Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 86  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 03, 2006 12:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 30, 2006 9:33 pm
Postovi: 46
pa sta cu kad moram do daljnjeg :(
jednostavno pocnem da mislim na nesto drugo,i prodje...jedino je malo problematicno nocu,posto legnem da spavam,ali se nekako snalazim :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 03, 2006 2:59 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 05, 2005 12:31 am
Postovi: 599
Lokacija: Kragujevac
Malo sam bacio pogled pa sam na internetu našao neke savete koji bi mogli da pomognu:
1. Za noćne erekcije potrudi se da ne piješ vodu 4-5 sati pre spavanja jer puna bešika u toku noći olakšava nastajanje erekcija (postoji objašnjenje za ovo ali me mrzi da kucam, a nije ni bitno) i trudi se da ti tokom dana bešika stalno bude prazna.
2. Kada imaš neočekivanu erekciju protrljaj penis kockicom leda, trebalo bi da se smanji.

_________________
Internet ne sme da bude zamena za posetu lekaru!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 03, 2006 11:36 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Filip je napisao:
Za noćne erekcije potrudi se da ne piješ vodu 4-5 sati pre spavanja jer puna bešika u toku noći olakšava nastajanje erekcija (postoji objašnjenje za ovo ali me mrzi da kucam, a nije ni bitno) i trudi se da ti tokom dana bešika stalno bude prazna.


U pravu si covece sto posto pa ako te jednom ne bude mrzelo, daj objasni molim te. Ovo me strasno zanima i to sam sam provalio da je tako. Svako jutro mi je besika puna i provalio sam da to ima veze sa erekcijom, kada je ispraznim erekcija spadne. Stvarno zanimljivo i jako cudno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 03, 2006 11:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 29, 2005 6:20 pm
Postovi: 2
uplink, mozes li mi na mail poslati naziv i adresu klinike u kojoj si izvrsio operaciju
hvala unapred

[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 26, 2006 8:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 30, 2006 9:33 pm
Postovi: 46
Evo,kao sto sam obecao,da napisem utiske do sad...01.03 ce biti peta nedelja od operacije.Rana je 99% zarasla,samo sto je ostao otok odozgo,jeste da je mali,ali ipak ga ima,i smeta po malo.Osjetljivost glansa je takodje 99% prosla(mada sam misilo da nece nikada,ne bih mogao da vjerujem da postoji gori osjecaj da nisam prosao kroz to :) )Imao sam jedan problem u medjuvremenu-posto je,kao sto sam i napisao gore,osjecena koza,i jedan dio koze koji je bio spojen sa glansom,stvorio se koagulum,koji je u 3. nedelji otpao,i iz glansa je pocela da tece krv,iako je rana bila velicine uboda igle.krvarenje se zaustavljalo ali je pocinjalo cim hodam neko vrijeme,pa sam odlucio da odem ponovo kod doktora. on mi je,uz anesteziju sprejem,uklonio sve koagulume spolja ,i uklonio konce,a zatim zasio i tu ranicu na glansu(sto takodje nije ni malo prijatno iskustvo).Konci su ispali iz ranice,i ona je skoro potpuno zarasla.Znaci posle 3. nedelje je rana bila dovoljno zarasla da se uklone konci.
E,sad imam jos jedno pitanje: Koza moze vec da se pomice malo nazad,sa gornje strane,iako ima otoka,medjutim odozdo ne moze da se pomjera skroz,vec se samo rasteze,onoliko koliko joj dozvoljava elasticnost,pa me samo zanima da li to treba tako da bude,ili kompletna koza treba da moze da se pomjera?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 26, 2006 8:19 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
PItanje ni je bas najjasnije a svakako da mi ne mozemo da zamislimo kako to sve izgleda...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 27, 2006 12:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 30, 2006 9:33 pm
Postovi: 46
ma nije ni bitno...pitacu doktora kad odem sledeci put...bitno je da sam vam napisao sta se izdesavalo do sad :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 13, 2006 2:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 13, 2006 2:17 am
Postovi: 3
Leči li u Novom Sadu ko fimozu laserom?? Imam već godinama problem sa istom (zapravo, nikad mi nije ništa smetalo, niti sam imao kakvih infekcija ali bih hteo da rešim već jednom taj problem). Želim da izbegnem obrezivanje,barem ono klasično :), a ovo sa laserom zvuči obećavajuće.
Veći deo g. je "pokriven" i u erekciji, ako vam to nešto znači.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 13, 2006 10:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
ako ti je rec laser zalicila na nesto sto ce ti "teleportovati" kozu na neko drugo mesto onda stvarno...koza mora da se odsece,presece..sve jedno...nozem,laserom...opet sve jedno.od vrste fimioze zavisi i tehnika.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 14, 2006 3:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 13, 2006 2:17 am
Postovi: 3
Vragolasta Amfibija je napisao:
ako ti je rec laser zalicila na nesto sto ce ti "teleportovati" kozu na neko drugo mesto onda stvarno...koza mora da se odsece,presece..sve jedno...nozem,laserom...opet sve jedno.od vrste fimioze zavisi i tehnika.


Znam, znam. Nisam bas toliki coban (imam fakultet iz drustvenih nauka :( ).
Vec odavno razmisljam da resim taj problem, ali mislim da nekako strah uvek prevagne, te celu stvar odlozim "za sledeci mesec".

Koliko vremenski traje celi zahvat, mora li se lezati u bolnici nakon toga, da li je zahvat bolan (nadam se da se praktikuje kakva anestezija???) - pitanja su koja bih zeleo da rascistim pre nego sto donesem konacnu odluku :O


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 14, 2006 6:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Dragi Dzone ( ko ona serija :lol: ),
pa potrazi covece ovde na forumu ima jedna slicna teme u kojoj je sve lepo objasnjeno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 23, 2006 9:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 30, 2006 9:33 pm
Postovi: 46
aj da bude i od mene neke koristi:
vremenski...oko 20ak minuta,ako se radi laserom ne lezi se u bolnici,sto se tice bola to je relativno...ubosce te 6 puta u glavic(nije toliko bolno koliko sam se ja bio uplasio kad mi je prinio iglu-neprijatno jeste...ali se da izdrzati),boli jedino malo kad pocne da sije...i eto


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 24, 2006 3:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 13, 2006 2:17 am
Postovi: 3
uplink je napisao:
aj da bude i od mene neke koristi:
vremenski...oko 20ak minuta,ako se radi laserom ne lezi se u bolnici,sto se tice bola to je relativno...ubosce te 6 puta u glavic(nije toliko bolno koliko sam se ja bio uplasio kad mi je prinio iglu-neprijatno jeste...ali se da izdrzati),boli jedino malo kad pocne da sije...i eto


Znaci, ako se ne radi laserom (u vecini slucajeva) mora se lezati u bolnici?

Tehnicki, to ne bi trebalo da je neka preterano komplikovana operacija (ili zahvat), ali se radi o najdelikatnijem delu tela :)
Sudeci po ranijim postovima ljudi koji su se actually podvrgnuli ovome, cela stvar nije toliko strasna koliko se cini na prvo (a i drugo) citanje. Resio sam da za mesec-dva konacno resim taj problem (mozda i javim utiske)...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 24, 2006 9:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 30, 2006 9:33 pm
Postovi: 46
Citiraj:

Znaci, ako se ne radi laserom (u vecini slucajeva) mora se lezati u bolnici?

Citiraj:
Ne znam,vjerovatno
Tehnicki, to ne bi trebalo da je neka preterano komplikovana operacija (ili zahvat), ali se radi o najdelikatnijem delu tela :)

Sudeci po ranijim postovima ljudi koji su se actually podvrgnuli ovome, cela stvar nije toliko strasna koliko se cini na prvo (a i drugo) citanje. Resio sam da za mesec-dva konacno resim taj problem (mozda i javim utiske)...

Kako kome...meni operacija nije bila strasna mnogo...ali posle...uff...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 23, 2006 10:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 30, 2006 9:33 pm
Postovi: 46
evo,javljam se opet posle 12 nedelja(87 dana)...otok jos uvijek stoji,bas kao i onaj tvrdi dio sa donje strane...drugih problema nemam(osjetljivost je skroz prosla)

E,sad,zanima me,da li postoji neki nacin da ubrzam smanjivanje ovog otoka,kao i ovog tvrdog dijela sa donje strane(mislim da je posle 12 nedelja to trebalo samo da se sredi?),posto me strasno nervira,a ni estetski ne djeluje bas kako treba :( ?
poz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 1276 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 86  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: