvari a ja bi trebalo da odlucim sta je najbolje.Moj muz i ja pokusavamo neko vreme da dobijemo bebu tacnije 7 meseci,ali ciljanih odnosa.Nakon folikulometrije odma na posao,ali nista.Imam 31 godinu i 1 operaciju jajnika tj. cisti i jednu punkciju.Ceo zivot sam po lekarima ali kao pacijent,takoreci sam se navikla,ali jako je tesko biti pacijent onako sav uplasen i sludjen na klinici.Radila sam neke hormone klasicne u nekoj priv. lab. testosteron mi je malo povisen i estradiol.Moji lekari su mi rekli da bi trebalo da idem na kliniku 1 dan da mi se uradi kompletan hormonski status.I da plako krenem sa daljim ispitivanjima,kao nema cekanja vise...Da li je neko radio taj horm.status koliko se tamo tacno bude,neka se javi neko ko zna.Dvoumim se naravno da li ici kod privatnika i kod kog? ili na kliniku?Odmojih lekara sam cula za dr Radulovica koji je odlican za sterilitet kao i dr Radunovica iz visegradske i za Ivanovice ali sad stvarno ne znam gde bi.Neko mi opet kaze da idem prvo u visegradsku kod dr Spremovic da uradim te hormone da je ona za to odlicna pa posle zavisi od nalaza sta cu.Za spremovicku moram sad da zovem da zakazem za januar,sto meni nije problem sacekacu,taman da skupim jos hrabrosti,a mozda i uspe nesto prirodnim putem.Kakva je ona?Kakav je princip rada?A htela sam da se raspitam i o dr Pantovicu iz visegradske da li neko ima sa njim iskustva,ja sam bila kod njega na nekom pregledu i bas sam bila zadovoljna,ali ne znam da li i dalje da idem kod njega ili da menjam,mislim koliko je on upucen u sterilitet.Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 83 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: