Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: BIOPSIJA GRLICA MATERICE I SPRZAVANJE RANICE
PostPoslato: Sub Feb 06, 2010 11:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 09, 2006 1:21 pm
Postovi: 567
Lokacija: Beograd
Molim vas da mi odgovorite sta je sve moguce utvrditi biopsijom grlica? Da li samo promene na samom grlicu ili i uzrok tih promena( u smislu bakterija,gljivica ,HPV-a ) ? Predlozena mi je biopsija i sprzavanje ranice na grlicu ? Da li u Visegradskoj rade sprzavanje radio talasima ili klasicno? Da li je bolno? Ako neko ima slicna iskustva ili neko od lekara zna kako se radi u Visegradskoj neka mi da savet.Imam uput za Visegradsku. Imala sam 2 porodjaja i ranicu koja se pojavila posle prvog porodjaja. Vec 10 godina je lecena raznim vaginaletama,ali od letos cak i pri stavljanju kantarion vaginaleta osecam pecenje.Pogotovo ako oralno uzimam antibiotike pecenje se povecava.Koristila sam i Orvazil,a sad moram Nistatin jer mi se pojavila kandidijaza u crevima.Dosta mi je opao imunitet i to je izazvalo sve moje tegobe. Da li je u pitanju neka virusna ginekoloska infekcija? Ginekolog mi je na poslednjem pregledu primetila da se ranica promenila,a na PAPA brisu mi je samo rekla da joj se ne dopadaju neke celije i uputila me da radim biopsiju. Inace imam 34 godine.Primecene su mi i ovule u cerviksu (vise ovula oko 8 mm ).Iako mi je doktorka rekla da to nije nista, da to svaka zena ima,nikada do sada mi niko nije rekao da ih imam.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 70 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: