Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: sex posle terapije lijecenja raka grlica materice
PostPoslato: Ned Jun 27, 2010 4:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 06, 2010 10:11 pm
Postovi: 39
imam pitanje ..koje je za mene vazno ..a mislim i za druge zene koje su prosle ovo sto ja ...
prosle godine mi je zbog raka grlica materice ..uradena radikalna histerektomija po onoj W.....,ujek zaboravim naziv, metodi..ostranjeni su i jajnici i 3 cm vagine..isla sam i na zracenje i unutrasnjo i vanjsko ...5 i 22 tretmana...i sve zavrsila u junu prosle god ..sad je po tom pitanju sve ok
i sad postavljam pitanje sta sa sexom....imala sam par odnosa ..koji naravno nisu bas ono sto sam imala prije ...jer uz sve ja sam sebi nabila komplekse ..zato sto mi je vagina skracena i zbog suhoce ...a i imam bol ..ako nista ne upotrebljavam ...orgazam mogu da dozivim ..sto je super ..kako da kazem ...samozadovoljavanjem ...:))
e sad sta da radim po pitanju suhoce ..postoji li nekakva krema ,nmast ili sl. sto bi mogla da stavim u vaginu pa recimo dosta prije samog odnosa ...nekako mi to neprijatno ..opet moji kompleksi ..
i da li iako mi je sad vagina skracena ...muskarac moze da uziva samnom ....mozda je glupo pitanje ..ali me interesuje iskren odgovor ...provjerila sam .:)..vibratorom ..dubina oko 10 cm ..nemojte mi se smijati ..mozda su pitanja glupa
cekam odgovor i pozz!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sex posle terapije lijecenja raka grlica materice
PostPoslato: Ned Jun 27, 2010 4:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Za kompleksima nema potrebe a duzina koju pominjete je i vishe nego dovoljna da biste potpuno normalno uzivali u seksualnom odnosu! Posebno sto je orgazam moguc samozadovoljavanjem.

Prosek duzine mushkog polnog organa i jeste izmedju 10 i 13 cm tako da nema problem ashto se toga tiche, jedino je mozda problem vasa opushtenost prilikom odnosa, a to je vec drugachiji problem. Hocu reci, nije anatomski!

Vlaznost vagine jeste problem posle operacije, ali to jako lako mozete reshiti koriscenjem lubrikanta pre i tokom odnosa.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sex posle terapije lijecenja raka grlica materice
PostPoslato: Pon Jun 28, 2010 1:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Moje pacijentkinje koje su imale histerektomiju rekle su da je sve u redu i da dzentlmeni sa kojima su bili nisu ništa primetili, niti se žalili, sve je kao i obično. Štaviše, da pomenem i to da je i kod neoperisane žene dužina vaginalnog kanala oko 7cm, ali postoji rastegljivost koja omogućava odnose. Bez kompleksa i bez brige.

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sex posle terapije lijecenja raka grlica materice
PostPoslato: Pon Jun 28, 2010 11:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 06, 2010 10:11 pm
Postovi: 39
....hvala najljepse na odgovorima !!!!
odlucila sam da se bacim na najljepsu sporednu stvar na svjetu ...naravno posle fudbala :wink:
..hmmmm...nesto se sve smjesim ....
dosta vise razmisljanja o bolesti i kompleksima ...u pravu ste !!!!
jos samo da nadem Dzentlmena....ma snaci cu se ja nekako
veeeeliki pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sex posle terapije lijecenja raka grlica materice
PostPoslato: Uto Jun 29, 2010 12:04 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Bravo :) Uzivajte!

Srecno i pishite nam kad se setite :)

Samo je bitno da ste srecni a sve ostalo u zivotu su nebitne stvari :) (ukljuchujuci i fudbal, a svesna sam da ce me svi mrzeti zbog ovog komentara :))

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sex posle terapije lijecenja raka grlica materice
PostPoslato: Ned Jul 25, 2010 6:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 06, 2010 10:11 pm
Postovi: 39
opet ja.......
znam da sam dosadna ...ali ..pa ok ..ja se bacila na posao ...hahah :D
i ajd lijepo ...ali ipak ne moze do kraja ...hvali brate duzine ..ajd super je sto je uska ..hhaha ...cuj mene ...profesionalka ...ali nema duzine ....
koji Vrag se opterecujem ...ali nermam pojma ..je li mu bilo lijepo ...interesuje me musko glediste ..ono plitka ....dzentlmen je svrsio ..ali ja naravno ne ..jer sam opterecena kao sam davo .... :o
pitanje ...moze li muskarcu biuti lijepo ...kad je ljepsa polovina ..uska i plitka????
ne treba mi utjeha nego istina ....
pozz od mene !!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sex posle terapije lijecenja raka grlica materice
PostPoslato: Ned Jul 25, 2010 11:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 18, 2008 7:10 pm
Postovi: 331
On ne samo sto je dzentlmen...nego je i kapitalac :lol: Scepaj ga, ne daj ga , jer je muskarac :)
Moram malo da se nasalim...ajd, cekam da cujem hoce li se javiti neko cija je partnerka imala rak grlica ...pa da iz prve ruke cujemo sta i kako. Male su sanse da se takav ko javi ovde, ali kolike su tek sanse bile da mi zakcimo ovo, pa zakacismo. Nista nije nemoguce :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sex posle terapije lijecenja raka grlica materice
PostPoslato: Uto Jul 27, 2010 11:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 06, 2010 10:11 pm
Postovi: 39
hahahhaah......ja sam ti sad idealna ....kod mene su svi KAPITALCI... sada :wink:
sve u svemu ...trazi se MALI :roll: ....hahhaahah...da mi je ovo neko rekao da cu izgovoriti ..ne bi mu vjerovala .....ovo stvarno postaje komicno.....ima neke sege ....bosanski termin...u ovom raku...ocito se onaj gore malo sali sa mnom.... :P
ajd dobro ...pregrmila sam ovo cudo od bolesti ....valjda cu i ove seksualne probleme ....
sta je gore...pitanje je sad?! :oops: ...malo me sramota ....cuj mene ...do juce se borila za zivot a sad.....sex pa sex.....hahhahaha...sta ti je zivot ....
a mozda sam ja malo prolupala ??????......presla sam teme iz oblasti ginekologije ,urologije..sexologije ...vreme mi je izgleda..da malo skoknem i to psihijatra ... :D
a lijepo su mi rekli da vise necu imati zelju ....sta su mene zeznuli..pa samo mislim na to ..cim me malo prestane boliti ...hahahah...ipak je mozak najvazniji sexualni organ...
lupam...odoh!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sex posle terapije lijecenja raka grlica materice
PostPoslato: Uto Jul 27, 2010 11:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
:) da postoji neko takmichenje za najbolji post na forumu ja bih glasala za ovaj Vas poslednji bar 1000 puta :)

Kako ste samo vesela osoba, a niste mozda ni svesni :)

Ne opterecujte se puno, nije taj sex bash najbitniji :) a zelja moze da vam se pojacha chak a ne da nestane :)

Mali ili ne bitno da ga nadjete i da uzivate, a dok ne dodje mali uvek mozete sami sa sobom da se super provedete :)

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sex posle terapije lijecenja raka grlica materice
PostPoslato: Sre Jul 28, 2010 12:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 06, 2010 10:11 pm
Postovi: 39
HHAHAHA pa provodim ......
mozda sam i zato zabrinuta ...tek sam sad skontala kako je to super ...pa se navadila ..pravo :lol:
ma onaj moj dentlmen se javlja ...to znaci da i nije tako lose...hhahaahh :wink:
a kao u onoj pjesmi Tijane D .....nadem Kineza ..pa spojim ugodno sa korisnim......hhahaah ...koja ideja ..zar ne ?????
hVALA SVE U SVEMU.....DOSTA STE MI POMOGLI..ISKRENO...SAD MALO POZITIVNIJE GLREDAM NA SVE OVO....A PUNO SAM SE OPTERETILA ....JOS JEDNO HVALA ...A JA SE OPET JAVIM AKO IMAM KAKVIH DILEMA ....USPUT ....POSTOJI LI NA NASIM PROSTORIMA ZAMJENA ZA REPLENS...DUGOTRAJNI LUBRIKANT?????
E STVARNO SAM DOSADNA ....
POZZ I HVALA,HVALA,HVALA........


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: