Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Povreda ili SPB (STD)
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 8:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 09, 2009 7:54 pm
Postovi: 1
Ovako , da vam malo pojasnim situaciju , posto sam imao seksualne odnose sa devojkom , posle 4. puta tog dana ( znam da preterujem , al nismo se videli 2 nedelje) krenuo je penis da boli. Time , sam ja odma posle odnosa pregledao penis za bilo cime sto ne lici normalno. I primetio sam da ima neka, cvorugica tamo velicine 1 cm ili tako nesto. Nalazi se u unutrasnjoj kozici. Gledajuci to , primetio sam da je malo zuckasto ( ne zuto vec boja koze , samo zuckastija) u sredini. Sada , pomislio sam da je oderotina , ali nisam siguran. Zatim sam probao da testiram malo sa hidrogen-peroksidom , ako nista da dezinfikujem to , i primetih da penusa kao kod rane... Sada to se desilo juce uvece , a evo vec ceo dan visim po stranim i nasim forumima ne bi li nasao nesto slicno... Posto nisam trenutno u mogucnosti da idem kod urinologa naredne 2 nedelje , pitao bih vas za savet , bilo sta... Mislim moguce da nije nista , ali ako jeste zeleo bih da ukoliko ista mogu da uradim da usporim poboljsam situaciju.

Unapred zahvalan

Ako treba dodanta informacija u vezi ovoga , slobodno pitajte!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 9:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
najverovatnije se iziritirala koza, ili bolje reci poderala :wink: , sad se malo postedi seksualnih odnosa dok to ne prodje, pazi na higijenu...
ako vidis da se to ne povlaci brzo, javi se lekaru, da se ne podkrade neka infekcija...
i urolog, ne urinolog :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 66 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: