Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: ZUBICI ILI NE?
PostPoslato: Uto Nov 03, 2009 12:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 06, 2009 3:11 pm
Postovi: 45
ZDRAVO SVIMA!IMAM JEDAN PROBLEM,ZA KOJI SE NADAM DA CE SE RESITI UZ VASU POMOC!RADI SE O MOJOJ CERKICI,STAROJ 4 MESECA!NAIME,VEOMA JE VESELA BEBA,ZDRAVA,MEDJUTIM U ZADNJE VREME LOSE SPAVA NOCU,BUDI SE UZ PLAC,RAZDRAZLJIVA JE!MORAM NAGLASITI DA JE POCELA BALAVITI,CESATI DESNE I TO NADESNOJ STRANI!PRETPOSTAVLJAM DA JE TO PRIPREMA ZA NICANJE ZUBICA!MEDJUTIM ONO STO ME BUNI JE DESNO UHO KOJE TAKODJE CESE!PRITISKOM NA UHO NE PRIMECUJEM DA JE BOLI,VEC SAMO SVRBI!OD RODJENJA TO ISTO UHO IMA CUDAN MIRIS,I PO RECIMA PEDIJATRA TO NE PREDSTAVLJA PROBLEM I DA JE TAKAV MIRIS USIJU NORMALAN KOD MALE DECE!UHO CISTIMO SVAKO VECE NAKON KUPANJA,STAPICIMA SA GRANICNIKOM I TADA PRIMECUJEMO DA JOJ TO PRIJA!ZANIMA ME DALI SE SVRAB DESNI MANIFESTUJE I NA UHO,I DALI BIH TREBALA DA JE VODIM KOD USNOG LEKARA ZBOG OVOG NEUGODNOG MIRISA!?HVALA UNAPRED! :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ZUBICI ILI NE?
PostPoslato: Uto Nov 03, 2009 1:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Deca caprkaju usi, i bez potrebe, i moj to radi,kada sam pitala dr, je li to znaci da ima upalu, davno jos pre otprilike 10 meseci, ona mi je samo rekla da ima, plakao bi.I, verujte mi , videla sam dete koje je imalo upalu, placeeeeeeeeee :-? Mozete jednostavnim pregledom da vidite to za uci, pritisnite je iza usiju prstima i ako reaguje,place, i vidite da je boli, onda moze biti...A, ovako, caprkanje, govorim iz sopstvenog iskustva i moj je bebac to radio.I, isto smo tripovali.A, ovo ostalo lici na zubice.A, ako kojim slucajem joj curi nosic, obavezno joj stavljajte fiz.rastvor da se ne bi slila u usi i u grlo.

_________________
Dajte mi dete od tri godine da od njega napravim coveka!






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ZUBICI ILI NE?
PostPoslato: Uto Nov 03, 2009 1:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
I, to budjenje uz plac, moze biti uzrok bolne denticije.A, za taj neprijatni miris, mozete pitati i na otorinolaringologiji, tamo ima drdusan , postavite temu, hoce svakome da odgovori, a i drugi.

_________________
Dajte mi dete od tri godine da od njega napravim coveka!






Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: