Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 653 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 44  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 2:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
Limanac je napisao:
Nije mi bas lako kada zamislim 3 nedelje bez seksa, ali izdrzacu valjda. Da li ima nekih drugih problema tokom oporavka (otezano mokrenje, spavanje, tusiranje, ...)? Pretpostavljam da necu moci da treniram tokom tih 3 nedelje.

bolje se "zrtvovati" te tri nedelje bez seksa (pa i mesec dana), i potom celog zivota imati dobar seks bez problema, nego bez te tri nedelje posle decenijama muciti muku...zato samo hrabro, brzo ce to proci... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 4:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 11:32 pm
Postovi: 64
Lokacija: Novi Sad
Dr011 je napisao:
bolje se "zrtvovati" te tri nedelje bez seksa (pa i mesec dana), i potom celog zivota imati dobar seks bez problema, nego bez te tri nedelje posle decenijama muciti muku...zato samo hrabro, brzo ce to proci... :)


Naravno da je bolje da se zrtvujem tri nedelje, ali mi ipak nije prijatno :oops: . Izvinjavam se sto smaram, ali me interesuje jos nekoliko stvari. Nakon sto lekar isece frenulum, da li ce usivati nesto ili ne? Da li cu tokom oporavka nositi konce, zavoje i tako to? Da li trebam da idem na previjanja ili tako nesto?

Da li mi neko moze preporuciti nekog urologa u Novom Sadu, da li u studentskom domu zdravlja ima urologa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 4:57 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
zavisi kojom metodom se radi, kako ko praktikuje, moze da se presece i usije ili da se uradi elektrokauterom i u tom slucaju nema usivanja...nema zavoja, sam ces posebno voditi racuna o higijeni i da izbegavas povredjivanje tog dela dok ne zaraste...zaista mala i jednostavna intervencija i ne smatraj to nekom pravom operacijom... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 5:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 11:32 pm
Postovi: 64
Lokacija: Novi Sad
Dr011 je napisao:
zavisi kojom metodom se radi, kako ko praktikuje, moze da se presece i usije ili da se uradi elektrokauterom i u tom slucaju nema usivanja...nema zavoja, sam ces posebno voditi racuna o higijeni i da izbegavas povredjivanje tog dela dok ne zaraste...zaista mala i jednostavna intervencija i ne smatraj to nekom pravom operacijom... :)


Sta je bolje da se radi usivanje ili elektrokauter, da li mogu da biram sta zelim ili lekar odlucuje o tome? Svestan sam da je sve to jednostavna intervencija, ali ipak imam mali strah od svega toga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 5:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 4:41 pm
Postovi: 198
Definitivno i ako za sada nemam mnogo velikih problema ici cu kod doce, samo skola da mi se zavrsi, ne mogu dok traje pa da hodam kao neki telac :D Procitao sam sve, nema nekih kompikacija samo blagih bolova tako da sam resio i ja da oteram frenulima od kuce xD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 5:14 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
zavisi sta praktikuju tu gde budes radio, i ukoliko budes mogao da biras dace ti vec savet urolog kada te bude pregledao sta bi u konkretnom slucaju bilo bolje...razmisljaj samo o tome da ces se resiti tog problema zauvek... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 5:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 11:32 pm
Postovi: 64
Lokacija: Novi Sad
Dr011 je napisao:
zavisi sta praktikuju tu gde budes radio, i ukoliko budes mogao da biras dace ti vec savet urolog kada te bude pregledao sta bi u konkretnom slucaju bilo bolje...razmisljaj samo o tome da ces se resiti tog problema zauvek... :)


Ok, hvala :wink: . Mislim da cu vec sutra otici kod urologa i odmah javljam sta sam uradio. Da li ima nekoga iz NS ko bi mogao da me posavetuje gde da nadjem urologa? Studentska klinika ili dom zdravlja na Limanu? :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 5:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 15, 2009 12:31 pm
Postovi: 19
Pa ako ti je problem da ga nadjes idi kod svog lekara opste prakse da ti da uput za urologa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 5:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 11:32 pm
Postovi: 64
Lokacija: Novi Sad
dzonitt je napisao:
Pa ako ti je problem da ga nadjes idi kod svog lekara opste prakse da ti da uput za urologa.


Nemam svog lekara opste prakse :( . Ma nije toliki problem naci cu nekoga, nego mi reci da li mi za urologa treba uput lekara opste prakse ili ne. Imam jako losa iskustva sa tim uputima pa zato pitam. Pre par meseci sam imao saobracajku, povredio vrat i imao nekoliko modrica i kada sam otisao na hirurgiju oni su me slali po uput kod lekara opste prakse, a pritom povreda nije bila uopste bezazlena, na kraju sam zavrsio sa onom kragnom oko vrata :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 5:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
prvo kod lekara opste prakse po uput za urologa...takva je procedura uvek, kao sto si i sam napisao za hirurgiju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 5:58 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 11:32 pm
Postovi: 64
Lokacija: Novi Sad
Dr011 je napisao:
prvo kod lekara opste prakse po uput za urologa...takva je procedura uvek, kao sto si i sam napisao za hirurgiju...


Opet nasa procedura. :x Najverovatnije cu ici vec sutra, nadam se da cu uspeti da sve zavrsim u jednom danu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 10, 2009 1:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 15, 2009 12:31 pm
Postovi: 19
Samo napred, evo meni jos para dana i zarasce skroz!Rana mi se suzava sa leve i desne strane i jako sam zadovoljan izgledom!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 10, 2009 1:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 15, 2009 12:31 pm
Postovi: 19
I da se zahvalim mabolehu na savetu za tolet papir i brisanjem! Stvarno je poguralo celu stvar.

Ako nista eto bar korisnog saveta za sve koje ubuduce budi radili frenulum!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 10, 2009 2:58 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 11:32 pm
Postovi: 64
Lokacija: Novi Sad
dzonitt je napisao:
I da se zahvalim mabolehu na savetu za tolet papir i brisanjem! Stvarno je poguralo celu stvar


Nazalost, necu danas stici da sredim frenulum, ali zato sutra prvo kod lekara pa onda sve ostalo. Mozes li mi objasniti o cemu se radi to sa toalet papirom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 10, 2009 4:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 15, 2009 12:31 pm
Postovi: 19
Sve u svoje vreme : )


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 653 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 44  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: