Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Lecenje biljem po receptu poznate travarke Marije Treben
PostPoslato: Čet Dec 03, 2009 3:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2009 4:18 pm
Postovi: 33
Je li neko upoznat sa ucinkom Svedske grencice (Sweden biter) u lecenju tumora? Skinula sam knjigu Marije Treben sa neta, koja je prodata u 8 miliona primeraka. Naziv je Zdravlje iz Bozje apoteke. Postoji i njena knjiga Uspesi lecenja koju nisam nasla da skinem. Ako neko zna...
Intersuje me ima li neko iskustva sa lecenjem njenim cajevima.
Preparat je za spoljsnju i unutrasnju upotrebu. Ne svidja mi se sto se u isti stavlja 40% alkohola, sto je bolesnicima zabranjeno (naravno ako piju preparat). Stavljanjem obloga na glavu leci meningitis, pa ne znam da li bi tako spolja delovalo i na tumor :-? .
Za tumore se koristi caj od rastavica, ujtru pola sata pre dorucka i uvece pre vecere.
Preko dana 1,5l caja od mesavine 300g nevena, 100g hajducke trave i 100g koprive (sve dobro pomesati). To se lako nalazi u rinfuzu.
U ovaj caj, ako je moguce 3-5 kapi soka od zecije soce(kisele deteline). To cu tesko da nadjem.
Caj cemo sto pre da probamo.
Tata vec pije Aloa gel, predpostavljam da sme da se kombinjuje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje biljem po receptu poznate travarke Marije Treben
PostPoslato: Čet Dec 03, 2009 3:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2009 4:18 pm
Postovi: 33
http://www.megaupload.com/?d=FYXQT4ID

Evo, koga zanima knjiga Zdravlje iz Bozje apoteke


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje biljem po receptu poznate travarke Marije Treben
PostPoslato: Čet Dec 03, 2009 4:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
Moj otac isao je na operaciju karcinoma debelog creva. Kod rektuma, ostala je tumorska masa koja nije mogla biti odstranjena. Ta masa se upalila (Enterokoke - veliki broj) i pravi mu, sada vec mesecima, veliki problem. Na primer, tokom prosle noci skoro da i nije spavao koliko ga je bolelo. Elem, na taj deo pun gnojanica stavljamo Rastavic, Sveden Biter, Rivanol, Nevenovu kremu a ponekad i sedi u lavoru sa Hipermanganom.

Ono sto smo primetili da nakon Sveden Bitera mnogo gnoja izadje. Mozda ga tada i najvise boli, ali Sveden Biter je zaista delotvoran. Cinim se da tatino telo postepeno dobija borbu protiv infekcije jer pored gnoja izlazi i sveza krv. Prema recima jedne onkoloskinje, sveza krv nagriza tumorsku masu, ceo taj deo se prokrvio. U prinicipu, dobro je.

Sveden Biter jeste dobar, ali trudite se da nabavite originalni koji se uvozi iz Madjarske, ne onaj iz apoteka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje biljem po receptu poznate travarke Marije Treben
PostPoslato: Čet Dec 03, 2009 7:13 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 12:59 pm
Postovi: 253
Lokacija: Beograd
Batapaa je napisao:
Moj otac isao je na operaciju karcinoma debelog creva. Kod rektuma, ostala je tumorska masa koja nije mogla biti odstranjena. Ta masa se upalila (Enterokoke - veliki broj) i pravi mu, sada vec mesecima, veliki problem. Na primer, tokom prosle noci skoro da i nije spavao koliko ga je bolelo. Elem, na taj deo pun gnojanica stavljamo Rastavic, Sveden Biter, Rivanol, Nevenovu kremu a ponekad i sedi u lavoru sa Hipermanganom.

Ono sto smo primetili da nakon Sveden Bitera mnogo gnoja izadje. Mozda ga tada i najvise boli, ali Sveden Biter je zaista delotvoran. Cinim se da tatino telo postepeno dobija borbu protiv infekcije jer pored gnoja izlazi i sveza krv. Prema recima jedne onkoloskinje, sveza krv nagriza tumorsku masu, ceo taj deo se prokrvio. U prinicipu, dobro je.

Sveden Biter jeste dobar, ali trudite se da nabavite originalni koji se uvozi iz Madjarske, ne onaj iz apoteka.


Postovani!Nadam se da je Vasem ocu bolje,procitala sam Vase postove i mogu reci da o Segidrinu mislim sve najboljeEZao mi je da Vas tata nije prihvato hemoterapiju(mozda ce vam znaciti da bi ponovo razmislili da procita nesto o xelodi,ona nije uopste agresivna,ako se toga plasite,a prilicno je efikasna!)Naravno to je licna odluka.
E,a sto se infekcije tice ne znam da li je tatu gledao hirurg ponovo.Ako izlazi gnoj i krv bilo bi dobro da se proveri da nije nastala fistula,a i da se postavi dren da bi gnoj lepo izlazi i da se ne bi komplikovalo dodatno.
Tata mora da uzima antibiotike i to prema brisu i antibiogramu.Cesto laboratorije nisu dovoljno precizne pa Vam predlazem da odnesete bris na Torlak i trazite da urade i prosireni antibiogram.
Pozdrav!

_________________
Sve prolazi,samo dela ljubavi ostaju!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje biljem po receptu poznate travarke Marije Treben
PostPoslato: Čet Dec 03, 2009 7:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
Hvala na savetima. Prema analizi brisa, uradjen je antibiogram, prema kojem je ispalo da je u konkretnom slucaju pozeljno uzimati Cefaleksin i Hloramfenikol mast proizvodjaca ,,Alkaloid'' iz Skoplja. Tu mast nabavili smo u apoteci u Pancevu, ali savetovano nam je da je ne uzimamo, jer je izuzetno toksicna te da je Panklav bolji. Od Panklava, zaista, stanje se poboljsava, ako natopljene vate i vate gnoja mogu da se podrazumevaju pod tim ,,bolje''. Enterokoke su rezistentne na Cefaleksin i ne razumem kako je u antibiogramu pored imena tog leka moglo da stoji da su bakterije iz nalaza na njega osetljive kada sam proizvodjac kaze da nisu.

Na toj rani, kod rektuma, otvorila su se dva kanala iz kojih izlaze gnoj i krv. Vise gnoja nego krvi, mada nije pravilo. Tumorska masa (a znamo da je tumorska, jer je tkivo na tom delu tvrdo k'o kamen) se umanjila.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje biljem po receptu poznate travarke Marije Treben
PostPoslato: Čet Dec 03, 2009 8:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 12:59 pm
Postovi: 253
Lokacija: Beograd
Vecina laboratorija je prilicno neozbiljna u kulturi i antibiogramima,zato predlazem Torlak!Predlazem Vam jos jednom da tatu pregleda hirurg i ili operise fistule(jer to jesu fistule prema opisu)ili ih izdrenira.
Osetljivost bakterija na antibiotike se menja pa mze biti osetljiva na jedan,pa postati rezistentna na isti..,mora pazljivo da se prati i adekvatno menjati antibiotik da ne dodje do sepse.
Najbolje je tatine rezultate da odneste infektologu u kog imate povernja po preporuci,jer se ovo priicno tesko leci,a najvaznije je da tati hirurg pregleda ranu i stavi drenove
Inace verovatno nije bilo u pitanju tumorsko tkivo nego gnojna kolekcija(apsces koji je nasao put preko fistule da izadje i zato je sada mekse...)
Pozdrav!

_________________
Sve prolazi,samo dela ljubavi ostaju!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: