Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 1:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 05, 2009 1:08 pm
Postovi: 1
*Zasto vecina lekara na zapadu ne zeli da primi ovu vakcinu?
*Zasto politicari u vladama sirom sveta dobijaju posebno dizajniranu H1N1 vakcinu koja se razlikuje od one za stanovnistvo? Idealan i siroj javnosti poznat primer - Angela Merkel.
*Zasto vlade sirom sveta traze imunitet tj. izuzece od potencialnih tuzbi u slucaju da vakcine uzrokuju stetu na ljudima?
*Zasto medijske kuce ne govore o velikom broju posledica i ostecenja koje ova vakcina gotovo uvek ostavlja iza sebe?
*Zasto medijske kuce barem ne govore o velikom broju veoma stetnih sintetickih materija koje ova vakcina sadrzi?
*Zasto je ova vakcina promovisana i od strane onih koji vec godinama govore da broj stanovnika sirom sveta treba drasticno smanjiti?
*Zasto jedino ljudi stariji od 65 godina nisu prioritetni u programu globalne vakcinacije? Razmislite dobro o ovom pitanju.

Pogledajte takodje prioritetne grupe objavljene 19 septembra na zapadu -
1. Trudne zene
2. Deca ispod 6 meseci / Zbog reakcije americke populacije sada je to - "Deca izmedju 6 meseci i 5 godina"
3. Hronicni bolesnici

Koliko se secam eugenika predlaze upravo ove tri grupe kao putokaz prilikom smanjenja globalne populacije. Ja jednostavno nisam osoba koja bi poverovala da je ovakav splet okolnosti jednostavno proizvod slucajnosti.
...dalje,

*Zasto dve trecine americkih drzavljana ne zeli da bude vakcinisano? Iako cudno zvuci, njihovo stanovnistvo je prema svemu sudeci bolje informisano od naseg.
*Zasto Obamina administracija priprema zakon po kojem ce vakcinacija biti zakonski obavezna? Jedna tacka zakona cak nagovestava da sluzba WHO-a moze upasti u vasu kucu i oteti decu od vas, vakcinisati tu decu protiv vase volje, a vas pritvoriti zbog narusavanja novog zakona. Mislite da nasa vlada nece pokusati isto? Vec se uveliko prica o tome.

Ukoliko na samo jedno od ovih pitanja ne postoji adekvatan odgovor to bi bio dovoljan alarm. Problem je sto ni na jedno pitanje ne postoji adekvatan odgovor. Moze se reci da se deca ispod 6 godina vakcinisu zato sto su deca uvek prioritet ili zbog toga sto deca nemaju dovoljno razradjen imunitet ali to je naivan argument - posebno kada pogledate koja korporacija proizvodi vakcinu i kakvi ljudi stoje iza nje.

Ljudi kada nemaju odgovor na pitanja koja ih se ticu osecaju nesigurnost i to je ono sto je presudno u ovom momentu, da sto veci broj ljudi dobije svest o tome sta se oko njih zaista desava. Ako pitate mene, medijske kuce ( kako strane tako i nase ) sluze da uspavljuju ljudsku svest, ljudi sve manje znaju izvan onoga sto cuju na vestima i to postaje u isto vreme i tuzno i opasno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 3:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
Citiraj:
*Zasto politicari u vladama sirom sveta dobijaju posebno dizajniranu H1N1 vakcinu koja se razlikuje od one za stanovnistvo? Idealan i siroj javnosti poznat primer - Angela Merkel.

Citiraj:
*Zasto Obamina administracija priprema zakon po kojem ce vakcinacija biti zakonski obavezna? Jedna tacka zakona cak nagovestava da sluzba WHO-a moze upasti u vasu kucu i oteti decu od vas, vakcinisati tu decu protiv vase volje, a vas pritvoriti zbog narusavanja novog zakona. Mislite da nasa vlada nece pokusati isto? Vec se uveliko prica o tome.
Odakle ove informacije??? To su samo puka govorkanja teoreticara zavere u Nemackoj. Prava istina je da su svi nemacki vojnici, policajci, lekari po klinikama koje su direktno opterecene novim virusom, vozaci gradskog prevoza, parlamentarci, clanovi vlade i jos neki politicari (i Merkelova je naravno, u ovoj grupi), sluzbenici vlade i jos neke prioritetne kategorije stanovnistva, prvi primili vakcine koja je cak bila i manje ispitana od vakcine koju treba da prime sire mase (prosto iz razloga sto su je prvi primili=manje vremena da se ispita) i koja je drugacija od vakcine koja se daje stanovnistvu. Za vakcinu koju treba da primaju obicni stanovnici, kazu da sadrzi "sinteticke pojacivace dejstva" (sta god to bilo). Malo je preterano ovakvo trazenje price tamo gde je verovatno nema... Nije da popujem, ali formiranje svog misljenja sa negativnom presumpcijom prema svemu i trazenje mogucih modusa kako da nas neko prevari, osteti i unisti, u svemu sto se desava oko nas, je vec ozbiljan problem u razmisljanju. Npr:
Citiraj:
*Zasto je ova vakcina promovisana i od strane onih koji vec godinama govore da broj stanovnika sirom sveta treba drasticno smanjiti?
ili
Citiraj:
Koliko se secam eugenika predlaze upravo ove tri grupe kao putokaz prilikom smanjenja globalne populacije.
.

Postavlja se i teza:
Citiraj:
*Zasto vlade sirom sveta traze imunitet tj. izuzece od potencialnih tuzbi u slucaju da vakcine uzrokuju stetu na ljudima?
Nasa vlada trazi potpis i od onih koji ne prime vakcinu. Zasto??? Vrlo je jednostavno. Ta vakcina, kao i bilo koja druga, negde ce sigurno izazvati nezeljene efekte. U globalnoj razmeri, dosta ce ljudi i umreti samo od posledica vakcinacije (od alergijske reakcije na neki od sastojaka). To ne znaci da je vakcina losa, vec samo da moze izazvati nezeljena dejstva kod nekih ljudi! E sad, zamislite scenu da neko tuzi drzavu zbog reakcije svog organizma, koja nije mogla ni na koji nacin biti anticipirana i koja nije izazvana toksicnoscu nekog od sastojaka, vec iskljucivo razlozima koji se odnose bas konkretno na taj slucaj. U tom smislu normalno je da se drzava na neki nacin ogradi.

Zasto potpisivanje izjave da je vakcina odbijena??? Slican razlog. Moze da se desi da neko umre i od gripa, samo zato sto je odbio vakcinu, pa kaze da mu drzava tu vakcinu nije ucinila dostupnom i zbog toga je tuzi. E pa to isto ne bi bilo u redu. Iz ovih razloga, licno smatram da je potpisianje izjava o preuzimanju zdravlja u svoje ruke, uz opcije koje je drzava omogucila, donosenjem dobre ili lose odluke (ma sta znacila dobra, a sta losa odluka), sasvim u redu i normalno. Znaci niko nije primoran ni na sta i to smatram jako demokratskim...

E sad, uprkos svemu sto sam napisao, cinjenica je da vecina ovih pitanja stoji. Cinjenica je da ce neko na ovim vakcinama debelo da zaradi. Ukoliko je istina ono sto kazu da je smrtnost od novog gripa manja od smrtnosti izazvane obicnim gripom i manja od smrtnosti izazvane vakcinacijom, smatram vakcinu nepotrebnom. Ponavljam, samo u slucaju da je to istina. Cinjenica je i da je vecina relevantnih informacija, slucajno ili namerno, precutana. E sad, recimo da je najpametnije ugledati se na lekare... Poznajem eminentne strucnjake koji ce prmiti vakcinu i poznajem one koji to ne zele. Postavlja se pitanje, koliko ONI informacija imaju o stetnosti ili koristi ove vakcine i koliko ce ONI (mislim na lekare) doneti pravu odluku... Sto se mene licno tice, blizi sam odluci da ne primim vakcinu, iz jako prostog razloga sto ne znam nista o njoj, a niko se relevantan, nije potrudio da odgovori na pitanja koja se svakodnevno postavljaju. Da li vakcina zaista sadrzi toksicne materije i koliko su one toksicne??? Da li je smrtnot od vakcinacije veca od smrtnosti od gripa??? Koja su moguca nezeljena dejstva kratkorocna i dugorocna??? Koliko kosta jedna doza??? Gde je ova vakcina vec primenjivana i kakva su statisticka iskustva sa njom u smislu mortaliteta i morbiditeta??? Koliko je vakcina korisna, tj. koliko ce moci da ogdovori potrebama potencijalne mutacije novog gripa (u smislu potrebe za ponovnom vakcinacijom od nekog drugog gripa)??? Koliko je moguce urgentno delovati na najteze komplikacije nastale vakcinacijom???

Mnogo pitanja a malo odgovora...

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 3:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Ja ne znam sta da radim?
Narociti se bojim za decu......
Citala sam da je u Velikoj Britaniji neurolog izjavio ja je posledica vakcine ostecenje mozga/paraliza.
Lepo vise nikome ne verujem.
Kaze taj lekar je je u Americi od te vakcine umrlo 25 ljudi.Sta raditi???????????????
pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 4:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 05, 2009 4:43 pm
Postovi: 1
http://www.youtube.com/watch?v=uR5p_bD3uLc


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 5:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Angela i ostali politicari NISU primili ISTU vakcinu koja se daje ostatku populacije. Ovde je bilo mnogo reci o tome. Navodno je jedina razlika u konzervirajucoj supstanci. Nisam bas sigurna da li je to bas istina....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja
PostPoslato: Čet Nov 05, 2009 8:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
Nemacki vojnici, policajci, lekari, vozaci gradskog prevoza, parlamentarci, clanovi vlade, drzavnici sluzbenici i jos neke prioritetne kategorije stanovnistva primili vakcine koje se razlikuju od ostalih. Meni je to u principu cudno, ali ne mora neophodno da znaci da je negativno. Cinjenica je da je i Merkelova primila bas ovu vakcinu. Mislim, informacije su jako sture i to je zapravo dusevna hrana teoreticarima raznih zavera koji dolaze ovde i truju. Sta da se radi...

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 12:02 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 7:16 am
Postovi: 605
A ko je pustio "mutantna" iz laboratorije?
Čija je laboratorija (nevezano za teritoriju na koju se nalazi)?

Šta je bilo sa ptičijim gripom?

Da li će mutirati? Verovatno hoće kao i svi ostali virusi, uključujući i rođaka-roditelja, odnosno običnog gripa. Svaki organizam, bez obziru na svoju složenost mutira, prilagođava se okruženju u cilju opstanka. Organizam-meta tokom generacija razvija sve bolje mehanizme odbrane od organizma-napadača, dok ovaj razvija sve bolje metode napada kako bi opstao.

Genetika je u osnovi jednostavna: Stvoriti savršenu jedinku u cilju opstanka vrste. Prilagoditi se neorganskim promenama. Druge vrste su ili za ignorisanje (nebitne za opstanak date vrste), ili korisne (npr. kao hrana), ili nepoželjne (vrste koje datu vrstu smatraju hranom, npr.)

Vakcina: Koliki se procenat stanovništva vakciniše protiv običnog gripa? O korisnosti i šteti ne vredi raspravljati. Treba pre postaviti pitanje da li ćemo imati dovoljno godina da se uverimo da je vakcina bezbedna? U pitanju su ljudski životi i to ne tamo negde na drugom kraju sveta nepoznata osoba, već bliske osobe i mi sami. Većina nas ne prima vakcine od običnog gripa, neki ga preleže, a neki ne i većina preživljava bez vakcina dok drugi trče svake jeseni da prime bar jednu vakcinu: Pa im se zadesi maler - prime protiv A a stigne B, pa opet po vakcinu...

Pošto su ovoga puta napravili boljeg mutanta, posećivaće nas to "čudo" svake jeseni i svakog proleća.

Plašim se da je ovo samo blagi apokaliptični scenario onoga što će nam u budućnosti primeniti nesavesni naučnici.
Jednu stvari svi oni zaboravljaju: ZEMLJA JE OKRUGLA I MA KOJOM PUTANJOM DA SE KREĆU, UVEK ĆE NA KRAJU DOĆI U TAČKU IZ KOJE SU POŠLI... Ili, da prevedem: Lesi će se na kraju vratiti kući.

A, da: Koja grupa stanovništva, nevezano za godine i pol, ima najslabiji imunitet?

P.S. Vojska i prateće službe kod nas se još ne vakcionišu iako je u nekim njihovim ustanovama uveden karantin - nema ulaza i nema izlaza ni ljudi ni stvari, sem medicinskog osoblja koje je odlično organizovano (proverena informacija)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 1:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
peniko je napisao:
Nemacki vojnici, policajci, lekari, vozaci gradskog prevoza, parlamentarci, clanovi vlade, drzavnici sluzbenici i jos neke prioritetne kategorije stanovnistva primili vakcine koje se razlikuju od ostalih. Meni je to u principu cudno, ali ne mora neophodno da znaci da je negativno. Cinjenica je da je i Merkelova primila bas ovu vakcinu. Mislim, informacije su jako sture i to je zapravo dusevna hrana teoreticarima raznih zavera koji dolaze ovde i truju. Sta da se radi...


Jes` mi bas znamo koju vakcinu i sta je uopste primila merkelova!
ko da mi mozemo da proverimo sta je primila, da nije destilovana voda, odakle mi to da znamo - uopste nije cudno sto smo toliko nepoverljivi.
Uopste!

dr kon kaze da virus mutira da bi opstao i da su oni to ocekuvali, itd, itd.... ali drugi kazu da je iz lab. poslat (u to i ja verujem_ jer kako objasnjavaju da se sastoji iz delova svinjskog, pticijeg i ljudskog gripa?

nisam protiv sezonske vakcine, naprotiv.
ali za ovu novu nam fale informacije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 3:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Ispade da ce Hitler izgledati ko mala maca u odnosu na te kretene sto su smuckali virus. :o

Odakle ti sve te informacije, daj neki sajt.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 8:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 1:04 am
Postovi: 134
Lokacija: Kanada
MARS je napisao:
Odakle ti sve te informacije, daj neki sajt.

http://educate-yourself.org/vcd/swinefluindex.shtml
http://whale.to/vaccines.html

_________________
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=18597&highlight=
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=18649&highlight=
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=19103&highlight=


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 10:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 1:58 pm
Postovi: 141
Ja ne verujem više nikome, ni da postoji virus, ni vakcini protiv istog, postao sam jedan od onih koji veruju da je sve to zavera hhahaahah :) Sve mi je to čudno, prvo su bile koliko se sećam lude krave, pa ptičiji grip, evo sada svinjskog, šta je sledeće, ovčiji...? Sad ozboljno, ovo sam našao na jednom blogu, pa me zanima Vaše mišljenje.... evo teksta:

Citiraj:
MLADEN DAMNJANOVIC, dipl. farmaceut

Ja sam kvalifikovani farmaceut. Istrazivao sam vakcinu svinjskog gripa
koju je naša vlada kupila za nas (koristeći naš novac) i koja je sto
puta opasnija od svinjskog gripa. Da li znate da su proizvođači vakcine
protiv svinjskog gripa zatražili od vlade izuzeće od mogucih tuzbi u
slučaju da vakcine uzrokuju štetu na ljudima?

Ako ste napravili
vakcinu za koju znate da je deluje, zašto bi vam onda bilo potrebno
pravno izuzeće u slučaju nezeljenih posledica na ljudima? Zar to nije
veliki znak upozorenja za sve nas? Virus Svinjskog gripa ubio je oko 2
/ 3000 ljudi ukupno. Obican gripa ubija 40 000 ljudi godisnje, pa zasto
se onda stitimo od Svinjskog gripa a ne od obicnog gripa? Da li to
smisla? Zbog cega se onda podize ovolika panika?

Vakcina protiv
Svinjskog gripa sadrzi 2 užasno opasne stvari - jedna se zove
thimerosol. U njegovom sastavu je 50% žive. Thimeresol se veže na
receptore u mozgu, i, zapravo, uzrokuje oštećenja mozga. Je li pametano
ubrizgavati thimerosol, i dobiti oštećenje mozga, spustivši pri tom IQ
ljudi za 10 bodova, kao i brojna druga ostecenja, kako bi se izbeglo
dobijanje gripa koji ubija 95% manje ljudi nego obični grip?

Drugi
opasni sastojak Vakcine protiv Svinjskog gripa zove se squalene.
Squalene vara vaš imuno sistem da pocne da ubija vase sopstvene celije,
što stvara auto-imune bolesti kao što su astma, multipla scelerosis,
dijabetes, i hrpu drugih bolesti za koje jos nemamo naziv. Zar je
pametno u sebe ubrizgati te stvari, kako bi se izbegao relativno blagi
grip, poput svinjskog gripa?

Ako ste trudni zapitajte se ovo -
zašto bi uzimali Panvax, kada on sadrži Neomicin sulfat i polymyxin B -
od kojih oba pokazuju pozitivne rizike za vase nerođeno dete - kako bi
izbegli šta? Blagi grip, koji ubija 95% manje ljudi nego obican grip?

Ja
sam stručnjak za kritičku analizu lekova i njihove učinke na ljudima. I
neka se neko samo usudi da dodje do mene sa špricom punim Vakcine
protiv Svinjskog gripa, ili da dodje blizu moje porodice jer cu je
uzeti iglu od njih i probosti ih njom serijom veoma jakih uboda!

Ova
stvar je otrov. Nemojte to uzeti. Ne dozvolite da vaši prijatelji to
uzmu. Ne dozvolite da vaša porodica to uzme. Ako vas neki idiot u
laboratoriju pita: želite li ovu vakcinu, pitajte ga o thimerosolu, o
squaleneu, i zašto kompanija koja je to napravila zeli da ima pravno
oslobođenje od moguce tuzbe, i onda pogledajte njihova lica koja ce
imati izgled tipa!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 10:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
i ja sam cuo mnogo prica o ovoj vakcini,i nijedna nije povoljna...naime,od obicnog gripa umire vise ljudi nego od ovog-statistika.
posto je sve poteklo iz americkih laboratorija samo da bi unistili sto vise ljudi,efekat depopulizacije,sto im je oduvek i bio cilj...ja najradije ne bih da primim ovu vakcinu,jer mislim da se u njoj nalazi ogromna kolicina iskljucivo zivog virusa a da je njegovo dejstvo da nas ubije...
i sve to jer ne verujem da su za 1-1.5 meseci uspeli da naprave tako efikasnu i tako dobru vakcinu koja ce naas zastititi od ovog virusa...za neke bolesti nema leka vec 90 godina,a lek za ovaj,kako kazu,smrtonosan virus su pronasli odmah,sve je to povezano sa farmaceutskom industrijom u cilju smanjenja ljudi i sto vece zarade...
inace pero apsolutno se slazem sa ovim tekstom ko god da je to napisao...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 10:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Ovih dana se trese i nash forum kao gora, ali videcete, na kraju ce samo mishevi ostati :)

Pare vrte ceo svet :)

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 10:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 11, 2008 9:05 pm
Postovi: 673
Nije stvar u veri nego u zdravorazumskoj logici. Ako bismo postavili cifre na papir, plasticno receno: vece su sanse da prezivite virus nego vakcinu. Koliko je broj autisticne dece u USA uvecan upravo zbog proaktivne vakcinacije. Kao sto sam i rekao, ja nisam ni lekar ni filizof ni pravnik, vec matematicar. Uzdam se samo sopstvene kalkulacije, jedino njih ne dovodim u pitanje. Znam sigurno da se ja necu vakcinisati a za to postoji XYZ razloga. Navoditi ih sve bilo bi posve izluzorno. Onima koji se ipak usude da prime vakcinu o kojoj nemaju gotovo nikakve relevantne niti proverljive informacije i veruju na rec bilo lekarima bilo farmaceutima zelim puno srece - trebace im! Ja nisam neko ko bi igrao na takvu kartu...mozda neko ipak jeste.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja
PostPoslato: Sub Nov 07, 2009 12:18 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 28, 2009 3:00 am
Postovi: 70
Pera90ns je napisao:
Citiraj:
MLADEN DAMNJANOVIC, dipl. farmaceut



Vakcina protiv
Svinjskog gripa sadrzi 2 užasno opasne stvari - jedna se zove
thimerosol. U njegovom sastavu je 50% žive. Thimeresol se veže na
receptore u mozgu, i, zapravo, uzrokuje oštećenja mozga. Je li pametano
ubrizgavati thimerosol, i dobiti oštećenje mozga, spustivši pri tom IQ
ljudi za 10 bodova, kao i brojna druga ostecenja, kako bi se izbeglo
dobijanje gripa koji ubija 95% manje ljudi nego obični grip?





dragi farmaceute! ja nisam farmaceut ali jesam zdravstveni radnik pa eto znam da tiomersal koji ima zivu sadrzi svaka vakcina pa ne znam kako se ne retardirasmo do sad!! Da bi vas to ''ubilo'' morate da primite ne znam ni ja koliko stotina doza toga odjednom.
Ja sve jedno necu primiti tu vakcinu jer me slucaj koji se zove H1N1 apsolutno ne zanima i nemam nameru da pravim tragediju oko toga, ali brate preteraste sa teorijama zavere!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 83 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: