Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: POLJSKA MINISTARKA ZDRAVLJA EVA KOPAC O EPIDEMIJI, VAKCINAMA
PostPoslato: Čet Nov 19, 2009 4:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 27, 2008 10:57 am
Postovi: 254
http://www.youtube.com/watch?v=VvWgkinFhiw

Neverovatno, poljska ministarka zdravlja gospodja Eva Kopac, u svom izlaganju iznosi upravo one sumnje koej sam ja pre nekoliko meseci iznosio na ovom forumu u raspravi sa nekim kolegama. Ko ce sve u nasoj napacenoj drzavi snositi profesionalnu odgovornost za ovo sto se desava?

Obavezno pogledajte ovaj uzbudljivi govor poljske ministarke koja govori u ime strucnjaka koji se bave gripom vec vise decenija.
ALI citajte i izmedju redova, jer kako nam javljaju kolege iz Poljske,ministarka nije iznela sve sto je znala vec SAMO ono sto je smela da kaze javno.

Vreme je da Srbi konacno saznaju sta se sve desava ispod tezge. Kod nas jos nijedan lekar nije javno istupio pod pritiskom svoje savesti, sto ne znaci da nece uskoro. Grip je vec pobedjen, samo jos da se vakcine i farmaceutska mafija raskrinkaju. Sa ovim gripom su preterali i vise nema nazad, sad su sami upali u svoju klopku. Ceo svet ce saznati za farmaceutsku prevaru.

S pozdravom, HRANITE SE SIROVO I MOLITE SE BOGU,
svim citaocima i ucesnicima Foruma Doktor zelimo dobro zdravlje i napredak u zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POLJSKA MINISTARKA ZDRAVLJA EVA KOPAC O EPIDEMIJI, VAKCINAMA
PostPoslato: Čet Nov 19, 2009 10:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 28, 2007 1:00 pm
Postovi: 110
Bee2 je napisao:
http://www.youtube.com/watch?v=VvWgkinFhiw

Neverovatno, poljska ministarka zdravlja gospodja Eva Kopac, u svom izlaganju iznosi upravo one sumnje koej sam ja pre nekoliko meseci iznosio na ovom forumu u raspravi sa nekim kolegama. Ko ce sve u nasoj napacenoj drzavi snositi profesionalnu odgovornost za ovo sto se desava?

Obavezno pogledajte ovaj uzbudljivi govor poljske ministarke koja govori u ime strucnjaka koji se bave gripom vec vise decenija.
ALI citajte i izmedju redova, jer kako nam javljaju kolege iz Poljske,ministarka nije iznela sve sto je znala vec SAMO ono sto je smela da kaze javno.

Vreme je da Srbi konacno saznaju sta se sve desava ispod tezge. Kod nas jos nijedan lekar nije javno istupio pod pritiskom svoje savesti, sto ne znaci da nece uskoro. Grip je vec pobedjen, samo jos da se vakcine i farmaceutska mafija raskrinkaju. Sa ovim gripom su preterali i vise nema nazad, sad su sami upali u svoju klopku. Ceo svet ce saznati za farmaceutsku prevaru.

S pozdravom, HRANITE SE SIROVO I MOLITE SE BOGU,
svim citaocima i ucesnicima Foruma Doktor zelimo dobro zdravlje i napredak u zivotu.


U nasoj napacenoj drzavi ce mozda neko i da snosi posledice zbog poziva na vakcinaciju, ali kakve cete vi posledice da snosite ako ijedan zivot koji bi vakcina spasila nestane jer ste vi propagirali drugacije?
Hocete li se onda pozvati na Boziju volju ili cete priznati da ste se mesali u stavri koje ne poznajete, da ste sirili vesti koje niste znali jesu li tacne, da ste zavaravali narod poluistinama i neistinama?
Zamislite da odem kod doktora, a on da mi prepise molitvu?!
Radite svoj posao najbolje sto mozete, a nemojte da se mesate u tudje. Osim sto su stetni, diskredituju i vase osnovno zanimanje. I patrijarh se obratio zvanicnoj medicini, i preminuo u medicinskoj ustanovi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POLJSKA MINISTARKA ZDRAVLJA EVA KOPAC O EPIDEMIJI, VAKCINAMA
PostPoslato: Čet Nov 19, 2009 11:33 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Bee2, iskreno... iako se su sustini slazem sa tobom, preterujes, ali bas. Kao da sad svi u Srbiji zive u strahu od gripa, nakupovali su se maski i lekova i tresu se od straha u svojoj kuci cekajuci vakcine :roll: Evo u mom sirem okruzenju niko ovaj grip ne zarezuje ni 2%. Niko nece da se vakcinise, ali ne zato sto je razmislio i odlucio, nego to ni nije bilo u opticaju. Ljudi smatraju da ovaj grip nije opasnost koja iziskuje takve mere. Malo su poradili na imunitetu - vise voca i sna i svi normalno idu na posao, fakultete, treninge...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POLJSKA MINISTARKA ZDRAVLJA EVA KOPAC O EPIDEMIJI, VAKCINAMA
PostPoslato: Pet Nov 20, 2009 1:46 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 27, 2008 10:57 am
Postovi: 254
Citiraj:
U nasoj napacenoj drzavi ce mozda neko i da snosi posledice zbog poziva na vakcinaciju, ali kakve cete vi posledice da snosite ako ijedan zivot koji bi vakcina spasila nestane jer ste vi propagirali drugacije?
Hocete li se onda pozvati na Boziju volju ili cete priznati da ste se mesali u stvari koje ne poznajete, da ste sirili vesti koje niste znali jesu li tacne, da ste zavaravali narod poluistinama i neistinama?

Zamislite da odem kod doktora, a on da mi prepise molitvu?!

Radite svoj posao najbolje sto mozete, a nemojte da se mesate u tudje. Osim sto su stetni, diskredituju i vase osnovno zanimanje. I patrijarh se obratio zvanicnoj medicini, i preminuo u medicinskoj ustanovi.


Hvala na javljanju. Evo da odmah i odgovorim.

U nasoj napacenoj drzavi niko ne snosi odgovornost, a kamoli za posledice od vakcina. Pa to bi bilo pravo cudo nad cudima. Sam ministar je arogantno izjavio kao neki beli mag, da cak ni drzava tj. vlada, ni on ne zele da snose odgovornost za moguce posledice! Koja arogancija.
Tako da vas pozvam da vise paznje usmerite na njega, nego na nas obicne smrtnike kojima je Bog podario mozak da razmisljamo. Izvinite, ali imamo mozak i jezik i slobodu da razmisljamo i razgovaramo ovako putem Interneta.

I da se razumemo, ja ne tvrdim nista posebno, ne propagiram. Ja dovodim u pitanje sve ono sto mi nije jasno i sto mi se ucini sumnjivo. A u poslednjih 10 godina i vise, ima puno, puno sumnjivih stvari. A a ove vakcine su jedna od njih. Jako cudne i sumnjive stvari.

Optuzujete me bez argumenata. Ja nisam sirio vest za koju ne znam da li je tacna. Ja sam kao i ostalih par milijardi ljudi prikacen na Internet, hvala Bogu za tu mrezu, i od prijatelja iz mnogih zemalja dobijam neverovatne materijale koji dovode u pitanje ono sto vi nazivate istina. Ja to nudim drugima da procitaju, da razmisle, ako su strucni citaoci, onda mogu i da provere... Ko ne veruje, neka proverava, zato smo tu. Ako dovodite u pitanje snimak koji sam poslao, proverite, radi se o autenticnom snimku iz Poljske. To je ministarka Eva, jedna heroina! Prava lavica, koja ce vas rasturiti sad ko Panta pitu. Samo da se procuje malo po Evropi. A evo, snimak je dosao i do Srbije. Kad vec nema moralnih lekara ovde, onda da malo slusamo sta kazu drugi lekari po belom svetu. A Eva je od naseg roda slovenskog, u srodstvu smo. I voli svoj narod. Ne zeli da ucestvuje u eksperimentisanju kao njen prethodnik iz Bilderberg grupacije.

Evo, zamisljam da ste otisli kod lekara i da vam je lekar prepisao molitvu. I? Sta je sad? Jel vam ukrao nesto, ili vas je obogatio??? Pa ljudi moji, ovo je 21. vek, molitva je dobra za zdravlje! Nista vam nece faliti da se ponekad pomolite, tj. sto vise to bolje po vas i po vasu okolinu. Eto, ja mogu da vas zamislim da se molite, i znam da biste bili bolji covek da to i radite. Bili biste u svakom slucaju zdravija, ako nista drugo.

Vi ne znate nista o mom zanimanju i bolje je da onda ni ne komentarisete na tu temu. Jel tako? Ne znate nista.
(A ne znate ni ZASTO je patrijarh Pavle poslednje 2 godine bio u bolnici. Jednostavno, nemate informacije, i niste vi krivi. A to nije ni tema.)

Tema je poljska ministarka zdravlja dr Eva Kopac koja rastura farmaceutsku mafiju u svojoj drzavi i proziva evropsku mafiju koja eksperimentise sa nama, slovenskim belim misevima. Najvise vole male, swatke bele miseve iz BiH, Srbije, Poljske, Ukrajne, Ceske... Za vece i znacajnije projete koriste africki kontinent i doamce africke crne miseve.

Za sada toliko, nadam se da ste zadovoljni odgovorom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POLJSKA MINISTARKA ZDRAVLJA EVA KOPAC O EPIDEMIJI, VAKCINAMA
PostPoslato: Pet Nov 20, 2009 1:58 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 27, 2008 10:57 am
Postovi: 254
Dejanbg je napisao:
Bee2, iskreno... iako se su sustini slazem sa tobom, preterujes, ali bas. Kao da sad svi u Srbiji zive u strahu od gripa, nakupovali su se maski i lekova i tresu se od straha u svojoj kuci cekajuci vakcine :roll: Evo u mom sirem okruzenju niko ovaj grip ne zarezuje ni 2%. Niko nece da se vakcinise, ali ne zato sto je razmislio i odlucio, nego to ni nije bilo u opticaju. Ljudi smatraju da ovaj grip nije opasnost koja iziskuje takve mere. Malo su poradili na imunitetu - vise voca i sna i svi normalno idu na posao, fakultete, treninge...


Pa Dejane, drago mi je da Srbi tako razmisljaju. Poslednjih nekoliko dana su Srbi dokazali sta misle o pandemiji i epidemiji i virusu i vakcinama...
Svaka cast, samo uveliko se sprema masovno vakcinisanje srpskog stanovnistva. Vakcine su anrucene i Tomica mora nekome da ih ubrizga ili ostaje bez ministarske fotelje!!! Po provinci su formirani stabovi, politicke partije dele letke u kojima obavestavaju kako ce teci vakcinacija i druge emre zastite od ove pandemije... Ja znam da Srbi sad jos uvek ne shvataju sta se desava, ali strah je strah! Narudzbina eksperimentalnih vakcina stize u Srbiju, i to nekoliko miliona doza. Zali Boze ljudi koji prihvate da se tako kockaju sa svojim zivotom. To je kao lutrija, nikad ne znas sta te ceka ispod tvog serijskog broja koji si primio uz vakcinu! Posle kad se razbolis, onda prate istoriju bolesti, prave od tebe statistiku, i sve im je to na izvolte, na tacni, jer mi smo podanicka evropska drzava.

Dejane, ako Bog da, i ostace tako kako si ti napisao, ali sta cemo sa kupljenim vakcinama? Pa nece valjda Tomica da podnese ostavku? Koliko nas je kostala ova avantura?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: