Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hitno!
PostPoslato: Sub Jul 17, 2010 3:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 17, 2010 3:12 pm
Postovi: 1
Moj decko i ja, smo imali prvi seksualni odnos, imamo po 17 godina... U vezi smo 10 mjeseci i sinoc smo odlucili da to zajedno uradimo... Trudio se da bude sto njezniji da me ne bi boljelo, medjutim bolilo me je, bilo je malo teze probiti himen, ali smo pravili pauze.... isli smo sve dublje i dublje, bol je bio sve jaci... posle par minuta vidjeli smo na krevetu malo krvi........................................Nismo imali problema sa kondomom, niti je on svrsio u mene ... !! ali vec jutros, kada sam ustala, nisam mogla da jedem, bilo mi je muka pri samoj pomisli na hranu......... i naravno nisam jela... nakon otprilike sat i po, povratila sam.... i sve vrijeme mi se nista ne jede !!! samo mi se pije voda................. SADA SE MI BRINEMO DA LI SAM TRUDNA, ILI STA JE U PITANJU, NEMAMO NIKAKVU IDEJU.... ........................... ODGOVORITE HITNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno!
PostPoslato: Ned Jul 18, 2010 10:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 16, 2010 7:23 pm
Postovi: 38
ne brini...za sad :)

ako nije svrsio u tebe ne mozes biti trudna.
Takodje simptomi trudnoce ako se ne varam se javljaju tek u trecoj ili cetvrtoj nedelji trudnoce,ne tako nekoliko sati posle odnosa.
Nema potrebe da brines.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno!
PostPoslato: Ned Jul 18, 2010 12:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Ma kakva trudnoca :)

A muka ti je zato shto si ushla u svet odraslih zena :) psihichki deo tvoje lichnosti zna jako da utiche na to kako ce se osecati i ponashati fizichki deo tebe :) Opusti se, izgubila si nevinost, krv je znak da je himen probijen, sada sledeci put samo sto vishe opushtanja, sto vishe predigre, sto vishe da se aktiviraju tvoje zlezde i ovlaze sam ulaz u vaginu i samu vaginu i polako :) mladi ste i tek otkrivate kako sve funkcionishe.

Ne moze to iz prve da bude savrsheno :( niti treba da bude :)

A sto se tiche umishljanja i tripovanja trudnoce, najbolje je da oboje prochitate neshto vishe o koncepciji, o tome kako gde sta kada, p aonda da mozete opushtenije da se volite. Iako su ovakve muke normalne za jedan mlad organizam, bez ikakvog znanja i podataka se upushtate u odnose, a nije to najchesce tako lagana igra :)

U svakom sluchaju, jako pohvalno shto koristite zashtitu, i za sada kada ste mali, j mladii najbolje je da te tako shtitite, kondom i onda ne boli glava :) redovno odrzavanje higijene, smanji unos secera, cigareta ako pushish, pojachaj unos technosti posebno u ovim vrelim danima, technosti kao voda, prirodni chajevi, jogurt, mleko, a ne gazirani slatki sokovi i sl.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: