Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: PATRIJARH PAVLE SVOJOM SMRCU UNISTIO MIT O EPIDEMIJI GRIPA
PostPoslato: Pon Nov 16, 2009 5:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 27, 2008 10:57 am
Postovi: 254
http://www.youtube.com/watch?v=uR5p_bD3uLc

Ovo treba da vide svi koji su pomisljali da se vakcinisu. U svim zemljama sveta je formiran front strucnjaka protiv vakcina, samo jos mi kasnimo. Hranite se zdravo i zavrnite virusima i farmaceutima nos.

Da u Srbiji ne vlada NIKAKVA epidemija krmeceg gripa i da se radi o prevari veka, kradji para i cistoj gluposti... dobili smo dokaz JUCE!!!
Svi drzavnici (predsednik, ministri&Tomica), na celu kolone od hiljade gradjana ovih dana se poklanjaju i odaju pocast patrijarhu srpskom Pavlu, i APSOULUTNO NIKO ne raymislja o zabrani sakupljanja, o masama, o krmecem gripu, o vakcinama, svi seponasaju upravo suprotno preporukama i to usred takozvane epidemije. Niko se ne boji da celiva ikone, niko se ne boji da celiva pokojnika, niko se ne boji da se pricesti, niko se ne boji da celiva ruku svestenicima, niko se ne boji da izljubi svog brata kad ga sretne na ulici ispred Saborne crkve...

KRMECI GRIP JE ZABORAVLJEN I FARMACEUTI SU PORAZENI. A sta cemo sa narucenim vakcinama koje kasne??? Ko ce to da plati?

Prosledi dalje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PATRIJARH PAVLE SVOJOM SMRCU UNISTIO MIT O EPIDEMIJI GRIPA
PostPoslato: Pon Nov 16, 2009 5:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 7:16 am
Postovi: 605
To danas celo prepodne više-manje svi komentarišu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PATRIJARH PAVLE SVOJOM SMRCU UNISTIO MIT O EPIDEMIJI GRIPA
PostPoslato: Pon Nov 16, 2009 8:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Pokoj mu dusi!

O teorijama zavere pishite u drugim temama i ne mesajte svetog coveka u vase misli i paranoje!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PATRIJARH PAVLE SVOJOM SMRCU UNISTIO MIT O EPIDEMIJI GRIPA
PostPoslato: Pon Nov 16, 2009 11:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Bee2, molim vas,

Postujte upokojenog Patrijarha Pavla, krajnje je neprimereno njegovo upokojenje komentarisati i uopste sve dovoditi u vezu sa vakcinisanjem, svinjskim gripom, i tome slicno.

Zamolila bih admina da ovu temu zakljuca.

_________________
Dajte mi dete od tri godine da od njega napravim coveka!






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PATRIJARH PAVLE SVOJOM SMRCU UNISTIO MIT O EPIDEMIJI GRIPA
PostPoslato: Pon Nov 16, 2009 11:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 27, 2008 10:57 am
Postovi: 254
dolce-vita je napisao:
Bee2, molim vas,

Postujte upokojenog Patrijarha Pavla, krajnje je neprimereno njegovo upokojenje komentarisati i uopste sve dovoditi u vezu sa vakcinisanjem, svinjskim gripom, i tome slicno.

Zamolila bih admina da ovu temu zakljuca.


A otkud sad vama da ja ne postujem Patrijarha Pavla???!!! Sta vama sve moze da padne na pamet, Boze sacuvaj, i jos jednom svestenom licu da kazete da ne postuje svog patrijarha. To je smesno.

Jeste li vi uopste procitali sta sam ja napisao? Jeste li vi pogledali snimak? Pa ja sam napisao upravo SUPROTNO! Da ga treba postovati bas zbog toga sto ej svojom smrcu dokazao da je gripa izmisljena i lazirana. Sve ovo sto se desava ovih par dana dokazuje da ako imamo Boga u sebi, nikakvi virusi nam ne mogu nauditi, a kamoli farmaceuti. Nas Patrijarh je jednim udarcem ucinio puno dobrih stvari poslednjih dana. Razumete li sad njegovu moc i velicinu? Reke ljudi bez ikakve zastite, u sred epidemije i zabrane okupljanja. Pa to je CUDO!!!

Tamaraft, TO nije nikakva zavera, to je upravo razbijanje zavere. On je ovim svojim poslednjim cinom, tacnije Bog je ovim cinom pokazao svoju moc. Slava Bogu, VIRUS JE NESTAO KAO RUKOM ODNESEN! Niko se vise ne boji u Srbiji!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PATRIJARH PAVLE SVOJOM SMRCU UNISTIO MIT O EPIDEMIJI GRIPA
PostPoslato: Pon Nov 16, 2009 11:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
No coment! Zaista preterujete!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: