Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 30 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: ...
PostPoslato: Pon Avg 28, 2006 12:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 04, 2005 5:26 pm
Postovi: 205
Lokacija: novi sad
Najbolje bi bilo da se ukljuci neka zenska osoba ovde i iskreno ti kaze sta misli o tome. Moj savet ti je da zaboravis na to i ne opterecujes se time. 13 cm je sasvim dovoljno. Sve je stvar ukusa, neke devojke vise vole maljave tipove, neke vole cosave, neke vole sportske nabildovane, neke vole mrsave, neke vole crne, neke plave, tako i ovo, neke vole manje, neke se loze na vece. Ali reci cu ti nesto, kao sto neki tipovi vole devojke sa vecim grudima, tako neke ribe vole vecu alatku. To je na psihickoj bazi. E sad sa aspekta veceg uzitka, velicina grudi kod devojaka je bitna u seksu isto koliko i velicina penisa kod muskaraca. Zapravo nije uopste bitna, pa opet devojke imaju kompleks malih grudi, a muskarci kompleks malih penisa, eh ljudska psiha je cudo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ...
PostPoslato: Pon Avg 28, 2006 5:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
nenadns je napisao:
Najbolje bi bilo da se ukljuci neka zenska osoba ovde i iskreno ti kaze sta misli o tome. Moj savet ti je da zaboravis na to i ne opterecujes se time. 13 cm je sasvim dovoljno. Sve je stvar ukusa, neke devojke vise vole maljave tipove, neke vole cosave, neke vole sportske nabildovane, neke vole mrsave, neke vole crne, neke plave, tako i ovo, neke vole manje, neke se loze na vece. Ali reci cu ti nesto, kao sto neki tipovi vole devojke sa vecim grudima, tako neke ribe vole vecu alatku. To je na psihickoj bazi. E sad sa aspekta veceg uzitka, velicina grudi kod devojaka je bitna u seksu isto koliko i velicina penisa kod muskaraca. Zapravo nije uopste bitna, pa opet devojke imaju kompleks malih grudi, a muskarci kompleks malih penisa, eh ljudska psiha je cudo.




Samo jedna mala opaska, isto je tako prisutan i kompleks velikih grudi, pa jos kad se opuste, pa budu mlohave, pa vise...........eeeee, ima tu mnogo stavki za diskusiju!! :cry:

Ali, da ne sirimo temu, 13 cm je sasvim dovoljno ako znas sta da radis sa tim!! :D Veruj mi na rec, ovi gabaritniji (preko 20 cm) misle da su sa bogom im danom velicinom, zavrsili sav "posao" i da u vecini slucajeva, nemaju pojma, i nisu nikakvi ljubavnici, jer su previse zaljubljeni u same sebe i svoju velicinu, a samim tim, onda nastaju veeeliki problemi pri "savladavanju" istih, samo zato sto ne znaju sta treba da rade!!

Nadam se da razumes sta hocu da kazem!!!??

A sa druge strane, laicki receno (iako to nema veze sa medicinom i stvarnim zivotom!!!), veoma je uvazeno misljenje kod zena, da ce se "prosiriti" konzumacijom "velikih", a zajednicka "idila" i kod muskaraca i kod zena je, da ona ne bude "presiroka", cak sta vise, sto uza, to bolja!! U tome se slazemo, zar ne!! :D


Prema tome, kao sto jane_doe rece,"vezba, vezba..... samo vezba..... al ne vezbajte na sebi nego na cicama.....", od price se niko ovajdio nije!!!! :wink: [/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 29, 2006 4:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 03, 2006 3:05 pm
Postovi: 9
veruj mi tvojih 13 cm je veoma dovoljno da bi imao sex sa devojkom samo ako umes pravilno da ih upotrebis i uopste ti nije potrebno vise


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: a
PostPoslato: Ned Nov 12, 2006 10:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 12, 2006 10:35 pm
Postovi: 2
e jestel znali da covek ima 5-6 litara krvi
e sad:
da se penis digne potrebna mu je poveca kolicina krvi===>20 cm ===> kolko krvi je potrebno penisu a kolko ostalim delovima tela???
sto dovodi do zakljucka da se covek moze lako onesvestiti :)
ja smatram da je ok imati penis od 13-16 (sredina je 14,5 podrazumeva se) lol :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 11, 2007 2:38 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Citiraj:
Moguće je primeniti razne aparate koji se sa jedne strane pričvrste za penis a sa druge strane se stavlja teg ili se pričvrste za butinu. Na penis mogu da se pričvrste putem raznih traka ili vakuumom (kod nas je poznat VEP).
Ovo može da ima efekat, da dovede do povećanja od 2-5 cm, što zavisi od dužine upotrebe i početne dužine penisa, ali za pun efekat potrebno je oko 6 meseci redovne upotrebe.

Kako se ovaj VEP pokazao u praxi?
Na vise mesta sam procitao da moze trajno da poveca penis , ali da li je to sigurno i koliko cm ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ?!
PostPoslato: Sub Avg 30, 2008 3:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 11, 2008 5:18 am
Postovi: 1
Mene zanima,ako netko moze kazati,do kada penis moze rasti,jel on raste u skladu s visinom il` moze rasti do odredene granice,imam 17.god te 16cm vec godinu dana,a prilicno sam narastao u prethodnih godinu dana ?!

_________________
Skafiskafnjak


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 17, 2008 7:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 17, 2008 4:04 pm
Postovi: 4
iskreno, meni je penis manji od 13, i to mi ne predstavlja nikakav problem... :D velicina(osim ako nije nesto extremno mali) nije bas mnogo bitna... verujte, provereno!!! :D 8) :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 10, 2009 2:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 10, 2009 2:11 am
Postovi: 1
Nemam pojma kako sam dospeo ovde, ali nije ni bitno. Naime, u danasnje vreme, devojkama je sve bitnija velicina. Ali muskarce to ne treba da dotice. Npr. 91 sam godiste, i mislim da mi je velicina ok: 19,4. E sad nekome je to mali, nekome veliki, a mene boli uwo ko sta misli. Tako i ti, cuti i j*bi. Samo se jednom ziwi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 04, 2009 5:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 11, 2009 8:29 am
Postovi: 2
auuuu, neko reche "sve je ok ako znash kako da ga koristish"
pa jeemumater, nije to rocket science, o chemu vi prichate... to se zna koristiti na podsvesnom, evolutivnom nivou. ko ne zna da koristi ima VELIKI problem...[/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 04, 2009 9:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 04, 2009 9:02 am
Postovi: 5
Pozdrav svima.Ovo sto cu sad da vas pitam znam da nema veze sa ovom temom.Al posto vidim da su ovde novi postovi,odlucila sam ovde da napisem.Nadam se da mi niko nece obrisati pitanje jer mi treba hitno odgovor....Tolika me je sramota da ne znam ni kako da pitam :lol: .

Da li se moze navuci neka bolest zenskog polnog ograna ako se diralo tu,tj zadovoljavalo a da ruke nisu oprane pre toga?A pre toga se islo u grad????

Nekima ce zvucati glupo ovo pitanje i smesno i ostale gluposti ali jbg ne znam koga da pitam.
:(

Pozz....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 04, 2009 7:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Moze,naravno,isto je kao kad prljavom rukom pipas usta,oko ili bilo koju drugu sluzokozu,,,moze se navuci infekcija.
Zato pre "pipanja" tvog polnog organa,ti ili bilo ko drugi obavezno treba da opere ruke !!!

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 04, 2009 7:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
I nema potrebe da te je sramota da ovde pitas bilo sta :D ovde uglavnom i dolaze ljudi koji nemaju kome da se obrate u vezi skakljivih pitanja.
I tako niko ne zna ko si tako da mozes da se opustis i pises i pitas o cemu god hoces.
:D

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 07, 2009 3:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 04, 2009 9:02 am
Postovi: 5
:D ...Hvala na pomoci tj postovima,sad mi je lakse :D ...Pozdrav :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali pitanja u vezi penisa
PostPoslato: Čet Avg 13, 2009 4:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 4:41 pm
Postovi: 198
eraser_moskva je napisao:
Pozdrav svima.Imam skoro 17 godina i nazalost duzina penisa mi je 13 cm.
Ne menja se vec par godina pa ocekujem da ce tako i ostati.Elem,da li je ta duzina bas onako "mizerna" ili mislite da moze da prodje? I jos jedno pitanje.
Da li mozda neko zna neke vezbe za produzenje penisa,ali da se vezbe sastoje samo u koriscenju ruku,jer ne bih voleo da koristim neka pomagala ili preparate.A sto se tice kondoma,da li se proizvide neki za nas sa "manjim" ili moze da prodje i ovaj standardan?
Hvala svima unapred....


Pozdrav!

Sto nazalost? Dovojno je to! To je prosek... Jos ako ti je i obim 12-13 onda si ok opet prosek :) I mani da se zamlacujes sa raznim preparatima kada papreno kostaju...
Pozdrav! :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mali pitanja u vezi penisa
PostPoslato: Čet Avg 13, 2009 6:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ama ljudi,pa zar da postoji 100 tema o velicinama i oblicima penisa !!! :o

zakljucavam,imate jos par aktivnih pa tamo nastavite da se kuckate ;)

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 30 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: