Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Dali je ovo normalno ?
PostPoslato: Uto Avg 31, 2010 10:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 31, 2010 9:52 pm
Postovi: 2
Ja imam 15+ (za 2mj 16) godina,a moj penis je 18cmm.
Te zanima me dali je to normalo u tom periodu imati ili je to mozda i malo vise nego sto ostali imaju.
Te u drustvu sam skucen,pred curama se znojim(imam tremu) te nikad dosad nisam imao curu,
I nije sad da ja letim za curama, ja u svojoj glavi imam samo osjecaj da bi radio one stvari s njima a nemam kako bi ih volio itd nemam bas emocija za to.
a i neznam kako prici curi nekoj......
Te najvise vremena provodim za kompjuterom,jer zaradjivam na internetu a i jos dobiem od sponzora kad igram za njih igru.
Te po cijeli dan radim.Pa kad udem u kucu neda mi se ici vani u grad.

-Dali mi mozete dati savjet kako da prilazim curama ..itd da izgubim taj strah
-dali je moj penis u normalnoj velicini za moje godine


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dali je ovo normalno ?
PostPoslato: Sre Sep 01, 2010 2:52 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 06, 2010 6:00 am
Postovi: 75
Ja imam 15+ (za 2mj 16) godina,a moj penis je 18cmm.
interesantan pocetak.....

Damire, sto se tice tvoje treme pred devojkama to je normalno. Niko nije bio previse samouveren i nikome nije islo lako u pocetku. Jos si mlad i to ce vremenom doci na svoje. I sve ide postepeno i bas je i car svega u tome.Ako sad ne shvatas shvatices ne brini.
Da bi poradio malo na svojoj samouverenosti ne bi bilo lose da se manes sedenja pred kompjuterom i da malo vise izlazis sa svojim vrsnjacima. Pa ces vremenom videti kako da i pridjes nekoj devojci koja ti se svidja jer ne postoji obrazac kako i sta jer svakoj devojci ne prija isti pristup.Dobro ajde,lepa rec, kompliment, ljubaznost skoro uvek prolazi ( samo se trudi da u tome ne preterujes :lol: jer pa to moze da ima suprotan efekat ) a to skoro zavisi od toga da li se nekoj svidjas ili ne.
A svideces joj se ako te vidi da si drustven ( obicno devojke vole kad vide da se neki momci druze i bave recimo nekim sportom ) interesantan, nije lose da budes i duhovit :wink: da imas nesto sto te zanima cime se bavis.Ako si doteran pri tom ne mislim na skupe stvari ili u trendu vec vise uredan. Uostalom, mala doza nesigurnosti nekim devojkama moze da bude i simpaticna...
A za ono o velicini stvarno ne znam.... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dali je ovo normalno ?
PostPoslato: Čet Sep 16, 2010 7:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
sto se tice duzine treba da budes prezadovoljan... :wink:
penis raste otprilike do 16. godine, neka prosecna duzina je oko 15-16cm, tako da mozes da budes ponosan i ne brines uopste :wink: sto se tice ovih drugih problema koje si naveo sve je to normalno za tvoj uzrast, tek ti je 15 godina, sve ce to doci na svoje, polako...to su godine kada kod mladih pocinju da se javljaju takve zelje a realizacija jos uvek nije bas tako lako izvodljiva, i onda "lude", hehe, ali to polako dolazi sa vremenom, sa daljim sazrevanjem, i svi mi prolazimo kroz tu fazu, i sve je to normalno... :) bitno je da ti budes potpuno rasterecen, ne brines, vec se potpuno opustis, i zajedno sa vrsnjacima prodjes kroz sve ono sto taj period zivota nosi sa sobom... :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: