Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 202 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Privatne Poruke za ObGyn
PostPoslato: Pon Sep 21, 2009 8:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 30, 2009 1:27 pm
Postovi: 3
Za bobalises:
Probaj na kutku da nadjes nekog ko ce ti pomoci, jer tamo devojke svasta znaju, a ima ih sa razlicitim iskustvima. Meni su pomogle puno u delanju i izboru postupaka.

Za d77:Poznajem licno osobu koja je imala taj problem. Mislim da ga je resila akupunkturom. Ne znam odakle si,ona je u nisu odlazila kod dr Mihajla (ipak ginekolog tu ostaje glavni dasa), a danas ima devojcicu od nekih godinu dana, a boga mi i vise. Probaj, akupunkturom nista ne gubis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privatne Poruke za ObGyn
PostPoslato: Uto Sep 22, 2009 7:03 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jan 14, 2009 11:14 am
Postovi: 91
Lokacija: nis
Bisera, a gde je radila akupunkturu? Nesto ne znam da neko to radi u Nisu...ja sam samo jednom bila kod dr Mihajla koji je samo kudio mog dr i na tome se zavrsilo, jer je predlagao neke konjske doze lekova...javi mi, ako nesto znas o ovome...
Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privatne Poruke za ObGyn
PostPoslato: Uto Dec 22, 2009 3:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 22, 2009 3:05 pm
Postovi: 2
Poštovanje,
Pre par dana sam primila vakcinu protiv gripa AH1N1,mene sada zanima s obzirom da planiramo proširenje porodice da li ta vakcina nekako utiče na plod,izvinjavam se ako je pitanje glupo,ali naslušala sam se raznih priča,te kako može da se rodi dete sa posebnim potrebama zbog primanja te vakcine i sl.(ja sam hronični bolesnik i to je razlog zog kojeg sam se odlučila za vakcinu).Mene zanima ako bih sada ostala u drugom stanju da li bi ta vakcina imala nekav uticaj na plod?
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privatne Poruke za ObGyn
PostPoslato: Uto Jul 13, 2010 10:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 15, 2009 2:48 pm
Postovi: 4
skidala sam kondilome proslog leta.
sad sam ih opet primetila, ali su jaaako sitni i vrlo malo ih ima, mozda nekoliko, ali sam bas zato zabrinuta jer znam da se sire.
iskreno, nemam para za laser, radiotalase..

a s obzirom da ih malo imam, da li postoji neka krema protiv njih? A da moze da se kupi u Beogradu.
Nasla sam na netu da su dosta pisali o ''papiloma biljnoj masti'', i o ''condylox'' kremi. Ali ne znam je l' condylox koriste muškarci ili žene?

cula sam da postoje kreme koje se mogu naruciti u apoteci, da se naprave, samo nemam ''recept''.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privatne Poruke za ObGyn
PostPoslato: Pon Jul 19, 2010 3:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 19, 2010 2:57 pm
Postovi: 2
Postovana ObGyn,

Dobar dan,htela bih da vas zamolim da mi objasnite neke stvari koje mi interesuju...
12og avgusta idem na more,a trebala bi da dobijem 13og,idem na egzoticno mesto i ne bi volela da imam tamo jer imam obilnu menstruaciju koja traje 6 dana,jake bolove i ostalo sto ide uz to...
Ne koristim nikakve kontraceptivne pilule i ne bi volela ni da pocnem,preporucili su mi da uzmem tablete Primolut Nor za odlaganje menstruacije,ideja mi se jako svidela,tj. saznanje da mogu to da uradim jer nisam bila upucena
Pa ako bi mogli da mi objasnite kako se one koriste,kada se piju,kada prestajem da ih pijem,da li ima nekih nezeljenih efekata,da li postoji neka promena na kozi zbog suncanja ako ih pijem,da li 100% odlaze menstruaciju i da li sme da se pije alkohol dok ih pijem?
Izvinjavam se na previse pitanja,ali nisam uopste upoznata,pa ako bi neko mogli da mi pojasnite VELIKO HVALA UNAPRED!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privatne Poruke za ObGyn
PostPoslato: Pon Jul 19, 2010 9:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 09, 2008 2:42 pm
Postovi: 37
Molim Vas za tumacenje ovag nalaza: Papanikolau test - dobijen je odgovarajuci citoloski materijal. U materijalu dominiraju intermedijarne celije. Superficijalne celije su redje ali brojne. Neutrofili su retki. Vaginalnu floru cine gljivicne spore. Zakljucak - Reaktivne zapaljinske promene ili PA II grupa, VS VI grupa
Kao predlog terapije dali su mi - Diflucan a 150 mg 1x1; Lomexin vag 1x1 nakon ciklusa

Da li to znaci da diflucan popijem jednu kapsulu npr danas, a lomexin tek nakon ciklusa, sto moze biti i za 20 dana? Da li je ispravno praviti toliki razmak ili nisam dobro shvatila terapiju? Pitam posto sam privatno radila pregled i rezultate gore navedene dobila faxom. Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privatne Poruke za ObGyn
PostPoslato: Čet Mar 10, 2011 5:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 10, 2011 5:39 pm
Postovi: 4
Da li mozda znate gde radi privatno dr Vanja Milosevic iz Narodnog fronta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: nova trudnoća i dojenje
PostPoslato: Sre Mar 23, 2011 8:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 23, 2011 8:15 am
Postovi: 10
Ponovo sam trudna, već imam dete od 14meseci koje i dalje sisa. Htela bih da smanjim dojenje zbog nove trudnoće ali me grudi baš bole i oteknu pa moram da se cedim. Šta da radim ? kako da smanjim mleko,kad neće samo da se smanji kao što kažu kad beba manje sisa. Bojim se da ne dobijem upalu, pošto sam više puta imala temperaturu itd. Htela bih ovu novu trudnoću da izguram kako treba.
Pregledala sam sajtove, nigde nema odgovor na slično pitanje, možda Vi možete da odgovorite?
Unapred hvala!
marijana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privatne Poruke za ObGyn
PostPoslato: Sre Apr 27, 2011 3:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 1:34 am
Postovi: 90
Lokacija: nis
Meni je radjen HSG 15 dana menstruacije...svi mi kazu da se to tad ne radi....uglavnom imala sam EU i odstranjena je leva tuba a desna je kaze lekar neprohodna i savetuje VTO...E sad mene interesuje dali ponoviti HSG ali od5-9 dana i uraditi to u totalnoj anesteziji a ne kao sad. Radjeno mi je na zivo i cim me malo zabolelo doktor je prekinuo snimanje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privatne Poruke za ObGyn
PostPoslato: Sre Maj 04, 2011 7:09 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jan 14, 2009 11:14 am
Postovi: 91
Lokacija: nis
Baki, posto sam i ja iz Nisa, zanima me ko ti je radio HSG?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privatne Poruke za ObGyn
PostPoslato: Čet Maj 05, 2011 6:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 05, 2011 6:03 pm
Postovi: 1
Poštovana ObGyn,
unazad 6 meseci pokušavam da zatrudnim. Moj ginekolog me je i medikamentozno spremao za trudnoću tj davao mi je lekove za stimulaciju ovulacije. Nakon te terapije mi je kasnila menstruacija 21 dan, a onda se pojavilo braonkasto oskudno krvavljenje koje je trajalo 2 dana. Bila sam
kod doktora, uradio mi je UZ, endometrijum mi je zadebljan- 13mm i on nije siguran da li je trudnoća.
Zanima me Vaše mišljenje. Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privatne Poruke za ObGyn
PostPoslato: Uto Maj 10, 2011 9:38 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 1:34 am
Postovi: 90
Lokacija: nis
Radio mi je Dejan Mitic...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privatne Poruke za ObGyn
PostPoslato: Uto Maj 10, 2011 9:51 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jan 14, 2009 11:14 am
Postovi: 91
Lokacija: nis
Ok.Baki...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privatne Poruke za ObGyn
PostPoslato: Sre Jul 20, 2011 5:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 20, 2011 5:08 pm
Postovi: 1
Neznam da li sam na pravom mestu da mi odgovorite na pitanje? Ali ja cu vam reci sta me muci... Ja redovno drkam svoj k**** ali kad svrsim posle par minuta kad podignem k**** prema stomaku mene zaboli deo izmedju testisa i penisa? :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privatne Poruke za ObGyn
PostPoslato: Sre Avg 10, 2011 8:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 10, 2011 7:50 pm
Postovi: 1
Imam dilemu imala sam obilno krvavljenje prvi dan ciklusa i otisla sam kod svog ginekologa uputila me je da radim beta htc koji je <0.10. Dala mi je da pijem cyclo-progynova mada ja mislim da nema potrebe ciklus mi je redovan između 26 i 28 dana volela bih da mi kažete Vaše mišljenje i da li smem da prekinem da koristim lek jer mi neprija imam male mucnine a pijem ga danas šesti dan. Unaped hvala!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 202 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 68 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: