Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: wen bez dowivenog orgazma
PostPoslato: Uto Apr 27, 2010 6:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 27, 2010 9:11 am
Postovi: 5
zdravo svima danas sam otvorila duwu jere moram prigat s nekim bar anonimno jasam 31 god imam dvoje dece udalasam se sa 18 prije braka imalasam dugu vezu 3 godine kad sam trebala biti intimna sa nim ja nisam htela da prije braka imam seks on me je ostavio al valjda gisto da me pomugi a ja glupa koja sam bila uvek strogo vaspitana u trenutku slabosti otiwla sa drugimogajna spava lasam sa nim a nisam ga ni bolje poznavala izgubila nevinost koju dugo guvalaonda udala se za muwa kojek sam videla dva put da bi otiwla od ocamuwa nikad nisam volele i ne volim a dve dece imam na silu gisto sek szbog mira da ne bime vregao i evo12 godina seks imam 5 puta godiwno u 5 minuta a orgazam nikad nisam dowivela niti znam kako je da vodiw ljubav i imaw seks s nekim s kim bi celu drhtala al neznam mnogo mi je tewe jer sam mlada,veoma lepa,obrazovana i kulturna i sve mi je tewe i tewe wivim za decu al ta je ljubav druga i neznam wtwa da radim .a kad te neko vrega i maltretira nema ni volju za seks


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: wen bez dowivenog orgazma
PostPoslato: Pon Jun 14, 2010 5:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 15, 2009 4:09 am
Postovi: 25
Lokacija: Beograd
U potpunosti te razumem! S obzirom da si patrijarhalno vaspitana, seks sa drugim muskarcem pretpostavljam da kod tebe ne dolazi u obzir, mada ako bi nasla muskarca kome se stvarno svidjas i ne zeli da te povredi mislim da bi vredelo da pokusas i da vodis ljubav sa njim. Imam prijateljicu koja je isla sa deckom 4 godine i nikad nije sa njim dozivela orgazam tako da je na kraju sva isfrustrirana raskinula jer nije mogla to da podnese. Da bi ljubav trajala oba partnera trebaju da vode racuna i da neguju seksualni zivot, pa cak i ako posti neki problem treba biti otvoren i razgovarati o tome, jer moze na kraju biti kasno. Pogotovo sto ti imas klince pa je tebi jos teze. Zrtvujes sebe maksimalno! Pokusaj da pricas sa muzem mozda bude imao razumevanja i promeni neke stvari kod sebe. Vreme prolazi i sve ce ti biti teze da se nosis sa tim, da ceznes i venes a mlada si zena a muskaraca ima koliko hoces sigurno mozes naci nekog ko ce te iskreno voleti i sa kim ces biti srecna i zadovoljna. Zelim ti puno srece i ljubavi!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: wen bez dowivenog orgazma
PostPoslato: Pon Jun 14, 2010 4:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 27, 2010 9:11 am
Postovi: 5
hvala na lepim savetu ali ja mislim da onakvih muwkarca o kome ti prigaw ne postoje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: wen bez dowivenog orgazma
PostPoslato: Pon Jun 14, 2010 4:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 27, 2010 9:11 am
Postovi: 5
a wto se tige mene i mom muwu nemowe niwta biti jer trudilasam se svih ovih godina na sve moguge nagina al niwtwta jer iz sve mrwnje ,uvrede ,i ruwnuh regi ja ne osegam niwta prema nemu a da bi s nekim dowiveli orgazam trebalobi osegati nekih bar odregenih gustva kao wto su ljubav,sigurnost ,newnost i puno toga


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: wen bez dowivenog orgazma
PostPoslato: Sre Jun 16, 2010 12:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 15, 2009 4:09 am
Postovi: 25
Lokacija: Beograd
Mislim da i on ima neki problem cim se tako ophodi prema tebi. Mozda je zatvoren isuvise kao osoba pa o tome ne zeli da prica i jedina uteha mu je da te vredja i omalovazava kao da si ti stvar a ne zivo bice od krvi i mesa. Mozda bi pomogao individualni razgovor sa psihologom a mozda cak i gupni pa da odete zajedno. Mnogo parova ima slicnih problema u braku, treba samo potraziti pomoc! Preporucio bih ti knjige cuvenog psihologa Dzon Greja ("Muskarci su sa Marsa a zene sa Venere", "Mars i Venera u spavacoj sobi") koji se upravo bavi tim problemom musko zenskih odnosa. Steta bi bilo da se vas dvoje razvedete i da klinci trpe sve to. Mislim da bi vredelo potruditi se. Verujem da si ti spremna na to ali treba samo muza "smekerski" da navedes na to da se i on potrudi. Parovi koji su posecivali Grejeve smenare su odusevljeni njegovim metodama. Nabavi molim te njegove knjige i procitaj ih. Ja sam ih izucio i veruj mi da zlata vrede njegovi saveti. Najveci je stos u tome da nateras partnera da se i on trudi i da ulaze u vasu vezu a ne samo da je degradira i unistava i ignorise tvoja osecanja. Obavezno procitaj knjige i ukapiraces o cemu govorim!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: wen bez dowivenog orgazma
PostPoslato: Sre Jun 16, 2010 6:14 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 1:58 pm
Postovi: 141
houp je napisao:
hvala na lepim savetu ali ja mislim da onakvih muwkarca o kome ti prigaw ne postoje

Gresis, iako se slazem da su mnogi kreteni, ovako gledajuci drugove, ima i normalnih. Verovatno nisi imala srece sa njima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: wen bez dowivenog orgazma
PostPoslato: Uto Jun 22, 2010 8:13 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 4:47 pm
Postovi: 532
Lokacija: Backa Palanka
Ako se tako ophodi prema tebi onda te ne voli. Nađi nekog drugog koji će te voleti i sa njim će sve biti drugačije. Spasi sebe nikada nije kasno za novi početak.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: