Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim Vas za objašnjenje
PostPoslato: Pet Dec 11, 2009 2:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 11, 2009 1:37 pm
Postovi: 1
Poštovani, imam 33 godine i problem koji me muči već duze vreme ,tacnije od polovine septembra. Ujutru sam primetio da se pojavljuje iscedak belo zute boje bez mirisa a ponekad i u toku dana između mokrenja. Imao sam i osećaj da nakon mokrenja uvek ostaje i jedna kap mokrace. Na svoju ruku sam uzeo da pijem cliacil 1,2mega i pio sam ga na 8 sati. Čim sam se vratio sa mora otišao sam kod urologa (cliacil sam popio celu kutiju) iako je iscedak prestao da se pojavljuje.Urolog je konstatovao "urethritis ac. Canalis inguinalis apertus" i prepisao mi da nastavim sa ciprocinom 500 2x1 7 dana + orvagil 400 (1200mg+800) +lokalno sol acidi borici. Sve je to bilo uredu i nisam imao problem mesec dana da bi se opet pojavio. Isti urolog mi je dao da uradim bris uretre a dok rezultati ne budu gotovi inekcije Yugocilin 1,6 5-7 dana. Dijagnoza je bila uretritis ac non sanata. Nakon 3 inekcije opet se sve povuklo ali sam primio 5 komada. Bris je bio gotov i nisu pronađene nikakve bakterije (tačnije u nalazu piše :nema pmn, direktan preparat, nisu pronađene aerobne bakterije). opet sam bio miran oko mesec dana i opet se pojavio sekret. Kod istog urologa sam otisao i dao mi je da uradim bris (chlamidia trachomatis, mycoplasma hominis, ureaplasma urealyticum). Posle par dana testovi su pokazali da namam ni jednu od ovih bakterija. Urolog mi je dao da pijem prosta guard i rekao da nije nista strasno i da je to neki prostatični sekret i da će se sam povući. Inače ne osećam nikakve bolove, sexualna aktivnost mi je sasvim normalna. Devojka sa kojom sam tada bio uradila je briseve i kod nje nisu ništa našli. Molim Vas za Vaše mislenje i ako moze savet koji lek da uzmem jel mi se stvarno ne ide opet urologu. Unapred zahvalan


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 106 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: