Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 12:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 25, 2007 12:06 pm
Postovi: 17
Da li neko može da mi preporuči dobrog ginekologa u Pančevu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 04, 2007 1:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 16, 2007 10:41 am
Postovi: 3
Ako si iz Pančeva, nije ti teško ni da dođeš u Beograd. Ja sam Pančevka koja uvek ide kod gin u BG, ne iz snobizma nego zbog veće mogućnosti izbora.
Poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 03, 2008 5:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 19, 2008 10:14 pm
Postovi: 15
Probaj u ordinaciji doktora Cede Stankova. Tamo rade dr Ceda i njegov sin. Izuzetni su strucnjaci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 03, 2008 4:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 10, 2007 7:39 pm
Postovi: 118
Lokacija: Beograd
Moj ti je savet da dodjes u bg,ja sam iz panceva ali sam udata u bg,i veruj mi da u pancevu ne postoji dobar i savestan lekar,dok sam zivela tamo posetila sam jednogh dr koji mi je konstatovao ciste na jajnicima i sve i svasta,a kada sam posle par dana dosla u front rakli su mi da sam potpuno zdrava i da nema nicega,tako da bolje dodji u bg sigurnije ti je,sta mislis zasto se 80 % zena iz panceva poradja u bg.A i ima slucajeva gde su konstatovali lazne kondilome pa uzimali novac od zena koje su prevarili.Pozdrav i sta da ti kazem bezi sto dalje od pancevacke bolnice i lekara. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 10, 2008 4:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 19, 2008 10:14 pm
Postovi: 15
Da, i meni je jedna doktorka cuvena po laznim dijagnozama konstatovala kondilome, pa me je dr Stankov uverio posle svih analiza da zdravija nikad nisam bila!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 13, 2008 1:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2007 12:06 am
Postovi: 3
Bezi sto dalje od pancevacke bolnice...uzasno su neljubazni svi ginekolozi...ja sam totalno nezadovoljna,uzasni su,jedna se i izdrala na mene,nesto kao zasto joj nisam donela neke papire, pa me vracala kuci 5 puta, ma tamo su svi ludi, takodje su i meni konstatovali lazne kondilome i preporucili mi neku privatnu ginekolosku ordinaciju gde ce mi za 9000 din laserom to odraditi, posto mi je sve bilo cudno,proveravala sam na 2 mesta u bg gde nisu nista nasli


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Sub Avg 22, 2009 11:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 22, 2009 11:17 pm
Postovi: 0
kondilome obicno imaju pacijenti dr franceskovicke,neljubazna gruba i tera sve redom je savkovicka a dotor koji je stvarno ali znam iz iskustva a i proveravala sam ga jeste doktor dragoslav vukovic. znaci za njega stavljam ruku u vatru iz licnog iskustva to tvrdim a i nije najpuniji za dzabe, uvek :D eto toliko a ostali samo cekaju da te salju u neku privatnu ordinaciju da bih zaradili jer najverovatnije imaju procenat :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Sre Avg 26, 2009 10:50 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 12:30 pm
Postovi: 126
Lokacija: Pancevo
Ne mogu a da ne prokomentarišem!!!
Ja sam već pola godine kod Vlade Parovića i jako sam zadovoljna. Čovek je ljubazan, strpljiv, hoće sve da objasni i što je najbitnije stručan. Ja nisam mogla da ostanem u drugom stanju i on mi je to omogućio, sada sam šesta nedelja. Sve što sam se sa njim dogovarala tako je bilo.
Naravno, i vodiću trudnoću kod njega.
Moram još da kažem da sam pre njega bila kod jednog "eksperta" iz Fronta, koji me je samo zamajavao i uzimao mi pare.
Kod Čede Stankova sam bila jednom davno i nisam oduševljena a i drugi nemaju baš dobra iskustva. Sa ostalima nemam iskustva sem iz nekih priča drugih ljudi.
Iskustva su različita, uvek će se naći neko ko je nezadovoljan ali ovako stoje stvari iz mog ugla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Pet Feb 25, 2011 1:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 25, 2011 12:56 pm
Postovi: 1
Postoji dobar ginekolog u Pančevu, izuzetno dobar, pa, iako su datumi za traženje istog poodavno prošli, možda će pomoći nekome da za ovog čoveka zna! On se zove Vladimir Parović, oličenje j savesnog, pristojnog i dobrog lekara, i budite uvereni da ćete svu potrebnu pažnju dobiti od njega. Radi u bolnici, ali i u privatnoj ordinaciji i jednako je savestan na oba mesta. O njemu nisam znala ništa dok nisam imala priliku da ga sretnem u bolnici, gde je, iako me nije poznavao, puno vremena potrošio na moj pregled, posle koga sam bila načisto šta se sa mnom događa. Dakle, nije zadovoljan samo eventualnim poboljšanjem stanja pacijenta, već se potrudi da otkrije uzrok i da krajnje savesno predloži dalje korake. Kasnije sam imala prilike da od nekoliko lekara iz Fronta sa odeljenja za patologiju trudnoće jako lepe stvari čujem o njemu. Slobodno ga birajte za svog ginekologa, nećete pogrešiti!
Inače, i sama sam imala izvesne predrasude o ginekologiji u Pančevu, ali se pokazalo da nije baš sve tako. Ne znam, možda se dosta toga promenilo, ali moji su utisci iz te bolnice (govorim o odlejenju ginekologije) vrlo pozitivni, posebno po pitanju ljubaznosti. Naravno da ima izuzetaka, ali, zaista, gde ih nećete naći?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Pet Feb 25, 2011 2:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 12:30 pm
Postovi: 126
Lokacija: Pancevo
Vladi svaka čast ali načelnika pančevačke ginekologije bolje da ne spominjem, užas od čoveka!
Porođaj u pančevačkoj bolnici nikome ne bih preporučila. Jeste sve novo i čisto ali to nije ono što se gleda kada se ide na porodjaj. Vladu Parovića sam morala da promenim u 8 mesecu trudnoće jer mi je rekao da on ne može da me porodi i da epidural ne mogu da budem sigurna da ću dobiti. Na kraju sam se porodila u Beogradu i bila prezadovoljna. Znam mnoge žene koje su nagrabusile u pančevačkom porodilištu.
Sada čijem da su uveli izabranog ginekologa da dodje na porodjaj za 40000din! Isto kao u Narodnom Frontu, e to je čist bezobrazluk.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Pet Apr 08, 2011 8:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 08, 2011 8:29 am
Postovi: 1
Za mene dobar cak odlican doktor je Dr. DAVID iz bolnice u Pancevu. On jedini mi je pruzio pomoc kada je bilo potrebno.On me je i lecio i poradjao sa epiduralnom na vreme i bez problema i veoma ,veoma sam mu zahvalna.
Takodje jos neke moje drugarice je izlecio i koje imaju lepe i zdrave devojcice.
Ja u pocetku prvo pitala Dr. PAROVICA mladjeg i on cak nije ni hteo da mi radi pregled u bolnici nego me je odmah uputio kod njega u ordinaciji jer je osetio pare odmah. Bila nekoliko puta i posle odustala.
Doktor DAVID mi je stvarno izasao u susret i ne bi mogla da kazem nesto lose o njemu. Ne znam to je moje misljenje .A za Beograd nisam imala potrebe da idem...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Čet Maj 19, 2011 10:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 7:15 pm
Postovi: 5
Moja topla preporuka je dr.Vuković koji radi u dispanzeru. Prepun je pacijentkinja, često ostaje daleko posle radnog vremena da bi svakome izašao u sustret i na svako vaše pitanje daće vam iscrpan odgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Čet Maj 19, 2011 12:02 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 26, 2011 3:57 pm
Postovi: 61
Anđelina je napisao:
Moja topla preporuka je dr.Vuković koji radi u dispanzeru. Prepun je pacijentkinja, često ostaje daleko posle radnog vremena da bi svakome izašao u sustret i na svako vaše pitanje daće vam iscrpan odgovor.

Pozdrav Andjelina,da li mozes jos neka pozitivna iskustva da podelis sa nama u vezi dr.Vukovica,ja se lecim na jednoj od beogradskih klinika zbog silnih operacija itd.Mada cesto imam problema,kao i svi iz Panceva,zbog stranog zavoda,cesto placam usluge,mada kada je zdravlje u pitanju ne treba zaliti novac za iskusne lekare.Ali lecili su me vrsni strucnjaci sa kojima nisam mogla da uspostavim komunikaciju,to mi je teze padalo nego sama bolest.A jedna doktorka iz Beograda mi je pomenula dr.Vukovica,pa ako mozes cisto mi napisi tvoje iskustvo ili ako neko drugi zna nesto slicno,kakav je covek,da li radi kolposkopske preglede itd.Istina je da svakakve price kolaju o Pancevackim lekarima,ali susrecu se razni i po Beogradu,mada su dobri strucnjaci..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Čet Maj 19, 2011 2:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 7:15 pm
Postovi: 5
Svakako, sa zadovoljstvom!
Dr. Vuković je stručnjak ali pre svega divan čovek. Ja sam ratovala sa policističnim jajnicima i hormonskim poremećajima celog života. Doktori su me stalno otkačinjali sa terapijom od 6 meseci hormonskih tableta i tako non stop. One su me upropastile. Onda sam došla kod mog dr. Vukovića i on mi je prvi put dao da radim hormonsku analizu krvi što do sad niko godinama nije ni spominjao, a to je trebalo da bude početni korak u rešavanju mog problema. Pokušaće da vam pomogne i praktičnim savetima (recimo meni je prvo rekao da oslabim pa ću da vidim da će nestati problemi - bio je u pravu) i neće vas zatrpavati bespotrebnim lekovima. On radi sve moguće preglede, od kolposkopije, UZ, do svega ostalog. kada počne da vam objašnjava probleme, objasni vam prvo stručno - medicinskim terminima, a posle pojednostavi u slučaju da ne razumete. Jako je duhovit i često sa njim možete kao sa najboljim drugom da pričate. Ne pati od one doktorske visine ni najmanje. Toliko je spreman da vam izađe u susret da će ako treba zbog vas ostati i dosta posle radnog vremena i sl. Ja sam se odselila iz Pančeva i iz Srbije, ali i dalje sam u kontaktu sa njim. Čovek je zlata vredan, ali je i prenatrpan poslom. Kad krenete kod njega na vreme po broj i puno strpljenja.
nadam se da sam pomogla. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Čet Maj 19, 2011 3:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 26, 2011 3:57 pm
Postovi: 61
Anđelina je napisao:
Svakako, sa zadovoljstvom!
Dr. Vuković je stručnjak ali pre svega divan čovek. Ja sam ratovala sa policističnim jajnicima i hormonskim poremećajima celog života. Doktori su me stalno otkačinjali sa terapijom od 6 meseci hormonskih tableta i tako non stop. One su me upropastile. Onda sam došla kod mog dr. Vukovića i on mi je prvi put dao da radim hormonsku analizu krvi što do sad niko godinama nije ni spominjao, a to je trebalo da bude početni korak u rešavanju mog problema. Pokušaće da vam pomogne i praktičnim savetima (recimo meni je prvo rekao da oslabim pa ću da vidim da će nestati problemi - bio je u pravu) i neće vas zatrpavati bespotrebnim lekovima. On radi sve moguće preglede, od kolposkopije, UZ, do svega ostalog. kada počne da vam objašnjava probleme, objasni vam prvo stručno - medicinskim terminima, a posle pojednostavi u slučaju da ne razumete. Jako je duhovit i često sa njim možete kao sa najboljim drugom da pričate. Ne pati od one doktorske visine ni najmanje. Toliko je spreman da vam izađe u susret da će ako treba zbog vas ostati i dosta posle radnog vremena i sl. Ja sam se odselila iz Pančeva i iz Srbije, ali i dalje sam u kontaktu sa njim. Čovek je zlata vredan, ali je i prenatrpan poslom. Kad krenete kod njega na vreme po broj i puno strpljenja.
nadam se da sam pomogla. :)

Hvala ti,svakako mi je tvoje iskustvo pomoglo. :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 64 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: