Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Todoksin 2
PostPoslato: Sre Dec 12, 2007 5:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Dec 12, 2007 10:56 am
Postovi: 85
Molim ako imate informacije o todoksinu 2.Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 12, 2007 5:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 10:56 pm
Postovi: 248
Nemam info o tome, mi ga ne koristimo. U borbi protiv raka orijentisani smo na neke druge (verujemo ozbiljnije) preparate. Todor nam je ostavio prilicno los (naivan) utisak (rzgovor uzivo), otprilike i ono sto prodaje, a sto nije odmaklo mnogo od baba i vracara po planinama (a cene pritom nisu uopste naivne). Ipak, bila je ovde na forumu devojka koja je ispricala da je njena rodjaka sredila prilicno ozbiljan problem Todoksinom... I verujem da ima ljudi kojima moze da pomogne. Slucaj kojim se ja bavim tezi je, pa sam se bacila na drugo - ovo ne znaci da Todoksin odbacujem sasvim i za svakoga.

Ukratko - ako ne znas za drugo/bolje, dobar je i Todoksin. A ako te ne mrzi - baci se u pretragu, ili pitaj...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 30, 2008 1:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 8:17 pm
Postovi: 24
Dijagnoza mog supruga je bila metastaza planocelularnog karcinoma mekog tkiva vrata...na onkologiji ga nisu primili, dajuci nam do znanja da mu nije ostalo mnogo od zivota,tad je imao 42 god.Nisam se mirila sa tim..kao ni on.Jurila sam..trazila..nema gde me nije bilo.Od svih alternativa izabrali smo todoxin2.Koristio ga je tri meseca...i zaustavio metastazu kompletnom terapijom Todoxina kao i nacinom ishrane koju je preporucio Imunolog Todor Jovanovic.Dugo je koristio Todoxin...kasnije je kombinovao sa alojom.No, cinjenica je da je zaustavio metastaze iskljucivo Todoxinom..i to je neoboriva cinjenica.Hvala gosp.Todoru.Kad smo zakazivali razgovore sa njim radovali smo se energiji koju emituje.On je prosvecen covek...koji nosi blagost u sebi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 28, 2009 5:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 28, 2009 5:27 pm
Postovi: 1
"Losa iskustva su sto nema nikakvih naucnih studija sprovedenih od strane nezavisnih laboratorija koja su pokazala da todoksin pomaze. Lose je sto se on pojavljuje sa svojim produktom samo na seminarima i simpozijumima koje on i njegovi slicni alternativci organizuju. Lose je sto je ismejan na vise svetskih simpozijuma i bio je primoran da napusti.... Ima jos mnogo toga."

Ovo je samo jedno misljenje jednog doktora sa drugog foruma koji je upoznat sa njegovim radom...Upozorio bih sve devojke i zene da ne nasedaju na pricu o odlasku njegovoj kuci i pripremanju posebnog melema jer je to (iz iskustva) samo izgovor za druge stvari...Toliko o todoru i "cudotvornim" melemima...Cista prevara jadnih,bespomocnih i ocajnih ljudi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Todoksin 2
PostPoslato: Uto Nov 17, 2009 2:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 11, 2009 1:24 am
Postovi: 16
molim vas recite mi nesto konkretnije o tom todoksinu!! ja prvi put cujem za njega. za koi je tip karcinoma ????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Todoksin 2
PostPoslato: Sre Jan 13, 2010 1:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 13, 2010 12:40 am
Postovi: 9
Moj otac ga je koristio i račeno mu je da je u slučajevima njegovog oboljenja dao dobre rezultate,međutim njemu se stanje nakon toga pogoršalo,što ne znači da mu je naudio preparat,jer je to u suštini lekovito bilje i med,ali nije ni zaustavilo bolest. U pitanju je sekundarni AML. Za ostale slučajeve ne znam ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Todoksin 2
PostPoslato: Čet Jan 14, 2010 12:01 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2009 4:27 pm
Postovi: 66
Moj tata ga je koristio i nije mu pomogao, verujem da smo zakasnili.Tata nije vise sa nama!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: