Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: NAJNOVIJE VESTI O TKZ. SVINJSKOJ GRIPI
PostPoslato: Uto Dec 01, 2009 11:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 27, 2008 10:57 am
Postovi: 254
HITNO pogledajte intervju s novinarkom Dzejn Bergermajster! Neće vam sve biti jasno i pravo, ali što više informacija imamo, sposobniji smo da donosimo kvalitetnije odluke. Napravili su od naše planete haos i cirkus i imaju svoj cilj zašto to rade. Ja ne mogu više da prepoznam ovu planetu. Do juče, ovo je bila mirna planeta, s gde kojim ratom, a danas se pretvorila u logor. Samo Bog zna što je u ovom haosu istina a šta nije! I ZATO, dobro je za svakog čoveka da širom otvori oči i razmišlja svojom glavom. Nemojte nikada dopustiti da neodgovorni i srebroljubivi ljudi odlučuju o vašem životu! Čuvajte se vukova u jagnjećoj koži, i belih mantila.

http://www.youtube.com/watch?v=Yepxg_MG_08 1. deo
http://www.youtube.com/watch?v=f8JV5_OPDYg 2. deo
http://www.youtube.com/watch?v=uJX6sajaIVI 3. deo
http://www.youtube.com/watch?v=qoJJtQ8lIMk 4. deo
http://www.youtube.com/watch?v=ZsHlqWgh3eI 5. deo
http://theflucase.com/
http://www.youtube.com/watch?v=PelTWCUmTsU David protiv Golijata
http://www.youtube.com/watch?v=VvWgkinFhiw Ministarka zdravlja Poljske
http://www.youtube.com/watch?v=185HKE2c ... re=related Ministarka zdravlja Finske
http://www.youtube.com/watch?v=A0JqQyl0 ... re=related dr. Tereza koncizno informiše i raskrinkava

4 hrabre žene Evropljanke, Džejn, Rauni, Eva i Tereza, se u ovom trenutku bore i odupiru svetskoj farmaceutskoj mafiji koja ima duboke korene u svakoj državi. Svaka im čast! Možda nas i otrezni dok vakcine ne stignu u Srbiju. Nervozni Tomica se nameračio da potroši naše pare. Kupio je vakcine "preko veze" (Delta).

Pošaljite ove linkove svojim prijateljima i poznanicima koje cenite. Neće im ništa biti ako se malo bolje informišu o vakcinama i virusima. Ako ništa drugo bar ćete im za kratko odvući pažnju od Velikog brata, Trenutka istine ... i ostalih idiotskih medijskih eksperimenata kojima se svakodnevno izlažu.

Naravoučenije: Šta je cilj ovog haosa koji se polako zahuktava? Igra na sreću - nikada ne znaš koja te boljka čeka u tvojoj dozi. Sreća u nesreći je što se u većini doza nalaze uzročinici neprimetnih, dugoročnih bolesti, tako da će apoteke imati odličnu zaradu sledećih decenija. I eto odličnog načina da se malo suzbije svetska ekonomska kriza. A ako usput prepolovite broj stanovnika, usporićemo i zagađivanje planete. Na kraju krajeva, svetska pandemija je odličan pokušaj da se isproba ukidanje suvereniteta pojedinih regiona i država od strane jedne svetske organizacije. OPREZ! Možda je ovo samo probni balon? U svakom slučaju smo pokusni kunići i nemamo nikakva, pa ni životinjska prava.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NAJNOVIJE VESTI O TKZ. SVINJSKOJ GRIPI
PostPoslato: Sre Dec 02, 2009 12:04 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 28, 2007 1:00 pm
Postovi: 110
A tek sta biva sa paranojom, manijom gonjenja, opsednutoscu zaverama... sto se to zlo siri i kosi sve pred sobom...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NAJNOVIJE VESTI O TKZ. SVINJSKOJ GRIPI
PostPoslato: Sre Dec 02, 2009 2:11 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 27, 2008 10:57 am
Postovi: 254
Kathy je napisao:
A tek sta biva sa paranojom, manijom gonjenja, opsednutoscu zaverama... sto se to zlo siri i kosi sve pred sobom...


Samo se vi sprdajte. Niko vas ne tera da razmišljate svojim mozgom. Treba da ste zahvalni što do vas dopire neki tračak svetlosti i istine. Drugi ljudi nemaju ovakve informacije kao što ih vi dobijate na u ovoj temi. Vi bar možete da odlučite, a oni koji ne znaju, ne mogu.

EVO još jednog SKANDALA! Naš đakon Goran je preveo sa nemačkog i objavio u Srbiji odličnu vest, pa da ljudi vide i čuju šta se sve dešava u vezi sa vakcinacijama. Umesto da iskoristite taj svoj jezik i prstiće da širite istinu i samo istinu, i da raskrinkavate laži koje štete našem narodu, vi cinizmom podgrevate svoju sujetu. Nema vremena za gubljenje. Čitajte i razmišljajte svojom glavom, nemojte dozvoliti da vas Delta Mišković "cijepi"!

http://www.dverisrpske.com/tekst/1750189 !

Ovo se moglo očekivati, i ubrojaćemo to u spisak svih nelogičnosti i razotkrivenih prevara koje prate gripu i vakcinaciju. Hteli vi to priznati ili ne, ali NENADOKNADIV udarac je nanet farmaceutskoj mafiji i njihovim vakcinama. AKO PREŽIVIMO, posle svega ovoga više se nikada u svetu neće toliko prodavati kao do sada. Nema više narode. A nešto što ne smete propustiti je PRVA JAVNA TRIBINA NA TEMU EPIDEMIJE koju nije organizovala država, ili neka dušebrižnička Soroševa NVO, nego patriotska organizacija slobodnih ljudi Dveri Srpske. Okupili su se stvarno eminentni stručnjaci. Slušajte crkvene medije i uvek ćete biti na vreme i istinito biti obavešteni o svemu što je bitno za spasenje.

http://www.svetigora.com/audio/download ... .2009..mp3

Evo slušajte i snimajte na CD pa delite komšijama i prijateljima. Treba da se čuje, JER U SRBIJI VLADA MEDIJSKI MRAK! I to nije nikakva teorija, to je PRAKSA onih koji su prepuni moći i vlasti, i sad ne znaju od obesti šta bi pre da rade. Našim stručnjacima se zabranjuje da govore u medijima, a imaju šta da kažu, evo slušajte. I ovaj forum je koliko se sećam bio veoma restriktivan kad sam prenosio one linkove u vezi sa vakcinacijom... Ali vremena se menjaju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NAJNOVIJE VESTI O TKZ. SVINJSKOJ GRIPI
PostPoslato: Čet Dec 03, 2009 11:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 27, 2008 10:57 am
Postovi: 254
BAŠ MI SE SVIĐA OVAJ RAZVOJ DOGAĐAJA!!!

Novinari otkrili: Svinjski grip je prevara!

Danski novinari su utvrdili da su stručnjaci Svetske zdravstvene organizacije (SZO) dobijali novac od farmaceutskih kompanija, koje su zbog panike od širenja novog gripa ostvarile prihode od najmanje sedam milijardi dolara od prodaje antivirusnih lekova.

Novi virus gripe izazvao je i novu vrstu afere, piše danska štampa, ukazujući da je upravo pod pritiskom takvih potplaćenih stručnjaka i objavljena pandemija gripe A (H1N1).

Grupu stručnjaka SZO predvodi holandski doktor Albert Ostenhaus, nazvan "Dr Flu", skraćeno od naziva leka "Tamiflu" čije su aktivnosti sada predmet istrage posebne komisije vlade Holandije.

"Zasigurno znamo da su predstavnici farmaceutskih kompanija stalni gosti na sastancima SZO. Osim toga, navodno nezavisni naučnici, koje organizacija poziva na saradnju, kombinuju rad u SZO s radom u farmaceutskim kompanijama ", rekla je danska novinarka koja je učestvovala u otkrivanju afere.

Britanski doktori su, u isto vreme, kako prenosi "Daily Telegraph", zaključili da je svako peto dete u zemlji prebolelo "svinjski grip", a da to nije ni primećeno, jer je u većini slučajeva bolest prošla bez komplikacija.

http://www.dverisrpske.com/tekst/1750314


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NAJNOVIJE VESTI O TKZ. SVINJSKOJ GRIPI
PostPoslato: Čet Dec 03, 2009 11:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 28, 2007 1:00 pm
Postovi: 110
:D

Sve si ih raskrinkao! Bolji ci od CIE, KGB-a i MOSAD-a. Zajedno. :roll:

Pa, pa, paranoja... pa, pa, paranoja... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NAJNOVIJE VESTI O TKZ. SVINJSKOJ GRIPI
PostPoslato: Pet Dec 04, 2009 2:39 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 27, 2008 10:57 am
Postovi: 254
Kathy je napisao:
:D
Sve si ih raskrinkao! Bolji ci od CIE, KGB-a i MOSAD-a. Zajedno. :roll:

Pa, pa, paranoja... pa, pa, paranoja... :lol:


Baš si ljubomorna. Ne možeš da podneseš da nisi bila u pravu. Al ne zameram ti. Šta ja imam od toga... Ja ti dobro želim. Nadam se da se nećeš vakcinisati, ni ti ni tvoja rodbina. Bila bi to katastrofalna odluka.

SVESNO PROTIVLJENJE ISTINI JE GREH PROTIV SVETOG DUHA, TJ. NEOPROSTIVI, ILI SMRTNI GREH. NEMOJ SE IGRATI SA ŽIVOTOM.

Evo samo za tebe dušo jedna poslastica! Zamisli sad ovo!!! Još jedna greška u nizu. Šta ti ovo govori o "Novartisu"?

„Novartis“ poslao pogrešan uzorak?

Laboratorijska kontrola vakcine protiv gripa još nije započela jer su uz uzorak „Novartisove“ vakcine dostavljena pogrešna dokumenta. Naime, serija vakcine koju smo mi kupili je 181, a uz vakcinu su stigla dokumenta za seriju 179. Ipak, u Agenciji za lekove i medicinska sredstva kažu da je u toku ekspertska procena dokumentacije i da bi laboratorijska provera trebalo da počne „uskoro“, odnosno do kraja nedelje. S obzirom na to da je za procenu kvaliteta, efikasnosti i bezbednosti vakcine potrebno oko 15 dana, po zakonu, početak laboratorijske analize odlaže i početak vakcinacije, za koju, na sreću ili nesreću, nije zainteresovano skoro 80 odsto populacije.

Još na adresi...
http://www.alo.rs/vesti/21971/Srbi_nece_da_se_vakcinisu Bravo Srbi! Majstori ste...

Ajd sad zini... Pa jel ti ove sprdnje od belih mantijaša zoveš oybiljnim ljudima??? Pa zar ti nije jasno na ovom primeru KOLIKO JE SATI???

Zamisli da radiš u Elektrodistribuciji i slučajno zameniš dve brojke, i ode mast u propast. A sad zamisli da nosiš beli mantil. Bože sačuvaj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NAJNOVIJE VESTI O TKZ. SVINJSKOJ GRIPI
PostPoslato: Pet Dec 04, 2009 2:54 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Pobogu, pa dokle?

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NAJNOVIJE VESTI O TKZ. SVINJSKOJ GRIPI
PostPoslato: Pet Dec 04, 2009 11:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 28, 2007 1:00 pm
Postovi: 110
Bee2 je napisao:
Baš si ljubomorna. Ne možeš da podneseš da nisi bila u pravu. Al ne zameram ti. Šta ja imam od toga... Ja ti dobro želim. Nadam se da se nećeš vakcinisati, ni ti ni tvoja rodbina. Bila bi to katastrofalna odluka.

SVESNO PROTIVLJENJE ISTINI JE GREH PROTIV SVETOG DUHA, TJ. NEOPROSTIVI, ILI SMRTNI GREH. NEMOJ SE IGRATI SA ŽIVOTOM.


Ko si ti da procenjujes moje odluke?
Ko ti daje za pravo da me savetujes?
Koje istine si ti iskljucivi vlasnik?
Ko si ti da odredjujes koji su grehovi smrtni?

Samozvani Mesijo, patrijarh je preminuo u bolnici. Samo sektasi umiru ne trazeci medicinsku pomoc.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NAJNOVIJE VESTI O TKZ. SVINJSKOJ GRIPI
PostPoslato: Sub Dec 05, 2009 4:08 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 27, 2008 10:57 am
Postovi: 254
Kathy je napisao:
Baš si ljubomorna. Ne možeš da podneseš da nisi bila u pravu. Al ne zameram ti. Šta ja imam od toga... Ja ti dobro želim. Nadam se da se nećeš vakcinisati, ni ti ni tvoja rodbina. Bila bi to katastrofalna odluka. SVESNO PROTIVLJENJE ISTINI JE GREH PROTIV SVETOG DUHA, TJ. NEOPROSTIVI, ILI SMRTNI GREH. NEMOJ SE IGRATI SA ŽIVOTOM.

Ko si ti da procenjujes moje odluke? - A KO SI TI DA PROCENJUJEŠ MOJE PROCENE? :)
Ko ti daje za pravo da me savetujes? - A KO TEBI DAJE PRAVO DA ME BILO ŠTA PITAŠ? :)
Koje istine si ti iskljucivi vlasnik? - ISTINA NEMA VLASNIKA. ISTINA JE DAR.
Ko si ti da odredjujes koji su grehovi smrtni? - DA SI IŠLA NA VERONAUKU, ZNALA BI ŠTA JE TO SMRTNI GREH I GREH PROTIV SVETOG DUHA.


Samozvani Mesijo, patrijarh je preminuo u bolnici. Samo sektasi umiru ne trazeci medicinsku pomoc.

Na ovo ti neću odgovarati. Zamolio bih i tebe i Tamaru da ne sabotirate ovu temu i da ne započinjete rasprave. Ne želim zbog vas da mi se opet zaključava tema. Vas dve ko neke drvene advokatuše morate da dođete na svaku moju temu i, da prostiš, obeležavate teritoriju.

Ovo je isuviše važna tema da bi se neko prepucavao s vama, a vi ako to ne shvatate, samo nastavite da provocirate. Sa zdravljem se ne sme igrati! Zato, nemojte sabotirati ovu važnu temu, gde ćemo se truditi da srušimo mit o vakcinaciji, i da najnovijim vestima iz sveta pokažemo čitaocima da u svetu postoje mnogi borci za istinu i pravdu koji se žrtvuju da bi raskrinkali farmaceutsku mafiju. Ko može biti protivnik vesti??? Šta vam vesti smetaju??? Bolje da doprinosite da se sazna istina o farmakomafiji, nego da trućate.


Ne želim na ovoj temi da ti odgovaram, jer si teološki nepismena, i samo bismo nepotrebno odvlačili pažnju čitaocima. I Bog zna gde bi to završilo. Ako te nešto interesuje o teologiji, obrati mi se na PP. Uvek ću ti preporučiti neku dobru literaturu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NAJNOVIJE VESTI O TKZ. SVINJSKOJ GRIPI
PostPoslato: Sub Dec 05, 2009 12:13 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 28, 2007 1:00 pm
Postovi: 110
ovo je forum "doktor.co.rs", podforum "pedijatrija".
Za teoloske rasprave idem na teoloske sajtove.
Mada, potpuno te razumem, diskusija "psihijatrija" je odavno zakljucana, pa moras negde da se ispraznis. Samo napred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NAJNOVIJE VESTI O TKZ. SVINJSKOJ GRIPI
PostPoslato: Sub Dec 05, 2009 1:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Zaista ste preterali.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: