Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bubuljice od znoja ili herpes?
PostPoslato: Sub Jan 23, 2010 8:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 30, 2009 9:43 pm
Postovi: 3
Mom muzu konstantno izlaze velike tvrde i bolne bubuljice u predelu stomaka i donjeg dela ledja, ponekad i na guzi... Ponekad stoje tako nedelju dana pa se isuse, a nekad se i zagnoje. Iako mu stalno ponavljam da ode kod lekara on veruje da je to od znoja, jer na poslu sedi dugo. To traje vec nekih 6 meseci i konstatno se ponavlja... jedna se pojavi pa nestane pa druga i tako stalno.
Ja se secam da mi je jednom izasao herpes na stomaku, ali je lekar rekao da je moguce od stresa ili kao reakcija na nesto u organizmu. Mazala sam aciklovir i pojacala ishranu, uzimala vitamin b i sve je brzo proslo i nikad se nije pojavilo ponovo.
Ako je neko imao ovakav problem i resio ga molim da mi javi kako, a ja se nadam da cu uspeti u medjuvremenu da ga ubedim da konacno ode kod lekara i resi se toga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bubuljice od znoja ili herpes?
PostPoslato: Sub Jan 23, 2010 11:57 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Herpes je karakteristichan, bolan, jak svrab stvara kad se isushuje, tako da sumnjam da je to u pitanju, posebno shto se javljaju i na zadnjici i na stomaku!

Neka uvede uz kupanje i piling tog dela koze bar jendom nedeljno, Flogocid krem kada se pojave bubuljice i odeca naravno samo pamuchna.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: