Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 90 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 07, 2009 10:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 07, 2009 8:34 pm
Postovi: 13
Da li rade Augmentacija brade - uvecanje brade,
i da li je to rizicna operacija?

http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=31156


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolnica Adonis, dr. Milomir Gacevic
PostPoslato: Pon Dec 14, 2009 5:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 13, 2009 4:38 am
Postovi: 3
nezadovoljna klinikom adonis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Sre Dec 16, 2009 3:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 1:03 pm
Postovi: 93
snekiliki je napisao:
U Bolnici Adonis, kod dr Gacevica sam skinula veliki mladez, koji sam imala na licu od rodjenja. U trudnoci se mladez jos vise uvecao, pa vise nije imalo smisla odlagati.
Proslo je mesec i po dana od kad mi je dr Gacevic uklonio mladez, a oziljak skoro da se i ne vidi. Odusevljena sam kako moje lice sada izgleda, a i svi oko mene. I naravno svi me pitaju ko mi je skidao mladez kad je tako dobro uradjeno. Sve pohvale i preporuke za dr Gacevica.

:D

Ocekujemo tvoje slike :D Primetila sam da si i na ana forumu hvalila dr.Gacevica ,ali nigde slika .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolnica Adonis, dr. Milomir Gacevic
PostPoslato: Ned Dec 27, 2009 1:16 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Apr 07, 2007 12:30 am
Postovi: 54
Gačević je fenomenalan. Mene je lično operisao i lečio.Izuzetan stručnjak.I svo osoblje, od sestara do lekara je izuzetno.

_________________
što me ne slomi, ojača me


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolnica Adonis, dr. Milomir Gacevic
PostPoslato: Uto Dec 29, 2009 1:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 29, 2009 12:55 am
Postovi: 2
E pa ovako moje dame :) Dugo sam sanjala o povecanju grudi i kada mi se konacno ta prilika ukazala otisla sam pravo kod doktora Gacevica na razgovor (jer imam dve drugarice koje su radile korekcije kod njega) da vidim sta on misli o tome, da mi da savet, i da me ubedi da ce sve ono sto ja ocekujem biti realizovano.... Nakon nekoliko minuta on i sestra koja je bila sa nama zadobili su moje poverenje, videli su da je meni to jako bitno i da ja to zaista zelim, tako da sam ja nakon tri dana zakazala operaciju. Tako je on uticao na mene... I hvala Bogu nisam pogresila... Zaista, i doktor i svi zaposleni rade kao jedan tim i sve pohvale za njih... Prezadovoljnja sam kako je on odradio svoj posao, grudi su mi prelepe i taman onakve kakve sam ja zelela - proporcionalne sa mojim telom... Proslo je 23 dana od moje operacije, ja se uspesno oporavljam, ``one`` su prelepe... Ako neko ima jos nekih pitanja, slobodno neka mi se javi na mail ili ovde ostavi poruku... Doktor je vise nego profesionalac... Pozdravvvv :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolnica Adonis, dr. Milomir Gacevic
PostPoslato: Uto Jan 12, 2010 4:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 3:54 pm
Postovi: 32
muffy je napisao:
Gačević je fenomenalan. Mene je lično operisao i lečio.Izuzetan stručnjak.I svo osoblje, od sestara do lekara je izuzetno.


Sta ste operisali kod Gacevica?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolnica Adonis, dr. Milomir Gacevic
PostPoslato: Sre Jan 13, 2010 4:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 13, 2010 2:45 am
Postovi: 1
Dr Milomir Gacevic ,je moj spasitelj.Ja sam verovatno jedini muskarac koji je sa svojih 40 godina radio face lifting,bar na ovom forumu .Prvo sam radio kod jednog eminetnog hirurga (ima velike godine iskustva ,ne zelim da ga imenujem) i ne znam ,ne bih da ogovaram ,ali covek mi je zivot i lice promenio,ali na GORE ,SVE dok nisam dosao kod dr Gacevica.Prvo sto mi je rekao je bilo sacekaj jos malo bar da prodje 3 meseca od prve operacije(pre toga sam bio kod jednog drugog DR na razgovor ,koji je hteo mal,te ne istog dana da me operise.Tu sam shvatio da je dr Gacevic Covek ,pa onda Doctor ,mada nisam znao kakav je uopste strucnjak,covek se i ne reklamira valjda ,mada mu to i ne treba,sada to shvatam. .Rizikovao sam jer sam bio upropasten ,od strane jednog drugog eminetnog hirurga .Dosao sam posle 3 meseca od prve operacije kod dr Gacevica .Uradio je face lifting I ,malo je reci super,oziljci su bili tanki kao konac .Medjutim posle toga sam dosao na jos neke popravke .Dr Gacevic mi je, verujte mi" kunem se uradio FREE (za djabe ) Em je super ,doktor,i covek i hoce da saslusa sve i nije materijalsta (,mada svi plasticni hirurzi rade za novac) bar nije hteo, posle da mi naplati za te korekcije ,i zato kad sam procitao neke ruzne komentare ovde u vezi njegovog rada ,resio sam da se javim.Sestre i doktorke su ljubazne (mozda sto sam bio musko ali ne bih rekao ,nisam ja neki frajer ,nego se oseca tamo neko postenje i pozitivna energija u toj bolnici ).Ako hocete poverujte mi ,ako ne nije bitno ,znam da istina uvek pronadje put .Uf mozda sam malo preterao u hvaljenju i opsirnost i ,ali ja sam odusevljen .Hvala Dr Gacevicu i njegovom timu.Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolnica Adonis, dr. Milomir Gacevic
PostPoslato: Sre Jan 13, 2010 8:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 29, 2009 12:55 am
Postovi: 2
Slazem se sa Ceksijem.... Ceo tim je veoma prijateljski nastrojen, ma svaka im cast - jednom recju... Drago mi je da ovde ima jos osoba pored mene, koje je doktor Gacevic uspeo da usreci.. Pozzzz :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolnica Adonis, dr. Milomir Gacevic
PostPoslato: Čet Jan 14, 2010 3:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 3:54 pm
Postovi: 32
ceksi je napisao:
Dr Milomir Gacevic ,je moj spasitelj.Ja sam verovatno jedini muskarac koji je sa svojih 40 godina radio face lifting,bar na ovom forumu .Prvo sam radio kod jednog eminetnog hirurga (ima velike godine iskustva ,ne zelim da ga imenujem) i ne znam ,ne bih da ogovaram ,ali covek mi je zivot i lice promenio,ali na GORE ,SVE dok nisam dosao kod dr Gacevica.Prvo sto mi je rekao je bilo sacekaj jos malo bar da prodje 3 meseca od prve operacije(pre toga sam bio kod jednog drugog DR na razgovor ,koji je hteo mal,te ne istog dana da me operise.Tu sam shvatio da je dr Gacevic Covek ,pa onda Doctor ,mada nisam znao kakav je uopste strucnjak,covek se i ne reklamira valjda ,mada mu to i ne treba,sada to shvatam. .Rizikovao sam jer sam bio upropasten ,od strane jednog drugog eminetnog hirurga .Dosao sam posle 3 meseca od prve operacije kod dr Gacevica .Uradio je face lifting I ,malo je reci super,oziljci su bili tanki kao konac .Medjutim posle toga sam dosao na jos neke popravke .Dr Gacevic mi je, verujte mi" kunem se uradio FREE (za djabe ) Em je super ,doktor,i covek i hoce da saslusa sve i nije materijalsta (,mada svi plasticni hirurzi rade za novac) bar nije hteo, posle da mi naplati za te korekcije ,i zato kad sam procitao neke ruzne komentare ovde u vezi njegovog rada ,resio sam da se javim.Sestre i doktorke su ljubazne (mozda sto sam bio musko ali ne bih rekao ,nisam ja neki frajer ,nego se oseca tamo neko postenje i pozitivna energija u toj bolnici ).Ako hocete poverujte mi ,ako ne nije bitno ,znam da istina uvek pronadje put .Uf mozda sam malo preterao u hvaljenju i opsirnost i ,ali ja sam odusevljen .Hvala Dr Gacevicu i njegovom timu.Pozz


Hvala ti puno sta si javno izneo svoje iskustvo.
Uskoro planiram se prepustiti doktoru Gacevicu i njegovom timu. Operacija je veoma delikatna ali mislim da ce doktor Gacevic to odraditi kako treba.... Hvala ti jos jednom za tvoj post!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolnica Adonis, dr. Milomir Gacevic
PostPoslato: Sub Jan 16, 2010 1:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Sorry, ali ja sam malo sumnjicava. Prvo, doktor Gacevic je i moje prijateljice i mene nagovorio da stavimo u usne biopolimero, iako su trajni fileri zabranjeni u drugim zemljama, a i nasi hirurzi koji drze do svoje reputacije, to odbijaju. Iako sam mu ja iznela svoje sumnje i bojazan, on je poceo nesto da mulja o konkurenciji koja propagira svoje preparate, pa pljuje biopolimero. Da skratim, jedna od mojih prijateljica bas ima probleme, skoro mu je poslala email i dobro ga okrpila, naravno nije je udostojio odgovora.
Cudno mi je sto su se odjednom pojavile osobe (sa jednim ili dva posta), pa neke hirurge pljuju, a druge uznose u nebesa. Nesto mi je tu sumnjivo.
Uostalom, ukucajte imena tih doktora, pa cete dobiti sta se prica o njima, bilo dobro ili lose.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolnica Adonis, dr. Milomir Gacevic
PostPoslato: Sub Jan 16, 2010 10:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 02, 2010 3:29 pm
Postovi: 22
deana je napisao:
Sorry, ali ja sam malo sumnjicava. Prvo, doktor Gacevic je i moje prijateljice i mene nagovorio da stavimo u usne biopolimero, iako su trajni fileri zabranjeni u drugim zemljama, a i nasi hirurzi koji drze do svoje reputacije, to odbijaju. Iako sam mu ja iznela svoje sumnje i bojazan, on je poceo nesto da mulja o konkurenciji koja propagira svoje preparate, pa pljuje biopolimero. Da skratim, jedna od mojih prijateljica bas ima probleme, skoro mu je poslala email i dobro ga okrpila, naravno nije je udostojio odgovora.
Cudno mi je sto su se odjednom pojavile osobe (sa jednim ili dva posta), pa neke hirurge pljuju, a druge uznose u nebesa. Nesto mi je tu sumnjivo.
Uostalom, ukucajte imena tih doktora, pa cete dobiti sta se prica o njima, bilo dobro ili lose.


Trajni fileri nisu naravno zabranjeni i ima ih vise vrsta, biopolimer pretpostavljam jeste u mnogim, ali me mrzi da proveravam u kojim.

Ja cak i ne razumem sta je vama sumnjivo. Ne vidim kakve veze ima facelift (ili sta vec sumnjate) sa biopolimerom i zasto to sto je vama rekao o filerima, makar bilo i netacno, mora da znaci da on nista ne moze da uradi kako treba.

Podrazumeva se da su sva nasa misljenja/utisci amaterska i da nemaju nikakvu garanciju. U redu je ako im ne verujete ali i ono se skloni da poverujete treba dobro proveriti. Potpuno mi je besmisleno i uvredljivo, optuzivati ljude koji su izrazili svoje pozitivno (ili negativno) misljenje o nekom doktoru da su neiskreni ili da imaju skrivene namere.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolnica Adonis, dr. Milomir Gacevic
PostPoslato: Ned Jan 17, 2010 11:12 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Ja sam imala izuzetno losa iskustva sa nekim doktorima, pa sam to ispravljala na cak pet operacija. Otud moja sumnjicavost. Inace, trajni fileri mogu da izazovu katastrofalne posledice, pa doktori koji me na to jos i nagovaraju, izazivaju u meni duboku sumnju. Npr, tu opciju odbijaju upravo oni doktori koji drze do svoje reputacije. Moguce da taj doktor dobro radi facelifing, ali mislim da u onog kome se prepustas, moras da imas poverenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolnica Adonis, dr. Milomir Gacevic
PostPoslato: Ned Jan 17, 2010 11:16 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Jedini štetan trajni filer, silikonski gel, u estetskim je zahvatima zabranjen od 2004. deklaracijom EQUAM-a (Europske međunarodne komisije za kvalitetu medicinskih proizvoda i usluga u plastičnoj kirurgiji), a jednako tako ga zabranjuje i FDA, Američka agencija za kontrolu lijekova. Koristio se četrdesetak godina, a česte popratne pojave bile su upalni noduli i silikonomi koji su uzrokovali trajne defekte i ožiljke.
Od trajnih filera, Agencija za lijekove i medicinske proizvode pri Ministarstvu zdravstva RH odobrava samo aquamid, koji sadrži čak 97,5 % vode (ostalo su polimeri) i zbog toga je elastičan, stabilan, ne izaziva alergije i, s obzirom da vraća vodu tkivima, idealan je za anti-ageing tretmane.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolnica Adonis, dr. Milomir Gacevic
PostPoslato: Ned Jan 17, 2010 11:20 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
CUVAJTE SE TECNOG SILIKONA
Usne, šest godina nakon ubrizgavanja tecnog silikona. Iako je korekcijom drugog
lekara izvaden deo silikona, ocigledno je da problem nije rešen.
Medu supstancama koje služe za „popunjavanje“ bora i udubljenja
na licu i uvecanje usana postoje resorptivni „fileri“,
tj. oni, koje organizam razgradi nakon šest meseci do dve
godine i trajni fileri kod kojih nema te spontane resorpcije.
Nema trajnog filera kod kojeg ne može da dode do alergijske
ili reakcije na strano telo. Najcešci i najteži problemi kod injekcionih
tretmana podmladivanja (ubrizgavanja filera) javljaju se
prilikom upotrebe tecnog silikona kao trajnog filera kojim se
popunjavaju bore na licu ili povecavaju usne. Da bi prikrili vec
pomalo kompromitovan naziv „tecni silikon“, neki nesavesni
„terapeuti“ su ga prekrstili u „biopolimer“, što je samo zbirni
(hemijski) naziv za istu supstancu – kao kada bi vam neko
umesto „pšenica“ rekao „žitarica“!
Dakle, cuvajte se ako vam neko ponudi uklanjanje bora na
rukama nekim neidentifikovanim „filerom“ ili tecnim silikonom.
U oko 40 odsto slucajeva upotreba tecnog silikona ima katastrofalne
posledice koje se mogu javiti i deset godina nakon ubrizgavanja.
Najveci problem je što takve posledice niko ne može da
otkloni u potpunosti, jer je tecni silikon proziran i ne postoji fizicki
ni hemijski nacin da se identifikuje u tkivu. Dakle, bežite od tecnog
silikona kao davo od tamjana. Ovo sredstvo nije na pozitivnoj
listi uvoznih preparata, što znaci da je na negativnoj listi. Njegova
primena je ilegalna u celoj Evropi, pa i kod nas. Za potrebu popunjavanja
bora i udubljenja na licu, povecanje usana i jagodica
(facestyling) najbezbednije je presadivanje sopstvenog masnog
tkiva. Jedini nedostatak ovog tretmana je da je najskuplji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolnica Adonis, dr. Milomir Gacevic
PostPoslato: Ned Jan 17, 2010 4:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 3:54 pm
Postovi: 32
[quote="deana"]CUVAJTE SE TECNOG SILIKONA
Usne, šest godina nakon ubrizgavanja tecnog silikona. Iako je korekcijom drugog
lekara izvaden deo silikona, ocigledno je da problem nije rešen.
Medu supstancama koje služe za „popunjavanje“ bora i udubljenja
na licu i uvecanje usana postoje resorptivni „fileri“,
tj. oni, koje organizam razgradi nakon šest meseci do dve
godine i trajni fileri kod kojih nema te spontane resorpcije.
Nema trajnog filera kod kojeg ne može da dode do alergijske
ili reakcije na strano telo. Najcešci i najteži problemi kod injekcionih
tretmana podmladivanja (ubrizgavanja filera) javljaju se
prilikom upotrebe tecnog silikona kao trajnog filera kojim se
popunjavaju bore na licu ili povecavaju usne. Da bi prikrili vec
pomalo kompromitovan naziv „tecni silikon“, neki nesavesni
„terapeuti“ su ga prekrstili u „biopolimer“, što je samo zbirni
(hemijski) naziv za istu supstancu – kao kada bi vam neko
umesto „pšenica“ rekao „žitarica“!

U celoj ovoj prici meni nesto ne izgleda logicno... Kako to da vam silikon izaziva probleme u usnama a da vam silikonska proteza u grudima ne izaziva nikakve probleme. Nije li to isto kako da kazete da vam lokalna anestezija kod zubara izaziva alergije a da vam lokalna anestezija kod plasticnog hirurga ne izaziva vakve reakcije?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 90 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: