Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 159 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA
PostPoslato: Pon Nov 23, 2009 8:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 23, 2009 2:25 am
Postovi: 43
Lokacija: bg
:D ,hvala na pozivu,hocu,samo ja inace dosta vremena provodim van zemlje,tako da tada iskreno ni nemam bas previse vremena da posecujem forume i kuckam,ustvari,nemam ga uopste,ali evo obecavam da cu ucestvovati u diskusijama kad god sam u bg-u,a tebi inace svaka cast jer ne znam koji bi jos mf hirurg davao odgovore na pitanja vezana za ortodonciju,endodonciju,itd,to bi vecini bilo gubljenje vremena i "smaranje".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA
PostPoslato: Pon Nov 23, 2009 8:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 5:55 pm
Postovi: 471
Pa sto da ne, ljudi se javljaju i zele pomoc a evo izgleda sam ja jedini dr na forumu pa sam prinudjen da odgovaram na sva pitanja. Mada, daleko od toga da je to neki problem, caj na protiv, ja volim da pomognem svima kojima je pomoc potrebna, ali bi svakako bilo lakse kada bi nas bilo vise lekara.

_________________
Dr Milan Ivanovic
specijalista maksilofacijalne hirurgije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA
PostPoslato: Pon Nov 23, 2009 10:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 28, 2009 3:00 am
Postovi: 70
donalea je napisao:
Kika,pa bas zato mi je sada jos cudnije sto nisi izabrala Nikolica kad znas za njega? Obicno niko ne odbija takvog strucnjaka?


a ne! nisam ja nikoga odbila! Sve ostalo oko izbora su licni razlozi i nemaju veze sa strucnoscu ovih ili onih doktora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA
PostPoslato: Pon Nov 23, 2009 11:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 15, 2007 10:13 pm
Postovi: 633
Milance , ako nije tajna. Sa koliko si godina upisao i zavrsio specijalizaciju?

_________________
Doktor stomatologije....ali nick ostaje :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA
PostPoslato: Pet Nov 27, 2009 10:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 28, 2009 3:00 am
Postovi: 70
@ Milance Srb: Jel ste vi nekada videli pacijenta operisanog od progenije nakon operacije??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA
PostPoslato: Sub Nov 28, 2009 4:44 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 5:55 pm
Postovi: 471
Pa moguće je da postoji i neka operativna tehnika koju još nisam video, mada ne verujem. Inače operisane od progenije kako vi kažete viđam svaki dan, kako na poslu tako i kod kuće. Ako nemate ništa pametno da pitate, nemojte se ni javljati jer primećujem da već nekoliko puta pokušavate da provocirate i pokrenete svađu, mada mi nije jasno zbog čega. Umesto da budete zahvalni što vam konstantno stojim na raspolaganju, iako nemam ništa od toga, vi konstantno vređate, tako da je ovim naša "saradnja" završena i od mene više nemojte očekivati odgovor bilo koje vrste, pošto očigledno vi o ovome mnogo bolje znate nego ja. Ne znam da li imate ovoliku količinu negativnosti zbog vašeg izgleda, ili zbog nečeg drugog, ali svakako nisam ja kriv za to. ZA OSTALE :UBUDUĆE SVA PITANJA KOJA NISU VEZANA ZA KONKRETAN PROBLEM ŠALJITE KAO PRIVATNU PORUKU, A NE OVDE.

_________________
Dr Milan Ivanovic
specijalista maksilofacijalne hirurgije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA
PostPoslato: Sub Nov 28, 2009 1:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 28, 2009 3:00 am
Postovi: 70
htela sam samo da pitam jel imaju otoke i koliko okvirno ostaju u bolnici posle operacije? :-? odkud sad ovo gore pobogu?
a da! verovatno nasrcem na ljude zbog svoje nesretne vilice :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA
PostPoslato: Sub Nov 28, 2009 2:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 5:55 pm
Postovi: 471
Dobro izvinjavam se ako sam pogresno protumacio ali mi i dalje nije jasna formulacija pitanja da li sam ikada video? Isto kao da pitate ginekologa da li je ikada video matericu. Obzirom da ste i u proslim postovima bili pomalo arogantni zakljucak se nametnuo sam po sebi, ali eto jos jednom se izvinjavam. U bolnici neko ostane 3, a neko vise dana, zavisi, otok postoji.

_________________
Dr Milan Ivanovic
specijalista maksilofacijalne hirurgije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA
PostPoslato: Sub Nov 28, 2009 2:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 28, 2009 3:00 am
Postovi: 70
znam ja zasto sam tako formulisala pitanje. S obzirom da se takve operacije rade samo na odredjenim klinikama sasvim bi normalno bilo da ste takvog pacijenta poslednji put videli jos za vreme specijalizacije i to ovisno gde ste specijalizirali posto na zalost u odredjenim klinikama maksilofacijalni hirurzi vade zube (najbanalnije receno) u sta sam se skoro i licno uverila na mf odelenju jedne bolnice u unutrasnjosti.A i vi kao mf hirurg znate da se na prste jedne ruke mogu pobrojati klinike na kojima se ovo radi. Ginekoloski pregledi se rade u svim mogucim ustanovama ali se abortusi ne rade i ne verujem da cu ja licno to ikada u zivotu raditi. Hvala u svakom slucaju.
I nisu vam ljudi sa velikim vilicama ili nosevima ili usima nista nenormalniji od drugih, mozda ako nekad udju u raspravu to cine kao i sav drugi svet a ne zbog frustracija a mozda je to i povezano, ali kod nekih ekstremnih nedostataka, stvarno ne bih ulazila u to jer realno u mom slucaju nema kompleksa nize vrednosti, vise trpi moj perfekcionizam i funkcionalnost, nisam nikada mislila da sam ruznija od drugih, naprotiv :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA
PostPoslato: Sub Nov 28, 2009 2:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 28, 2009 3:00 am
Postovi: 70
btw to bi bilo isto kao kad biste se, kao mf hirurg, uvredili zato sto bih vas pitala jel ste operisali progeniju? Pa koliko je mf hirurga koji to nikada nece raditi!!!
e da! hvala vam ova 3 dana zvuce bas ohrabrujuce, nadam se da cu i ja biti medju tim ''brzooparavljajucim'' pacijantima, mrzim bolnice!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA
PostPoslato: Sub Nov 28, 2009 3:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 5:55 pm
Postovi: 471
Vi ste pitali da li sam video pacijenta a ne da li sam ja licno operisao.
Ostacete onoliko koliko treba da ostanete i ni dana vise, a koliko reci ce vam prof. Jovic.

_________________
Dr Milan Ivanovic
specijalista maksilofacijalne hirurgije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA
PostPoslato: Sub Nov 28, 2009 3:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 5:55 pm
Postovi: 471
A kao drugo, verujem da se u nekim bolnicama u unutrasnjosti ne rade takve operacije, mada u zavisnosti od hirurga u nekim manjim gradovima se i te kako rade. Ne racunam Klinicke centre u Ns, Nisu i Kg, a vi dobro znate odakle sam. Dalje, svaki specijalista ove hirurgije je video to mnogo puta ,ma gde radio ,tokom specijalizacije je video jako puno ovakvih slucajeva. Ne ulazim uopste u analizu vaseg fizickog izgleda ali ocigledno imate nesto sto vas u vecini postova cini da budete arogantni. Ne radi se uopste ni o kakvoj sujeti jer da se radi ne bih ovde pomagao svima kada god mogu i to na sve moguce teme. Samo mi je pitanje bilo ekstremno nelogicno. Ajde da se drzimo teme, jer se ovo pretvorilo u chat. Ako imate jos nesto da mi kazete molim vas da to bude na pvt.

_________________
Dr Milan Ivanovic
specijalista maksilofacijalne hirurgije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA
PostPoslato: Ned Nov 29, 2009 2:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 28, 2009 3:00 am
Postovi: 70
nemam pojma odakle ste niti me vise uopste zanima, toliko negativnosti izvuceno iz svake moje recenice je stvarno bolesno! Sve sto me zanima pitacu svoje hirurge sutra, isto koga zanima bilo sta oko ovoga neka mi posalje pp odgovoricu vam sve sto budem saznala ovih dana, za sad mogu samo da vam kazem da je DEZINFORMACIJA da se ovo radi na nekim klinikama u unutrasnjosti i pitajte me slobodno pomocicu koliko mogu na pp posto na forumu nemam nameru vise da gubim vreme. Pozz :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA
PostPoslato: Ned Nov 29, 2009 3:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 5:55 pm
Postovi: 471
Bolesno je što ste me napali jer sam otvorio ovu temu, bolesno je što pričate da sam završio fakultet sa 35, bolesno je što se predstavljate kao lekar, bolesna je tolika količina arogancije u većini vaših postova. Apsolutno ste u pravu da biste dalje gubili vreme jer vam niko normalan neće dati odgovor jer ćete odmah krenuti da ga napadate. Takođe uopšte mi nije jasno zašto ste toliko zapeli da saznate sve moguće o progeniji, gde, kako, kad, itd. Čuli ste sve što treba da čujete o tome i to je to. Nije vaše da proučavate sam zahvat. Zar se toliko plašite da trebaju ovde da vas teše? Osim toga ovo nije vaša struka pa se nemojte ni mešati u nju.....progenija se RADI na nekoliko mfh odeljenima u unutrašnjosti.

_________________
Dr Milan Ivanovic
specijalista maksilofacijalne hirurgije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA
PostPoslato: Sub Dec 05, 2009 7:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 05, 2009 6:06 pm
Postovi: 2
Zasto uvek citam neka prepucavanja na forumima koji bi mogli da imaju edukativni karakter? :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 159 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: